* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498471 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte VII - .. 03.01.2007

Karmik Kurulu toplantısından bir haber

 

Yüce Tanrısal Yöneticisi

3 Ocak 2007

 

Veliki_Boj_Upravitel.jpgBEN Yüce Tanrısal Yöneticisi, bu günün yeni yıl döngüsünün başlangıç kronolojisine bağlı olarak, bir sonraki Mesajı vermek üzere size bugün gelen.

Önemli olan bir başka şey daha var: Karmik Kurulu’nun yıllık kış toplantısı bitti ve kararlarının bir kısmı sizinle paylaşmaya hazırım.

Bu Mesajımı nefesinizi tutarak okunacağınız anı dört gözle bekliyorum, çünkü bu Mesaj size birçok beklenmedik sürpriz getiriyor. Ben hediye çuvalı ile gelen ve kapıda bekleyen neşeli bir Noel Baba gibiyim.

Çuvalımı açıp size ne getirdiğime bir bakalım. Bu sefer sevinçli haberler, üzücü olanlardan çok daha fazladır. Geçen senenin sonuçlarını sizin bilincinize getirmek istiyoruz. Ve bu sonuçlar hepinizin muhtemelen tahmin ettiği gibi, önceki birkaç yılın sonuçlarına kıyasla çok daha ümit vericidir. Bütün mesele şu ki, birçoğunuz uyandı ve uyanmış bilinciyle, başka insanların uyanması için harekete geçmiş  olmalarından ibarettir. Bildiğiniz gibi dünyada her şey birbiri ile bağlantılıdır. Siz hepiniz fiziksel planda olduğundan, ince planda çok daha fazla birleşiktir. Bir kişi için erişilebilir hale gelmiş olan şeyler, onun ruhsal başarıları, birçokları tarafından özümsenebilir. Yasa öyledir. Bu nedenle, bizler yeni bilinci açma eşiğinde olanlarınızla böyle dadılar gibi ilgileniyoruz. Bizler kelimenin tam anlamıyla, size bakmaya ve başladığınız, ancak tembellik ve ihmaliniz yüzünden bitiremediğiniz her şeyi tamamlamaya hazır olan dadılara benziyoruz. Çünkü belirli bir bilinç düzeyine ulaşabilen her biriniz, karmik bağları olduğu binlerce ruha ya da ait olduğu aynı insan soy ağacı için ince planda bir bilgi katalizörü ve bilgi aktarıcısı olarak hizmet eder.

Bu nedenle, Öğretimimizi mümkün olduğu kadar çok dile tercüme edilmesi ve tüm dünyaya olabildiğince geniş yayılması için çalışıyoruz. Bizler bu yönde çalışan her birinize mümkün olan her türlü yardımı sağlamaya hazırız. Karmik Kurulundan yardım istemekten çekinmeyin. Bana kişisel olarak mektup yazın. Eğer Mesajlarımızı yayma hizmetinizi engelleyen her hangi bir problem ile karşı karşıyaysanız ve karmik durum izin veriyorsa, istekleriniz incelenecek ve size yardım edilmesi, içinizdeki engeli kaldırılması ve karmik koşulların değiştirilmesi için tüm tedbirler alınacaktır.

Çünkü Mesajlarınızın yayılması için uğraşan her biriniz binlerce insan için çalışır. Ve bu insanların ruhları ince planda uyanabilirler ve sizin aracılığınızla ince planda gerekli tüm bilgileri alabilirler.

Sizin zamanınızda her şeyin ne kadar hızlı yayıldığını hayal bile edemezsiniz. Bu yalnızca İnternetin ve diğer hızlı iletişim araçların başarısı değildir. Zamanın kendisi size muazzam fırsatlar veriyor. Ve bizler, Yükselmiş Üstatlar, her seferinde size bir başka fırsat vermeye hazırız. Bu nedenle bazen toplantılarımızda size yardım edebilmek için tüm rezervleri aradığımız olur. Kelimenin tam anlamıyla, hizmet yolunuzdaki problemle baş etmenize yardımcı olmak için her serbest enerji ergini bulmaya çalışıyoruz. Bu nedenle çekinmeden bize dileklerinizle ve sorunlarınızla başvurun. Bir fırsat bulur bulmaz isteğinizi yerine getireceğiz ve size yardım edeceğiz.

Bize çıkarsızca dualarının enerjisini gönderenlerin hizmeti özellikle çok önemlidir. Bu durumda, her şeyden önce çalışması ve hizmeti, insanların bilincini doğrudan değiştirmek ile ilgili olan kişilere yardım edebilmek için kullanılan bir enerji rezervi yaratma şansımız vardır.

Uzun yıllar sonra bu sene ilk kez "Bu şekilde devam edin!" deme şansım olduğu için mutluyum.

Çabalarınız boşa gitmedi ve bedende bulunan sizlerle ve bizler, Yükselmiş Üstatlar arasındaki işbirliği gittikçe daha da başarılı oluyor!

Yılın sonuna kararlaştırılan bir sonraki toplantıya başlamadan önce, daima heyecan duyuyorum, çünkü resim her zaman açık değildir ve bazen olumlu olaylar yöndeki seyir akışının üstünlüğü belli belirsizdir.

Bu kez yeni bir toplantıya başlamadan önce, Dünya gezegendeki olayların olumlu akış yöndeki hissedilir üstünlüğü konusunda, uzun yıllar sonra hiçbirimiz şüphe duymadık. Elbette, durumun çok ciddi olduğu ve sizin ve bizim özverili yardımlarımızın gerekli olduğu bazı ülkeler ve bölgeler vardır. Bununla birlikte, en büyük kıta olan Avrasya'daki işlerin durumu iyileşmeye başladığı için mutluluk duyuyoruz.

Batı yarıküresi, bilinç düzeyi gelişimi açısından geride kalmaktadır. Ve bu bizi üzüyor. Amerika topraklarına gözlerimizi çevirdiğimizde özellikle hüzünleniyoruz. Ne yazık ki, bu ülkenin muazzam potansiyeli hala evrimsel gelişim yönünde değildir. Bizler Öğretimizdeki yenilikleri,  ruhsal gelişme alanındaki yeni yaklaşımları kabul edebilecek, bu ulusun az sayıdaki temsilcilerinin bilincine ulaşmak için çaba gösteriyoruz. Çabalarımız yeni yılda meyve vereceğini içtenlikle umuyorum. Zorluk bu ulusun karakterinde gizlidir,  çünkü Amerikalılar ülkelerinin umudumuzu karşılamakta başarısız olduğunu kabul edemiyorlar.  Şimdi, kendini yeniden ayarlamak için okul sırasına bir kez daha oturup, yeni düşüncenin ve yeni bilincinin hangi ülkeden geldiğine bakmaksızın, yeni düşünceyi ve yeni bilincini öğrenmeye başlamak için kendi içinde güç ve arzu bulmak zorundadır.

Hangi ülkede ve kıtada yaşarsanız yaşayın, stereotipileri değiştirmek ve bilinci değiştirmek,- yakın gelecekte hepinizin öğrenmek zorunda kalacağı şey budur.

İnsan bilincinin gelişimi, ne ülke sınırlarına, ne de dini sınırlarına sahiptir. İnsan bilincin gelişimi sınırsız ve sonsuzdur.

Tanrı'yı sınırlandırmak imkânsızdır. Ve beşeri seviyenizden, Tanrı'nın ne yapması gerektiği konusunda O’na dikte etmeniz imkânsızdır.

Artık gelen ve gezegende yürüyüşe başlamış olan yeni 2007 yılında başarıları pekiştirmeye umuyoruz.

Bu yıl nasıl olacak? Ne yazık ki bizler, Yükselmiş Üstatlar ve Karmık Kurulu üyeleri bile, yalnızca olayların olası seyri hakkında konuşabiliriz. Gelecek öngörülemez olarak kalmaktadır. Ve eğer sonuç önceden bilinseydi ve kestirilebilir olsaydı yaşamak ilginç olmazdı.

Bizler zorlukların üstesinden gelmeye hazırız!

Sizler de hazır mısınız?

 

BEN Yüce Tanrısal Yöneticisi,

ortak başarımıza olan inançla!

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 


Kurulum Tarihi : 13/12/2017 · 10:37
Son Güncelleme : 13/12/2017 · 10:37
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1188 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye