* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
 -  Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497525 Ziyaretçi

 29 şu An Bağlı

Dikte VI - 28.12.2006

Bilincinizi Yeni Çağ'ın gelişine hazırlıyoruz.

 

BEN OLDUĞUM BENİM

28 Aralık 2006

 

 

1aiam.jpgBEN OLDUĞUM BENİM. Senin içinden konuşuyorum. Her zaman olduğu gibi doğru yönü ve evrimsel gelişimin doğru istikametini korumanıza yardımcı olacak kısa bir Mesaj vereceğim, çünkü zamanı geldi ve ertelenemez. Ruhsal dünyaya geri dönmeyi düşünmenin vakti gelmiştir. Baba Evi’nin, Yaratılışın başladığı ve her şeyin geri dönmesi gereken Baba Evi hakkında düşünme vakti gelmiştir.

Hayatınızda ebediyet hakkında ne kadar sıklıkla düşünüyorsunuz? Aslında kim olduğunuzu kavramayı ne kadar sıklıkla amaçlıyorsunuz? Bu hayatınızda mesleki aidiyet veya diğer insanlarla olan akrabalık ilişkilerinize göre kim olduğunuzu değil. Ruhsal akrabalığınız hakkında ne sıklıkta düşünüyorsunuz? Göklerdeki ebeveynleriniz hakkında? Nereye gittiğiniz ve kaynağınız nerede olduğunu?

Yaşamın bu önemli konular ile ilgili bazı açıklamalar vermek için geliyorum, çünkü yüksek gerçeklik hakkında düşünmeye başlamazsan, bu yüksek gerçeklik hayatınızda kendini gösteremez.

Bu evrenin Yasası öyledir: Dünyaların birbirine nüfuz etmesi belli bir gelişim evresine kadar çok zordur. Ve bu, dünyalara ve dünyaların içindeki dünyalara, gelişmeleri için ve kendi yasalarını korumalarına olanak tanır. Ancak, döngünün büyük değişimi zamanı geldiğinde, dünyalar küçülmeye başlarlar. Dünyanın titreşimleri birbirine yaklaşıyor ve dünyalar birbirine nüfuz etmeye başlıyor.

Bununla birlikte, bilinciniz dünyaların birleşme ve birbirine nüfuz etme sürecine hazır olmadan, bu gerçekleşmeyecektir. Bu süreç milyonlarca yıl sürecektir. Ve şimdi sizler yolunuzun en alt noktasında bulunmaktasınız. Bunu bir dağa tırmanışıyla karşılaştırırsak, sizler şimdi onun eteklerindesiniz. Zirveye ne kadar çabuk çıkmaya çalışanız da, İlahi bilincin zirvesine ilerlemenizi engelleyen doğal uzay ve zaman kısıtlamaları vardır.

Maddeye iniş, maddeye dalış devresi tamamlanmıştır. Baba Evine geri dönüş başlıyor. Bu yüzden ne kadar direnseniz de, ruhlarınızın geldiği bu dünyayı düşünmeye başlamanız gerekir. Maddeye inerken, sizler tıpkı tüyleri çıkmamış kuşlar gibiydiniz. Üzerinizde, yakın bir gelecekte kazanabileceğiniz parlak giysileriniz yoktu. Şu anda sahip olduğunuz  alt bedenleriniz şeklindeki giysileriniz arınma sürecine tabidir. Dört alt bedeninizi arındırmaya ciddi olarak ele almalısınız. Fiziksel bedeniniz olduğunu biliyorsunuz. Ve auranızın oluşturan, fiziksel gözle görünmeyen diğer enerjitik bedenlere sahip olduğunuzu duymuşsunuzdur. Bunlar astral bedeniniz veya arzuların bedeni; Mental bedeniniz veya düşüncelerin bedeni; Ve eterik bedeniniz veya hafıza bedeni. Şimdi bu bedenleriniz çok kötü, ağlanacak bir durumdalar. Fiziksel dünyadaki gezintiniz sırasında onları kirlettiniz. Ve şimdi onları arındırmak için ciddi olarak ele alma vakti gelmiştir.

Fiziksel bedeninizle başlayın. Ne yediğiniz ve ne içtiğiniz hakkında düşünün. Yemeğinizin ve suyunuzun yapısı nasıl ise sizler de öylesiniz. Yediğiniz yiyecekleri ve içtiğiniz suyu, rasyonel İlahi beslenmeniz için gereken standartlarla karşılaştırmayı hiç aklınıza geldi mi? Dünyanızdaki gıda endüstrisinin canavarları, fiziksel bedeninizin sağlıklı olması için cidden ilgilendiklerini mi düşünüyorsunuz? Sizden başka hiç kimse bedeninizi temizlemeye başlayamaz. Arındırma yöntemi çok basittir: vücuttan yararsız olan her şeyi çıkartmak ve kimyasallar ve yeni genetik teknolojisi kullanmadan yetiştirilen, doğal ürünlerde bulunan gerçekten faydalı maddelerle vücudunuzu doyurmak.

Yiyeceklerinizin sistemi ve yapısı konusunda bir düşünün. Doğru şekilde mi beslendiğiniz konusunda içinizde bir düşünce doğar doğmaz, uzaydan size en kısa sürede gerekli kitaplar gelecektir. Şimdi, devirler değiştiği için fiziksel bedeniniz artık daha fazla kendi üstünde deneylere izin vermeyecektir. Fiziksel bedeninizle ilgilenmezseniz o yeni enerji koşullarında var olamayacaktır.

Aynı şey diğer bedenleriniz için de geçerlidir. Eğer duygularınızı, yakınlarınız, diğer insanlara, gezegeninize ve yaşadığınız ülkenize karşı negatif tortusundan temizlenmediği sürece, sizler yeni titreşim koşullarında var olamazsınız.

Kıskançlığın, kötülüğün, çıkarcılığın ve nefretin düşük titreşimleri, Yeni Çağ'da var olamazlar ve onlardan kurtulmak zorunda kalacaksınız.

Aynı şey düşünce alanı için de geçerlidir. Zihniniz sürekli olumsuz durumları tekrar ve tekrar aklınıza getirmeye yoğunlaştıysa, sizler daima karanlık düşüncelerle dolu gri bir bulut içindesiniz ve yeni titreşimler sizinle uyumsuz bir halde olurlar. Bir seçim yapmanız gerekecek ve bilincinizi negatif durumlardan özgürleşmek zorunda kalacaksınız. Ve bunu kendiniz yapmazsınız Yeni Dünya koşullarında yaşamak sizin için giderek daha fazla zorlaşacaktır.

Efir bedeninizi geçmişin olumsuz kayıtlarından ve durumlardan temizlemediğiniz sürece, şimdiye kadar gelen ve Dünya gezegenine gelmeye devam eden enerjilerle uyum içinde olamayacaksınız.

Gördüğünüz gibi aslında sizin başka seçeneğiniz yoktur.

Ve eğer eski zararlı bağımlılıklarınızı ve alışkanlıklarınızı korumaya devam ederseniz, şu an bulunduğunuz mekanın ve zamanın dışında kalacaksınız. Gerçekleşebileceklerin üstünde durmak istemiyorum, çünkü sözlerim hayat tarzınız konusunda düşünmenizi sağlayacağını ve onu mümkün olan en kısa sürede değiştirmeye çalışacağınıza inanıyorum. Yakın zamana kadar prestijli ve bilimsel ve teknolojik ilerlemenin bir işareti olarak kabul edilen her şey şimdi tamamen önemini kaybediyor. Büyük şehirlerde yaşamak, kitlesel eğlenceler, buna televizyon, içkili ve aşırı yemekli bayram şölenleri de dahil olmak üzere, tüm bunlar dünün olaylarıdır ve insanlık yakın gelecekte bütün bunlardan kurtulması gerekecektir.

Sizler şehirlerinizde artık daha fazla yaşayamayacaksınız ve doğaya yönleneceksiniz. Müziğinizi dinleyemeyeceksiniz, yalnızca doğanın seslerini dinleyebileceksiniz. Yiyeceğinizi yiyemeyeceksiniz,  farklı daha yüksek titreşimli yiyecekler aramak ve bulmak zorunda kalacaksınız  ve zamanla güneş enerjisiyle  ve İlahi Sevginin titreşimleri ile beslenmeye geçeceksiniz.

Sözlerimde size hayal ve kabul edilemez olarak görünen her şey çok yakında sizin yaşam stiliniz ve tarzınız haline gelecektir. Bana ve diğer dünya sistemlerinin tecrübelerine inanın.

Alışkanlıklarınızı ve bağımlılıklarınızı korumak için ne kadar çaba harcarsanız harcayın, eski ve işe yaramayan her şey, yeni dönüşüm rüzgârları ve Ateş Dünya'nın yakıcı enerjileriyle en yakın zamanda silinip süpürülecektir.

Bilincinizi Yeni Çağ'ın gelişine hazırlıyoruz.

 

BEN OLDUĞUM BENİM.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2006


Kurulum Tarihi : 24/11/2017 · 14:06
Son Güncelleme : 24/11/2017 · 14:06
Kategori : Dikte VI
Sayfa Oku 1208 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye