* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498676 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 20.12.2007

Tüm hayatınızı Hizmet etmeye adamanız gerekir

 

Sanat Kumara

20 Aralık 2007

 

Sanat Kumara.jpgBEN Sanat Kumara, elçimiz aracılığıyla size tekrar gelen.

BEN geldim ve mutluluk gözyaşları gözlerimi doldurdu!

Göklerin nasıl sevindiklerini hayal bile edemezsiniz! Elçimiz aracılığıyla tekrar çalışma fırsatına sahip olduğumuz için değil, Gökler seviniyor, çünkü titreşimlerimizi kavramaya ve rehberliğimizi takip etmeye hazır pek çok duyarlı kalp bulunmuştur.

Bildiğiniz gibi kısa bir zaman evvel, birkaç yıl önce, bizler şaşkınlık içindeydik, çünkü elçilerimiz aracılığıyla çalışma fırsatımız yoktu ve bedenlenen ve bizimle temas kurmak isteyen ancak bunu yapamayın bireylere ulaşma şansımız yoktu.

Pek çok insan hazır ve ben bugünkü Mesajı bu insanlara veriyorum.

Bu Aralık ayının günlerinde kendinizi ne kadar kötü hissettiğinizi fark ettiniz mi? Ve mesele kendinizi kötü hissetmeniz değil ve kötü ruh halinizi işyerinizde ve evde aşırı yükten dolayı mazur gösteriyorsunuz.

Gerçek şu ki, Dünya'nın yeni bir titreşim seviyesine geçmesine karar alındı ve dünyalarımızı yakınlaşmasını amaçlayan, sonsuz sayıdaki adımlardan bir adım daha atıldığını size bildirmeye geldim.

Bu Mesajımı okuduktan sonra, bu haberi tanıdıklarınızla ve meslektaşlarınızla paylaşmaya acele etmeyin. Ben bunu her birinize şahsen söylüyorum. Bu Mesajı okurken, her biriniz kendisine özel verilen anlamı ve titreşimi alacaktır.

Dünyalarımız birbirine yakınlaştı ve bu, çabalarınız sayesinde, İnancınız ve Sevginiz sayesinde mümkün oldu. Ve sizin şu anda ulaştığınız seviyeyi koruyabileceğinize eminim.

Umut bağladığımız ve işlerimizi mutlulukla ve coşkuyla yapmaya başlayan başka insanlar da vardı. Şimdi onlar neredeler? Her biri kendi seçimini yaptı ve her biri Özgür irade Yasası uyarınca kendi gelişimini pek çok bedenlenme geriye attı.

Bu nedenle, illüzyonlu dünyanızda ulaştığınız her bir kazanım, eriştiğiniz başarının pekiştirmek için sürekli çaba göstermek gerektirdiğini bugün sizlere hatırlatmaya geldim.

Gevşemeye ve eski arkadaşlarınızla birlikte istirahat etmeye kendinize izin vermemelisiniz, en sevdiğiniz yerlerde dinlenmeye kendinize izin vermemelisiniz. Eğer gelişiminiz yükselen doğrultuda, İlahi bilincin tepesine yükselmesini istiyorsanız, sürekli çalışmanız gerekmektedir.

Birazcık gevşemeyi kendinize izin verirseniz, sizler dağın eteğine yuvarlanırsınız.

Sizi yapmaya çağırdığım şey yeni değildir. Bu soylu gayreti her zaman farklı öğretmenler aracılığıyla öğrettik. Sizler dinlenmeyi ve çalışmayı beraber yürütmelisiniz, ama kalplerinizde Hiyerarşi’nin görevlerini yerine getirmeye her daim hazır olmalısınız.

Birçoğu hazır, birçoğu ruhsal gelişmelerinde büyük yüksekliklere ulaşmıştır, ancak işlerimizi gerçekleştirmek için yardım gerektiğinde, bazı bilinmeyen sebepler yüzünden onlar ayrılıyorlar ve kendi düşündükleri "önemli konular" ile uğraşmaya başlıyorlar. Hiyerarşiye yardım etmekten, Dünya gezegeninin evrimlerine yardım etmekten daha önemli işler yoktur. Bedenlenmeye geldiğiniz şeyleri yapmak için o an gelip dayandığında, fani aklınız size binlerce argüman bulacaktır. Omuz verip yükü, Yolun tehlikeli ve zor bir bölümünden taşımanız gerektiğinde, sizler şaşılacak bir şevkle ansızın ters yöne doğru yöneliyorsunuz. Ve her türlü işaretler ve elçimiz aracılığıyla size gönderdiğimiz kelimeler dahi sizin bilinciniz tarafından algılanamıyor.

Hizmet etme özelliğini kendinizde geliştirmelisiniz. Tüm hayatınızı Hizmet etmeye adamanız gerekir.

Sözlerim, onları kabul etmeye hazır olmayanlar için çok sert ve anlamsız görünebilir. Bu nedenle, başta belirttiğim gibi, ben hazır olanlara, birçok bedenlenme boyunca birlikte çalıştığım çocuklarıma sesleniyorum.

Sizin için Yolun çok önemli bir bölümü başlamıştır. Ve sizden tüm gücünüzün maksimum çabası ve önceki bedenlenmelerde oluşturduğunuz tüm yeteneklerinizi gerektirir.

Size tekrar geliyorum sevgililerim, kartal yuvamdaki kuşlarım. Sizi asırların bilgeliğiyle besledim ve İlahi Işık enerjisi içirdim. Sizden yardım isteme ve bu zor anda size güvenme hakkına sahibim.

Umarım çağrıma cevap verirsiniz. Büyük ve küçük hatalar yapmış olanlar dahi, ayak diretmeyin. Baba kanadımın altına geri dönün. Özverili Hizmet ile Üstatlara olan bağlılıkla düzeltilemeyecek hiç bir hata yoktur.

Umarım bugünkü Mesajım size canlılık şevki verir ve bitmeyen içsel hesaplaşmalarla uğraşmanıza ve uyumsuz ruh haline girmenize neden olmaz.

Geçmişteki her şey geçmişte kalmıştır. Günümüzü, şimdi ne yapılacağını ve Hizmetinizi nasıl yürüteceğinizi düşünmeniz gerekir.

Şu anda gruplarda toplanmanız ve dua nöbetleriniz yeterli değildir. Sizler, bu evrende var olan İlahi Yasanın farkına varamayan pek çok ruha hissedilir yardım etmek zorundasınız.

Bizler, hâlâ kendini illüzyona teslim etmeye devam eden ve toplumunuzda egemen olan kitlesel kültür, daha doğrusu kültürsüzlük nedeniyle yakalandıkları ağdan kurtulamaya birçok insan için endişe duyuyoruz.

Her biriniz pek çok kayıp ruh için endişelenmek zorundadır. Yaratmış oldukları karma öyle ağır ki birçoğu, çevresindeki yaşamda Işık parıltısı dahi göremiyor. Ve her biriniz, benimkiler, bu kaybolmuş ruhlara başka bir dünyanın, başka örneklerin var olduğunu görmeleri için kendi Işığından bir parçacık verebilir. Gerçek olan bir şey var ve onun için yaşamaya değerdir.

Bazen siz bile Sevgi ve seçtiğiniz Yolun doğruluğuna dair güven eksikliği çekiyorsunuz.

Bu nedenle, şüpheler sizi kapladığında ve illüzyon sisi yoğunlaştığında, resmimi önünüzde tutun. Bu görüntüye varlığımı koyuyorum ve hayatınızın zor anlarında resmime baktığınızda, onun aracılığıyla size etkili bir yardım sunabileceğim. Sizin dünyanızda o yalnızca bir resmimdir, benim dünyamda, resmimin öbür tarafında ise o, size uzatılan elimdir ve onu tutarak sizler zor bir yaşam durumundan ya da kötü bir bilinç halinden kurtulabilirsiniz.

Bu gün size geldim, şimdi ise sizden ayrılıyorum. Yeniden görüşmek üzere!

 

BEN Sanat Kumara. OM.

 

© Tatyana Mikuşina, 2007


Kurulum Tarihi : 04/01/2018 · 10:25
Son Güncelleme : 04/01/2018 · 10:25
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1191 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye