* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
 -  Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496689 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte VI - 21.12.2006

Şimdi, yıllık döngünün değişimi sırasında bilincinizde var olan gereksiz her şeyden kurtulmanızla ilgili bir karar almanız özellikle çok yararlıdır

 

Sevgili Surya

21 Aralık 2006


BEN Surya, Dünya halkına bir Mesaj vermek için tekrar gelen. Büyük MerkSurya01.jpgezi Güneşi'nden uzun mesafeler kat ederek size geldim. Bununla birlikte, size çok yakın bir Üstadım, çünkü Dünya ve onun evrimi ile ilgili her şey benim yönetimim ve doğrudan himayem altındadır, çünkü Dünya gezegenin evrim gelişiminin her aşaması benim tarafımından doğrudan takip edilir ve düzenlenir. Ben Dünya gezegeninin evrimini yönetiyor ve yönlendiriyorum. Ben gezegendeki evrimin gidişatından sorumluyum. Ve bizi ayıran kozmik mesafelere rağmen, daima sizin yanınızda olan bir varlığım. Şimdi size gelişim seyriniz ve şu anda Dünya insanlığının bulunduğu aşama hakkında bir anlayış vermeye geldim. Her zaman olduğu gibi sözlerim çok basit olacak, ancak anlatımının sadeliği arkasında, fiziksel gözünüze görünmeyen binlerce ve milyonlarca Işık varlığının zorlu işi saklıdır; onlar gezegeninizdeki evrimi izliyor ve size gereken tüm yardımı 24 saat boyunca sunmaya hazırlar.

Sizler sürekli bakım ve ilgi gereksinimi duyan çocuk yuvasındaki minikler grubundaki çocuklara benziyorsunuz. Sizinle ilgilenen, size yemek pişiren, çamaşırları yıkayan, odaları temizleyen tüm insanları görmeyebilirsiniz, her ne kadar onları fiziksel gözlerinizle her zaman görmesenizde bu insanlar daima yanınızdadırlar. Varlığımız aynı zamanda çevrenizdeki sonuçlara göre sizin tarafınızdan da hissedilmelidir. Dünya insanların her zaman akıllıca olmayan hareketlerine rağmen, gelişiminiz için gezegende uygun koşulları korumayı başarabilmemiz, Yükselmiş Üstatlarının Dünya evriminin iyiliğine yönelik kuyumcu titizliğindeki çalışmasını göstermektedir. Çalışmalarımızı her zaman değerlendiremeyebilirsiniz, ancak bizler daima sizinle beraberiz.

Zorluk, şundan ibarettir, dünyalarımızı ayıran perde hâlâ çok yoğun ve önleyebileceğimiz ve tehlikesiz hale getirebileceğimiz pekçok şeyi, önleyecek güçte değiliz, çünkü dünyalarımız birbirinden çok fazla ayrı ve uzaktır. Mesafe olarak değil, titreşim seviyesi açısından. Bu nedenle bilincinizi yükseltmeniz ve titreşimlerinizin seviyesini arttırmanız gerekliliği konusunda yorulmaksızın tekrar ediyoruz. Titreşimleriniz daha üst seviyeye ulaştığında  size daha yakın olabiliriz ve size daha fazla yardım ve destek sunabiliriz. Bu nedenle titreşimlerinizi yükseltmek için elinizin altında bulunan tüm araçları kullanmalısınız. Hayatınızda titreşimlerinizi düşüren şeyler ve titreşimlerinizi yükselten şeyler vardır. Ve bu her şeyi ilgilendiriyor: yiyecekleri, kıyafetleri ve çevrenizdeki her şeyi. Evleriniz ve şehirleriniz çok düşük bir enerji seviyesinde bulunmaktadırlar. Bu nedenle, yaşadığınız yerle ve çevrenizdeki ortam ile ilgilenerek, sizler titreşim seviyenizi otomatik olarak yükseltiyor, bilinç durumlarınızı ayırt edebilir, ince dünyanın seslerini duyabilir ve varlığımızı ayırt edebilme yeteneğine kavuşabilirsiniz.

İnsanoğlunun kitlesel bilincine özgü yaşam biçimini, kendi hayat biçiminizi sürdürmeyi devam ederek, bizi duyabileceğinizi sanmak garip olurdu. Sizi çevreleyen her şey hakkında düşünmeniz gerekir ve bu, gelişiminizin bir sonraki aşamasıdır: hayatınızda, evinizde ve işyerinizde sizi çevreleyen her şeye daha fazla dikkat etmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizle ilgilenmeniz gerekecek, çünkü kendinizi düşük titreşimli olan her şeyden ayırmak için herhangi bir çaba göstermediğiniz takdirde, sizler gelişiminizi yavaşlatacaksınız ve yaklaşan ve artık gelen kozmik fırsatın koridoruna giremeyeceksiniz.

Bizler geçişten bahsediyoruz ve bu geçiş sizin bilincinizde gerçekleşmelidir. Kendi geçişinizi kendiniz hazırlamak zorundasınız. Çünkü bunu doğal, evrimsel bir yolla yapmazsanız, bizler daha sert önlemler almak zorunda kalacağız dayak atma ya da köşede bekletme - küçük itaatsiz çocuklar için en yaygın cezalar. İnatlaşmayın. Büyümenin zamanı geldi ve bu evrimdeki Yasaya itaat etmeye öğrenmenin vakti gelmiştir. Aksi halde, anaokulundan ayrılamazsınız, gelişiminizi okulda ve üniversitede devam edemezsiniz ve yaşam akımızın mukader olduğu işi yapamazsınız.

Bu nedenle, ertelemeyin, yaşamınızda sizi neyi çevrelediğini analiz etmeye tam olarak şimdi başlayın ve evrimsel gelişiminizin bir sonraki aşamasında sizin için hiç bir yararı dokunmayacak şeylerden kurtulun. Dünkü oyunları oynamayı bırakın,  yeni güne yönelin, onun sevinçli güneşiyle ve değişimlerinin taze rüzgarıyla.
Bilinciniz, havalandırılması ve güneşte kurutulması gerekiyor. Bilincinizden tüm yararsız düşünce biçimlerini ve imgelerini temizleyin; Tanrıdan olmayan her şeyi temizleyin ve hayatınız sihirli bir değnek değmişçesine değişmeye başlayacaktır. Kendinizi tezahürdeki tanrılar olmanıza izin verin. Kendinize sevinçli bilinç durumları izin verin; yakınlarınızla ilgilenmeye kendinize izin verin. Kendinize OLMANIZ ve hayatta mutlu olmanıza izin verin. Çevrenizdeki her şeye olan yaklaşımınızı değiştirdiğiniz zaman, hayatınızın tüm koşulları değişecektir.
Şimdi, yıllık döngünün değişimi sırasında bilincinizde var olan gereksiz her şeyden kurtulmanızla ilgili bir karar almanız özellikle çok yararlıdır. Karmik Kuruluna mektup dispenzasyonunu unutmayın. Mektup yazın. Yılsonuna kadar imkânınız vardır. Kurtulmak istediğiniz şeyden kurtarması için Karmik Kuruluna ricada bulunun. Size hangi özellikler veya kötü alışkanlıklar yük olup gelişiminizi engellemektedir? Gelecek yarıyıl boyunca “sevgili” kusurlarınızdan kurtulmanız için dualarınızın momentumunu yönlendirin. Ve bir yarıyıl sonra kendinizi tanıyamayacaksınız. Karmik Kurulu önünde, gelecek yarıyıl boyunca ne kadar daha çok dua enerjisi özgür bırakmaya taahhüt ederseniz, uygunsuz bağımlılıklarınızdan ve karmik problemlerinizden o kadar daha çabuk kurtulursunuz. 

Dispenzasyondan yararlanabilmeniz ve Karmik Kuruluna mektup yazabilmeniz için, ilk önce neden kurtulmak istediğinizi dikkatli bir şekilde analiz etmelisiniz. Karmik Kurulunun üyelerine seslenin, talep ve dileklerinizi sıralayın. Gelecek yarıyıl boyunca sistematik olarak yerine getirmeye hazır olduğunuz, dua okuma veya başka yükümlülükler üstlenin. Bir kâğıda talep ve yükümlükleriniz belirtin, Başmelek Mikail’e ve koruyucu meleklere, mesajınızı gidilecek yere, doğrudan Karmik Kuruluna kadar eşlik etmeleri için rica edin ve mektubu yakın. Bu mektuptan kendinize bir kopya bırakabilir ve bir yarıyıl sonra, üstlendiğiniz yükümlükleri yerine getirmek şartıyla, ne değiştiğine bir bakın. Eminim ki bir veya birkaç en önemli kusurlarınızdan kurtulacaksınız. Teşekkürü unutmayın. Problemlerinizden hemen kurtulduktan sonra, Karmik Kuruluna teşekkür mektubu yazın.

Sizlerden üzülerek ayrılıyorum. Size mümkün olan tüm yardımı sunmayı ve size çok yardım edecek o en önemli nasihati vermeyi çok isterim. Umarım size en azından kısmen de olsa yardım edebildim ve çok önemli birkaç tavsiye verdim.
Sizinle vedalaşıyorum, tekrar görüşmek üzere!

BEN Surya.

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 20/09/2017 · 18:51
Son Güncelleme : 20/09/2017 · 18:53
Kategori : Dikte VI
Sayfa Oku 1348 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.11 saniye