* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
 -  Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497461 Ziyaretçi

 20 şu An Bağlı

Dikte VI - 09.10.2006

Bilincinizde sevinç, çaba ve zafer niteliklerini teyit etmeye geldim

 

Tanrı Maitreya

9 Ekim 2006

 

 

28maitreiya2.jpgBEN Maitreya, elçim aracılığıyla tekrar gelen. BEN Dünya gezegeninin halkına bir sonraki Mesajı vermek için geldim. Her zaman olduğu gibi birçok şeyi söylemek isterim, ancak ertelenmemesi gereken ve bir sonraki mesaj dönemini beklemeden, iletilmesi elzem en önemli olana odaklanmam gerekecek. Daha önce söylenenlere yeni bir gözle bakabilmeniz ve kendi bazı görüş ve stereotipilerinizi yeniden gözden geçirebilmeniz için yeni bilgiler vermeye geldim. Bugünkü bilgi, insanların bilinçlerinde hızlı bir tempoda gerçekleşmeye devam eden değişikliklerle ilgilidir. Bizler bu değişimlerin temposu böyle hızlandığı için mutluyuz, nihayet, evrim açısından Dünyadaki değişimlerin olumlu bir şekilde gerçekleştiği, güvenle belirtebildiğimiz bir zaman geldi. Bu değişimler tüm faaliyet alanlarında gerçekleşmektedir. Özellikle Rusya'da ve elçimiz aracılığıyla verdiğimiz Mesajlarımızı okuyan ülkelerde yaşayan insanların bilinç değişim sürecinin hızlandığını söylemem gerekir. İnsanoğlu sürdürülebilir kalkınma bölgesine girmesinden dolayı mutluyum ve Yükselmiş Üstatlar mutlular, artık hiçbir dış koşul planlarımızı gerçekleşmemize mani olamaz.

Dünyalar temasa ettiği an, dünyaların birbirine nüfuz etme süreci hız kazandı ve artık hiçbir şey gerçekleşen değişimleri engelleyemez. Çağrımıza cevap veren ve Dünya insanlarına çıkarsızca hizmet etmeyi üstlenen bedenlenmede bulunan yeterli sayıda insanın olduğundan dolayı mutluyum. Bölükleriniz her geçen gün artmaktadır. Elbette, bilinçlerini şüphenin ele geçirmesine izin vermiş ve zorlu çalışmalarla elde edilen çoğunu kaybetmiş olanlar vardır. Ancak her şey kaybedilmiş değildir, çünkü sizin dünyanızda dönüşlerin ve şüphelerin olması kaçınılmazdır. Bunun nedeni, dünyanız daima dalgalı bir şekilde gelişmiştir. Bilincinizi negatif durumların ele geçirmesine izin vermeyin. Mevsimin değişmesi ve Güneşin seyrek bir konuk olduğu, soluk sonbahar günlerinin gelmesiyle bilincinizi yüksek bir seviyede tutmanız zor olduğunu anlıyorum. Bu yüzden bugün size moral vermek ve elde edilen ilerlemenin onayı şeklinde bir Mesaj vermeye geldim. Gelişmeniz o kadar göze çarpıyor ki yalnızca çok kuşkucu insanlar hiçbir değişikliğin meydana gelmemiş gibi davranmaya devam edebilirler. Bilincinizde sevinç, çaba ve zafer niteliklerini teyit etmeye geldim; Zafer kaçınılmazdır ve o nispeten yakın bir gelecekte sizi bekliyor. Böyle devam edin!

Bu zor, kritik zamanda bedenlenmede bulunan bu kadar çok sayıda bireye İlahi Gerçeği aktarabildiğimden dolayı mutluyum. Birçoğunuzun birden fazla bedenlenme boyunca bulunduğu uzun uykusundan uyandığı için mutluyum. Elbette vakit gelmiş ve geçmişteki peygamberler tarafından tebliği edilen kozmik fırsat Dünya için açılmıştır. Bu fırsatın, tezahür dünyada kendini göstermesini uzun sürmeyecektir. Etrafınızda değişen tüm koşulları gözlemleyiniz. Günlüklerinize meydana gelen değişiklikleri belirtmeyi bırakmayın. Çünkü şu ana kadar gittikçe daha belirgin bir hale gelen hiç böyle mucizeler olmamıştır. Yakında dünyanın birçok ülkenin yöneticileri kendi ülkelerindeki politikalarını Kozmik Yasaya uygun inşa ederse şaşırmam. Onlar eskiden olduğu gibi ve eski metotları kullanarak yönetemeyecekler, çünkü kitlelerin bilinci değişti ve onlar tüm yetkili kurumların, insanların değişen bilincine göre uyum sağlamasını talep ediyor.

Şu anda yaşama başlayan neslin özel bir bakıma ve korunmaya ihtiyacı vardır. Çünkü yakın öngörülebilen gelecekte İlahi işler yapacak olan tam da bu nesildir. Hayatlarınızdaki veya dünyadaki durumun değişimlerinden korkmayın. Eğer doğru bir şekilde davranırsanız ve Yasayı doğru bir şekilde yerine getirirseniz, sizi hiçbir tehdit edemez. Tüm Yaşamda, Yaşamın her bir her parçacığında bulunan Tanrı’ya sadık bir şekilde hizmet edenler için hiçbir felaket ya da afet korkutucu değildir.

Bu Mesajda kendi coşkumu ifade etmekten ve her gün yaptığınız çabalarınızdan dolayı hak edileni vermekten dolayı mutluyum.

Şimdi ise küçük bir bilgi daha vermek istiyorum ve bu bilgi birçok insanın beklediği ve hazırlandığı Geçiş denilen olayla ilgilidir. Hiçbir kehaneti ya da yaklaşan felaketi ciddiye almamalısınız, çünkü birçok kehanet dile getirilmiş, ancak gerçekleşmemiştir; oysa söylenmeyen başka kehanetler gerçek olmuştur. Şu ana uyum sağlamanızı ve hayatınızın her bir anını, yüzyıllar boyu değer taşıyan bir şey olarak yakalamanızı öneriyorum. Aslında, İlahi dünyada sonsuz "şimdi" dışında hiçbir şey yoktur. Ve bu "şimdiyi" kendi bilincinizle oluşturuyorsunuz. Gerçekleşen ve henüz gerçekleşmeyen şeylere çok fazla dikkatinizi vermemelisiniz. Hayatınızın her anınızdaki ruh haliniz, sizi bekleyen geleceği oluşturuyor. Bu nedenle, hayatınızın her anını sevinç, sevgi, sıcaklık ve mutlulukla doldurmaya odaklanın, çünkü kendi mutluluğunuzun ve kendi geleceğinizin yaratıcıları sizlersiniz.

Bizler Öğreti vermek için geliyoruz, ancak sizler ve yalnızca sizler ve bu Öğretiyi özümsediğinizde, gezegeninizdeki değişimleri gerçekleştirebilirsiniz ve bu Öğretiyi henüz uyanamayan milyonlarca kişiye taşıyabilirsiniz.

Birçok insan için uyanma vaktinin geldiğinden dolayı mutluyum ve bu kadar kolay gelip ruh halimi sizinle paylaşabildiğim için mutluyum. Ruh halimi bedende bulunan olabildiğince çok sayıda kişiye aktarabilirsem çok daha mutlu olurum.

Yeni buluşmamızdan dolayı mutlu oldum ve her zaman olduğu gibi ayrılmak biraz üzücüdür.

Yeniden görüşmek üzere, sevgili dostlar!

 

BEN Maitreya!

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 06/07/2017 · 10:33
Son Güncelleme : 06/07/2017 · 10:34
Kategori : Dikte VI
Sayfa Oku 1432 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye