* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496653 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 21.12.2007

Her gelişimde, Dünya'da kendimi gittikçe daha fazla emin hissediyorum

 

Meryem Ana

21 Aralık 2007

 

Maika_Maria_rozariy.jpgBEN Meryem Ana, size tekrar gelen.  Güllerin kokusu size bu gelişimimde eşlik ediyor.

Sizler ne yanı başınızdaki varlığımızı ne de size sürekli gönderdiğimiz işaretlerin farkında varamayabilirsiniz. Ancak, belirgin hale gelen bir şey vardır ve hatta her hangi bir dinle ilgilenmekten, Yükselmiş Üstatların Öğretisinden, ya da herhangi başka yeni moda öğretilerden ve akımlarından uzak olan bireylerin bilincinden bile saklamak mümkün değildir. Ve bu şey normal hayatta ortaya çıkar. Sizler günlük hayatın telaşı içindeyken birden bire başınızı kaldırıp, dünyamızdan bir işareti fark ediyorsunuz. Veya kendinizi aniden bilinmeyen bir yerde buluyorsunuz ve bu yeri nereden bildiğinizi hatırlamaya çalışıyorsunuz. Daha önce hiç orada bulunmadınız. Ancak burası size çok tanıdık geliyor. Ve birden bire, geçmiş enkarnasyonlar hakkında okuduğunuz bir makaleyi hatırlamaya başlıyorsunuz ve serin bir esinti omurganız boyunca yükselmeye başlıyor, çünkü bu yeri hatırladınız ve gözünüzün önünde önceki hayatınızdan görüntüler bile beliriyor.

Ve hatta herhangi bir mistisizme inanmıyorsanız bile, sizler kimi zaman daha ince dünyayla temas kurduğunuzu kendinize itiraf etmekten dahi korkuyorsunuz.

Dünyalarımız birbirine ne kadar yakın olduğunu görüyorsunuz sevgililerim. Ve son birkaç yılda onlar birbirlerine ne kadar yaklaştıklarını görüyorsunuz sevgililerim.

Benim birçok insana göründüğümü biliyorsunuz. Ve bu Tanrı'nın büyük lütfu sayesinde oluyor. O bana bu fırsatı veriyor, çünkü Dünya insanları, sürekli işaretlere ihtiyaç duyarlar ve başka bir dünyanın, insanlığın en iyi temsilcilerin ruhları ulaşmak istedikleri daha yüksek bir dünyanın var olduğunu sürekli hatırlatmaya ihtiyaç duyarlar.

Dünyamızı hakkında düşünmeye başlar başlamaz, orada burada ve hatta eşyalarınızın arasında bile bıraktığımız mesajları muhakkak fark etmeye başlayacaksınız.

Siz hiç meleklerle konuşmaya denediniz mi? Kaybettiğiniz eşyaları bulmalarına yardım etmeleri için meleklere hiç ricada bulundunuz mu? Onlarla iletişime geçmeyi deneyin. Şimdi Noel öncesi özel bir zamandır ve mucizeler daha önce hiç olmadığı kadar gerçek oluyor.

Bugün size geldim ve kalbimi kaplayan ruh halimi, hafifliğimi ve şefkatli Aşkımı size getirdim.

Elçimiz aracılığıyla nihayet Rusya topraklarına gelebildiğimi ve onun aracılığıyla Mesajlarımı verebildiğim için ne kadar mutlu olduğumu hayal bile edemezsiniz.

Elçimizi tanıdığınızı hissettiğimizde, Göklerin bu zaferinin ne kadar önemli olduğunu hayal bile edemezsiniz. Sizin bu tanımanız, fiziksel planda çalışma ve meditasyon için bir evi olarak ortaya çıktı; daha ince planda ise bu tanımanız, Rusya için ve Rusya topraklarında çalışmak için elde ettiğimiz İlahi bir fırsata dönüştü.

Ortaya koyduğunuz tüm çabalarınız boşa gitmiyor. Göklere gönderdiğiniz Sevginizin ve Şükran enerjinizin her zerresini toplayan melekleri hayal edin. Sene sonunda onlar enerjinizden [oluşan] bütün ambarlar topluyorlar ve yılın sonunda Karmik Kurulu artık başlamış olduğu yıllık oturumu sırasında, enerjinizi yönlendirme ve Dünya insanlığa yeni lütuflar ve yeni fırsatlar gönderme fırsatına sahiptir.

Bu sene boyunca yapmış olduğunuz çalışma dolaysıyla size teşekkür etmek için bugün geldim. Bütün sene boyunca yorulmaksızın Rozari okuyan canlara özellikle minnettarım ve ben hepinize teşekkür ediyorum, çünkü aldığım Sevgi enerjisini, Dünya insanlığa yardım etmek için kullanma fırsatına sahibim.

Dualarınızda benden yardım isteyin. Size yardım etme imkânına sahibim. Ve karmanız yardım edilmesine müsaade ettiğinde, ben bunu zevkle yaparım. Ancak özellikle ağır durumlarda, ek enerjiye ihtiyaç duyulmakta. Ve 8 Aralık Lütuf Saati'nde bana gönderdiğiniz dualarınız, Dünya'da birçok, birçok cana yardım etmeme müsaade ettiği için çok mutluyum.

Sizlere teşekkür ederim.

Şimdi, yılın sonunda, Dünya Ana'ya, bizlere, Yükselmiş Üstatlara gönderdiğiniz dualarınızın tüm enerjisi ve Sevginizin tüm enerjisi, Karmik Kurulunun kararına göre Dünyadaki temsilciliğimizin gelişmesi için yeni lütuflara kullanılacaktır. Sizin ve elçimizin yardımıyla yeni bir Işık fokusu yaratmayı ve bu fokusun etkisini tüm Dünya gezegenine yaymayı başaracağımızı umarız.

Batı yarımkürede yılın bu karanlık döneminde geldim. Ancak yılın bu karanlık zamanından sonra baharın kaçınılmaz olarak gelmesi gibi, aynı şekilde insan bilincinin baharı da geleceğini umarım ve Dünya'da bu zor zamanda bedenlenen her bir insanın yüreğinde bir kapı aralanacağını ve onun aracılığıyla her birinizden dünyaya Göklerin Işığı akacaktır.

Bunu umuyorum ve her gelişimde, Dünya'da kendimi gittikçe daha fazla emin hissediyorum, çünkü Aşkınız ve bağlılığınız, aranızda bulunmama ve hissedilebilir bir yardım sunmama izin veriyor. Ah, ihtiyaç duyanlara yardım edebildiğimde benim için daha büyük bir zevk yoktur.

Dualarınızın enerjisini esirgemeyin ve çevrenizdeki her şeye gönderdiğiniz Sevginizi esirgemeyin. Gönderdiğiniz her enerji zerreciği dikkatli bir şekilde korunuyor ve Dünya gezegeni evriminin iyiliği için kullanılıyor.

Şimdi ise ayrılma zamanımız geldi. Ama Tatyana'nın aracılığıyla size tekrar ve tekrar gelmeme izin vereceklerine umarım. Çünkü birçok Üstat, aynı şekilde elçimizin kalbi aracılığıyla sizinle iletişime geçmek ve nasihatlerini, enerjilerini ve Aşklarını vermek istiyorlar!

Birçok Yükselmiş Üstat, Dünya insanlığı ile iletişime geçme ihtiyaç duyuyor. Bu iletişim sayesinde Yükselmiş Üstatlar, yakın gelecekte Dünya'da halledilmesi gereken görevleri çözmekte daha başarılı olurlar.

Sizden ayrılıyorum ve vedalaşırken size kalbimin tüm Aşkını gönderiyorum.

 

Size olan Aşkımla, Meryem Ana'nız.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007


Kurulum Tarihi : 08/01/2018 · 10:04
Son Güncelleme : 08/01/2018 · 10:04
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1188 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye