* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496656 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte V - 21.07.2006

Bulgaristan'da elçimiz aracılığıyla verdiğimiz yaz dönemi mesajları sona ermiştir

 

Sevgili El Morya,

21 Temmuz 2006

 

El_Morya_Han.jpgBEN El Morya Han tekrar gelen. Bulgaristan'da elçimiz aracılığıyla verdiğimiz yaz dönemi mesajlarının sona erdiğini size bildirmeye geldim.
Bu dönem mesajlarını Bulgaristan'da vermeyi başardığımız için mutluyum. Bunun nedeni, Mesajlarımızı her verdiğimizde, diktelerin alındığı yerde muazzam miktarda Işık serbest bırakılıyor. Mesajların alınma sürecine katılan ülke ve insanlar, kayda değer miktarda Işık alırlar. Her seferinde mesele, aldığınız Işığı nasıl kullandığınızla ilgilidir.
İki yıldan fazla bir zaman önce Kardeşliğin pelerini Tatyana'nın omuzlarına konulduğunda, hiç kimse Rusya'nın parlak bir geleceğe sahip olacağını garanti edemezdi. Fiziksel düzlemde tam bir kaos ve karışıklık mevcuttu. Ancak bizler geldik ve mesajlarımızda ince düzlemde bu ülke için büyük bir geleceğin hazırlandığını teyit ettik. İki yıl geçmeden ince düzlemde hazırlananlar, fiziksel plana inmeye başladı. Bir yıl önce Rusya'nın mahvolduğunu mırıldayan kuşkucular bile şimdi şaşkınlık içinde başlarını kaşıyorlar.

Aynı durum Bulgaristan için de geçerli. Eğer elde ettiği Işık'ı nitelikli bir şekilde kullanabilirse, onu çok yakında, eğitimi ve ekonomiyi ilgilendiren büyük değişimler bekliyor. Her şey sizin elinizdedir! Tüm değişimler bilincinizi değiştirmek yoluyla gerçekleşir.
Dünyaya akıttığımız Işık'ın kötüye kullanılması ve çarpıtılması tehlikesi daima mevcuttur, ancak her seferinde kadehinizin sızdırmayacağını ve aldığınız enerjiyi İlahi plana ve İlahi amaca uygun olarak kullanacağınızı umuyoruz.

Bu mesaj döneminde önemli bir Bilgi paketi vermeyi başardığımız için mutluyum. Bilgi, düşünmeniz, kalbinizin sessizliğinde meditasyon yapmanız için verildiğini daima hatırlayın. Mesajları içeren kitabı mümkün olan en kısa sürede bir kenara koymaya çalışmayın. Her bir mesajın içerdiği her şeyi, yaşam veren her İlahi enerji damlasını ve İlahi Hakikatin her bir Sözünü tümüyle özümsemeye çalışın.
Bizler Dünya insanoğluna, bağımızı, fiziksel ve ince planlar arasındaki bağları güçlendirmek amacıyla geliyoruz. Hedeflerimiz ve amacımız tümüyle, mesajlarımızda bulunan bilgileri ve enerjiyi sizin ne kadarını özümseyebileceğinize bağlıdır.
Dünya gezegeninin fiziksel planını dönüştürmenin muazzam sorumluluğu üzerinizde olduğunu size tekrar ve tekrar hatırlatmama zorlamayın. Bu bedenlenmeye fiziksel planda somut eylemler gerçekleştirmek amacıyla geldiğinizi unutmayın. Eylemleriniz mükemmel ve İlahi planla uyumlu olabilmesi için, öncelikle kendi iletkenlerinizle ilgilenmeniz gerekir. Dua ederek, oruç tutarak, doğada yürüyüş yaparak, çocuklarla ve hayvanlarla iletişim kurarak ince bedenlerinizi sürekli temizleyiniz. Güzelliği seyredin ve güzelliğin etkisi ile içsel halinizi değiştireceksiniz. Hiçbir şey güzellik ve doğa kadar insana etki etmez. Yaşamınızda doğru örnekleri koruyun ve geliştirin. Çevrenizdeki her şey, sizi ahenkle ve güzellikle doldurmasına çaba gösterin. Başkalarını yönlendirmekten çekinmeyin; Onları çevreleyen her şeyin bilinçlerine ve iç dünyalarına sürekli etki ettiğini hatırlatın. Bu aynı zamanda televizyon seyretmeyi ve kontrolsüz radyo dinlemeyi de ilgilendiriyor. Korunabileceğiniz negatif titreşimlerden olabildiğince kendinizi koruyun. Negatif enerjilerden korunmanın birçok yolu var ve bu yöntemlerin birçoğu hiçbir finansal yatırım gerektirmez.
Bu yüzden her şey sizin gücünüz dahilinde olduğunu hatırlatmaya geldim. Üstatların yardımına güvenebilirsiniz ve çağrılar yapabilirsiniz, fakat fiziki düzlemde kendiniz hareket etmeniz gerekecek.

Meydana gelen tüm mucizeler dikkatlice planlanmıştır. Fiziksel düzlemin dönüşüm mucizesi kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir, ancak bunun meydana gelebilmesi için bu mucizeyi kalplerinizde hazırlamanız gerekir.
Kendi üstünde çalışmanız konusunda size başarılar diliyorum. İlahi enerjinin tek bir zerresi bile amaçlanandan farklı bir yöne yönlendirilmediğinden emin olunuz. Size çok şey verildi ve şimdi Göklerle işbirliği yapmaya hazır olduğunuzu göstermelisiniz.

Tüm çabalarınız çarpılacak ve mutlaka filiz verecektir.

Fiziksel düzlemde meydana gelen değişimler, verdiğimiz mesajlarla ilgisi olmadığı gibi görünmektedir. Bununla birlikte, inanın bana gezegendeki olumlu değişimlerin neredeyse tümü, insanların elçilerimizi ve onların taşıdıkları Sözü kabul etmeleri ile ilintilidir. Eğer elçilerimiz kabul edilmemiş ve onlara saygı gösterilmemiş ise, bu tür olumsuz eylemlere izin veren ülke, uzun yıllar boyunca bilincin alacağı karanlığın içine düşmüştür. Onların affedilmesi için bizler Tanrı'ya sadece dua edebiliriz, çünkü onlar ne yaptıklarını bilmiyorlar.
Bizler içtenlikle, insan bilincinin alaca karanlığı uzak geçmişte kaldığını umuyoruz. Ve ileride kalplerinizde taşıdığınız Bilginin aydınlık şafağı [var].
Bu dönemin kapanış mesajını vermeye geldim ve çalışmalarımız için fiziksel düzlemde böyle bir imkânın olduğu sürece, elçimiz aracılığıyla çalışmaya devam edeceğimizi duyurmaya geldim.
Her birinizin elçimizle ilgilenmekle yükümlü olduğunuzu unutmayın. Çünkü Tanrı’nın insanları daima iyi kişilerin desteği sayesinde hayatlarını sürdürmüşlerdir.
Sizinle vedalaşıyorum, ama umarım ayrılığımız uzun sürmez ve bu elçi aracılığıyla yine görüşürüz. Hazır olanlara ise geleceğim ve kalbinizin sessizliğinde bizzat karşılaşacağım.

Yeniden buluşmak üzere BEN El Morya!

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 03/05/2017 · 09:33
Son Güncelleme : 03/05/2017 · 09:33
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 1599 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye