* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
 -  Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496733 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte VI - .13.09.2006

Bilinç değişim özelliği, şu  tarihsel döneminde en önemli özelliktir

 

Tanrı Maitreya

13 Eylül 2006

 

 

28maitreiya2.jpgBEN Maitreya, tekrar gelen!

BEN her zaman olduğu gibi Dünya insanlığını selamlamak ve Göklerin şu anda size sunmaya hazır olduğu ve bazı kusurlarınızda ve eksiklerinizde ısrar etmenize rağmen daima sunmaya devam ettiği Aşkımı ve desteğimi ifade etmeye geldim.

Sizler çocuksun ve ergenlik çağındaki tüm çocuklar gibi  ergenlik yaşınızın zorluklarını yaşıyorsunuz. Korkacak bir şey yok, biraz zaman geçecek ve sizler değişeceksiniz,  ve bu ergenlik yaşınızı  sıkılarak ve mahcubiyetle hatırlayacaksınız.

Bir bakın, sadece birkaç yüz yıl öncesinde geldiğimizde ve Dünya insanları aracılığıyla hareket ettiğimizde, bu kişiler zülüm görüyordu, idam ediliyordu ve ateşte yakılıyordu. Zaman nasıl da değişti! Size söylüyorum, zaman olabildiğince hızlandı. Ve fiziksel dünyada bilinç değişikliğinin daha büyük bir hızına ulaşmak zordur. Bütün bunlar dünyanızın özellikleriyle ilgilidir.

Tekamül Yolu boyunca yürümeye devam eden ve karşılaşılan güçlüklere ve başarısızlıklara rağmen bunu gıpta edilecek azimle ve tutarlılıkla sürdüren herkesi, benim seviyemden, yukarıya  yükselen bir alev şeklinde gördüğümü konusunda sizi temin etmeye geldim. Sizi ayırt edebiliyorum ve ilk çağırınızla beraber size her türlü yardımı sağlıyorum. Bazen yaşam koşullarınız ve doğum haritanız size hızlı bir şekilde yardım etmeme izin vermiyor, ancak Kozmik Yasanın izin verdiği ölçüde ben daima  yardım ediyorum. Bunun nedeni, şimdiye dek Kardeşliğe sadece birkaç kişi bağlı kalmış olmasındandır. Ve eğer milyonlarcası tutuşup yöneliyorsa, yalnızca birkaçı yüreklerinin ateşini yıldan yıla, önemli bir süre için yanmasını koruyabilir, ve çok  daha az sayıda insan talimatlarımıza uygun olarak karalı ve bilinçli bir şekilde hareket edebilir.

Şimdi size kendi Yüksek Benliğinizle olan ilişkiniz hakkında küçük bir bilgi daha vermeye hazırım. Yakın zamanda, Dünya gezegenine özel bir lütuf konusunda,  Yüksek Kozmik Konsey tarafından yeni bir Mesaj verildi. Ve şimdi, günlük çaba gösterebilecek olanlarınıza, kendi Yüksek Benliği ile bağlantı kurmanıza yardım sunulacaktır. Bunun için Karmik Kuruluna bir mektup yazmanız gerekir ve Kozmik Yasaya göre size lütuf gösterilmesini ve Yüksek benliğinizle bağlantı kurmanızı engelleyen karmanın inişini geçici bir süre için durdurulması istemelisiniz.

Anlıyor musun sevgilim? Bu, herkesin karma inişinin durdurulacağı anlamına gelmez. Hayır, Yüksek benliğiyle bağlantı kurmak için gerekli düzeye neredeyse ulaşmış olan, ancak eski bir karmanın ya da bir enerjinin, henüz dönüştürülemeyen bir özelliğinin engel olduğu kişilerden bahsediyoruz. Bu durumda, size bir lütuf sunulacak ve bu kısımda karmanın inişi durdurulacak, böylece Yüksek benliğinizle bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantıyı hissedeceksiniz ve gelecekte deneyiminiz ve hisleriniz size rehberlik edecektir. Karmanın inişi tekrar başladığında, artık kendi Yüksek Benliğinizle yeniden bağlantı kurmanızı ve korumanızı ve bu bağ sayesinde tüm Yükselmiş Üstatlarla ve belki de bizzat benimle bağlantı kurmanızı hiçbir şey engel olmayacaktır. Çünkü şu anda ben, Dünya'ya gelişini hazırlayan Üstattım ve gerekli çabayı ve büyük bir isteği  sergileyen herkesle çalışmaya can atıyorum.

Şimdi, son zamanlarda meydana gelmiş ve önceki Mesajlarımızda yer almayan önemli bir şeyi size anlatmalıyım.

Bu elçi aracılığıyla verdiğimiz Mesajları yaymaya çalışan insanlarının çabaları boşa gitmediğini ve Dünya'daki durum en olumlu bir şekilde geliştiğini söylemek zorundayım. Bu, afetlerin ve felaketlerin olmayacağı anlamına gelmez; Bu sadece, insanlığın evriminin genel gidişatı bizim tarafından yoğun bir kontrol altına alındığını anlamına gelmekte ve bizler şimdi Dünya'daki durumu tamamen kontrol edebiliyoruz. Çabalarınızın bu kadar etkili olmasından dolayı mutluyum. Mesajlarımız Dünya gezegeni nüfusunun büyük bir çoğunluğu tarafından erişilebilir olsaydı ne olacağını bir hayal edin.  Neler olurdu?

Size ne olacağını söyleyeceğim. Dünya insanlığının yalnızca yüzde birinin bilinç değişikliği, gezegenin evrim seyrini tamamen değiştirebilir. Dünya nüfusunun yarısının bilinç değişikliği, gezegeni yıldırım hızıyla bir sonraki evrim seviyesine taşıyabilir. Ve fiziksel bedenleriniz böyle bir hızlı değişime dayanabilmeleri için  bizler değişim sürecini yavaşlatmak zorunda kalırız.  Çünkü yarattığınız karmayı fiziksel düzlemde dönüştürebilmeniz için fiziksel bedenlerinizde bir süre daha kalmanız gerekecek. Daha sonra bedenlerinizi terk edeceksiniz ve daha ince bir dünyada yaşamaya devam edeceksiniz. Bu olacaktır ve buna doğru çabalamanız gerekir.

Bana ulaşma çabanız ve değişebilmeniz sayesinde, sizinle olan bağımız sayesinde, Dünya gezegenindeki varlığım hiç bir zaman bu kadar büyük olmamıştı.

Bilinç değişim özelliği, şu  tarihsel döneminde en önemli özelliktir. Ve bu kabiliyete büyük ölçüde hakim olanlarınız, sadece bu özellik sayesinde tüm dünyayı değiştirebileceğini anlıyor.

Bununla birlikte, bilinç  değiştirme kabiliyetine hakim olabilmeniz için, henüz kusursuz olamamış her şeye karşı koşulsuz bir Sevgiye, İlahi sebata ve hoşgörüye ihtiyacınız olacaktır.

İçinizde Tanrı'dan olmayan her şeyin, mümkün olan en kısa sürede üstesinden gelmenizi diliyorum ve hayatınızdaki tüm zorlukları ve engelleri cesaretle aşan her birinizle karşılaşmak ve elinizi sıkmak istiyorum.

Yeniden görüşmek üzere!

 

BEN Maitreya!

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 28/06/2017 · 18:09
Son Güncelleme : 28/06/2017 · 18:09
Kategori : Dikte VI
Sayfa Oku 1527 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye