* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496732 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VII - .. 05.01.2007

Korkuyu, İlahi Sevgiyle değiştirme hakkında bir Öğreti

 

Aziz Başmelek Mikail,

5 Ocak 2007

 

 

Mihail.jpg

BEN Aziz Başmelek Mikail, bugün size gelen!

BEN geldim! Yeni Günün başladığını duyurmak için geldim! Gezegeniniz Yeni Güne giriyor. Ve Yeni Gün bilincinize geliyor. Alacakaranlık sona eriyor ve bilinciniz binlerce yıldır bulunduğu tüm gece korkularından arınıyor.

Sizler kusurlu bilincinizle korku orduları meydana getirmiş ve şimdi bu ordular astral ve mental planda sizden bağımsız olarak dolaşıyorlar. Ve kendi bilincinizin ürettikleri ile yüz yüze geldiğinizde, hiçbir sınırın ve düzenin olmadığı gibi gelen korku ve dehşet hissediyorsunuz.

Korkularınıza bir son vermeye geldim! Yeni Günün gelişiyle birlikte, tüm korkularınızın solduğunu ve hiçbir güce sahip olmadığını bildirmek için geldim. Siz ve bilinciniz korkunun kaynağı ve gücünün tezahürüsünüz. Bu yüzden, korkularınızı bilincinizden temizlediğinizde, onlar etrafınızdaki dünyada yok olacaklar, çünkü beslendikleri enerjiden yoksun kalacaklardır.

Çok sayıda insan korku hissediyor. Ve korkular aslında zamanınızın bir belasıdır. Korku, İlahi Aşkın olmadığı yerde bulunur, Aşk ise dünyanızda her yerde yetmemektedir.

Sizler korkularınızla savaşamazsınız.  Onlarla mücadele etmek için yönelttiğiniz enerji, yalnızca korkularınızı güçlendirecektir. Ama korkularınızı ancak evrensel bir çözücü ile eritebilirsiniz, o da kalplerinizdeki Aşk'tır. Bu nedenle, yakın gelecekte yapmanız gereken tek şey kalplerinizi Aşka, İlahi Aşka açmaktır. Ve dünyanız İlahi Aşk ile dolduğunda, yeni bir günün gelişiyle beraber alacakaranlığın kaybolması gibi korkularınız ortadan kaybolacaktır.

Sizin durumunuz İlahi Enerjiyi geçirme yeteneğiniz tarafından belirlenir. Ve İlahi Enerji yetersiz geldiğinde, korkular da dahil olmak üzere çeşitli olumsuz durumlar hissediyorsunuz.

Ölüm korkusu sizin dünyanızda hakim olan bir korkudur. Sizler doğada var olmayan bir şeyden korkuyorsunuz. Kusurlu bilincinizin yarattığınız bir şeyden korkuyorsunuz. Ölümden korkuyorsun, ama ölüm yoktur. Ölüm yalnızca sizin bilincinizde mevcuttur. İlahi Dünyada yalnızca ebedi hayat ve ebedi mutluluk vardır. Ve aslında ölüm, yalnızca ruhunuzun bir yaşam biçiminden bir diğerine geçiş sürecidir.

Ölümle ilgili durumu acı bir şekilde algılıyorsunuz, çünkü ölümden korkuyorsunuz. Ve korkunuzu aştığınızda, ölüm artık daha az rahatsız edici bir süreç haline gelecektir. Dahası, doğum süreci ve geçiş süreci, şu anda dünyada olduğu gibi acılı ve korkunç olmayacaktır. Bilincinizi değiştirin ve dünyanızın pek çok problemi daha az şiddetli olacak,  sonra gün ortasındaki karanlık gibi dağılacaktır. Geçmişin gölgeleri kalacak, ama onlar  gittikçe daha az dikkatinizi çekecektir.

Ölümün olmadığını size söylemeye geldim ve bütün korkularınız bilinciniz tarafından üretildiğini söylemeye geldim. Bilincinizde Aşkın girmesine izin verdiğinizde, ölüm korkusu dahil olmak üzere o, tüm korkularınızı çözecektir.

Aşk yüreğinize nasıl mı girecek? Aslında bu çok basittir.  Kalbinize yük olan her şeyden onu kurtarın: endişe, nefret, kötülük, kıskançlık... Nefret özellikle sizi engellemektedir. Nefret, cahilliğin kız kardeşidir. Nefret, yüreğinizdeki İlahi Aşkın yerini alıyor ve onun tezahür olmasına izin vermiyor. Bu yüzden, artık yüreğinizi ele geçiren düşmanlarınızı bildiğinizde,  adım adım düşmanlarınızdan kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Size, yolunuzda bulunan ve sizi engelleyen, İlahi olmayan her türlü özellikten kalbinizi temizlemenize yardımcı olacak evrensel bir yöntem vereceğim.

Boş bir dakikanız olduğunuzda, temiz bir bez aldığınızı ve ayaklarınızın hemen dibinde şırıldayan, ışıl ışıl olan, tertemiz bir suya daldırdığınızı hayal edin. Eğilin ve bu sudan bir avuç alınız. Bezi ona batırın ve kalbinizi ellerinizde tuttuğunuzu hayal ediniz. Kalbiniz tıpkı kristal bir kap gibidir. Ama bu kap Dünya'daki bedenlenmeleriniz sırasında kirlenmiş ve İlahi Işık geçirmeye bırakmıştır. Kendi kabınızı, kalbinizi alın ve tüm birikmiş olumsuz özellikleri ve duyguları tabaka tabaka yıkadığınızı hayal edin. Nefret, düşmanlık, korku, öfke, cehalet, tembellik, kıskançlık. Her birinizde en başta ayrılmanız gereken bir kaç özellik olacaktır. Kalbinizi bu negatif özellik ve tezahürlerin katmanlarından arındırın. 

Bu prosedürü her gün tekrarlayın. Tek bir seferde çalışmanızı başaracağınızı ve kalbinizi asırlar boyu biriken negatif enerjinin katmanlarından temizleyeceğinizi düşünmeyin. 

Bilincinizde sürekli olumsuz özelliklerinizden kurtulduğunuzun görüntüsünü korumaya çalışın.  Kalbinizin her seferinde gittikçe daha fazla İlahi Enerji geçirdiğini hayal edin. Belirli bir süre geçecek ve kalbiniz geçmişin birikintilerden tamamen temizlenecek ve sizler tüm dünyaya, tüm Yaratılışa nüfuz eden İlahi Aşkın titreşimlerini tam olarak özümseyebilirsiniz. Sizler bu titreşimleri kendi kusurlarınız ve bu kusurlardan ayrılmak istemediğiniz nedeniyle algılayamıyorsunuz. 

Ama eminim ki her biriniz düşünecek ve hayata olan yaklaşımını değiştirmeye karar verecektir ve somurtmaya bırakıp, güler yüzünü sevinçli Yeni Güne dönecektir. 

Bir nehrin veya bir gölün veya bir derenin kenarında oturduğunuzu ve parlak güneş  yüzünüzü aydınlattığını hayal edin. Güneş ışınlarının yumuşak dokunuşları hoşunuza gidiyor. Güneş her geçen gün gittikçe içinize  daha derine nüfuz ediyor ve güzel bir günde  kendiniz bir güneş oluyorsunuz ve Işığınızı ve Sevginizi,  Işığa ve Sevgiye muhtaç olan herkese veriyorsunuz. 

Bir gün gelecek ve İlahi bilincinizin güneşi sizin aracılığınızla  ışık saçacak ve sıcaklığını, içlerindeki İlahi varlığın güneşine ulaşmalarına engel olan şeylerden kurtulamayan pek çok insana hediye edecektir.  

Sizler  güneş gibisinizdir. Tekrar temiz ve şeffaf hale gelebilmesi için sadece kabınızı asırlık katmanlardan temizlemeniz gerekir. Ve sizler kabınızı İlahi Enerji ile dolduracak ve susamış olanlara kendi kabınızdan içme imkanı vereceksiniz. 

İlahi Enerji asla bitmez. Yalnızca beşeri bilinç dünyanızda İlahi Enerjinin akışını sınırlar. 
Yeni Gün geliyor ve bu Güne özgü olan herhangi bir sınırlamanın olmamasıdır, yalnızca İlahi Özgürlük ve İlahi Aşk. 

 

BEN Aziz Başmelek Mikail, size olan sonsuz Aşkımla. 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007Kurulum Tarihi : 14/12/2017 · 10:05
Son Güncelleme : 14/12/2017 · 10:08
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1190 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye