* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496810 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 22.12.2007

Dünya gezegeninin evrimlerine karşı sorumluluk hakkında bir Öğreti

 

Tanrı Surya

22 Aralık 2007

 

 

BEN Surya, bugün size Büyük MerkezSurya01.jpg Güneş'ten gelen. Her gelişimde gezegeninize bir parça güneş enerjisi getirmeye çalışıyorum. Özellikle şimdi, siz ve gezegeniniz hiç olmadığı kadar, güneş enerjisine ihtiyacınız vardır.

Bugün Dünya insanlarına bir sonraki Mesajı vermeye geldim. Elçimizin nezaketini kullanıyorum. Size bir Mesaj verebilmem için onun tüm yeteneklerini kullanmam için beni davet etti.

Yetişkin hale geldiğinizde sizler bütün çocukluk oyunlarınızı unutuyorsunuz, bazen çocukluğunuza, oyunlarla geçirilen kaygısız günlere hissettiğiniz özlem, günün, çalışma günün ihtiyaçları tarafından gölgeleniyor.

Ve bu günlük kargaşa içinde en önemli şeyi unutuyorsunuz: neden bu pek de çekici olmayan gezegene bedenlendiğinizi. Bu günlerde güneşe hissettiğiniz özlem, ruhunuzun hatırladığı dünyamıza olan özleminizle değişiyor.

Elbette, Dünya gezegenindeki varlığınız geçici ve kısadır. Ve Yaratıcının bakış açısından, varlığınızı bir yaşamla ve bir gezegenle sınırlandırmak akıllıca olamazdır.

Sizler, ruhlarınızın geldiği gerçek dünyayı zamanla hatırlayacaksınız. Ve bugünkü gelişimimin görevlerimden biri de bunu size hatırlatmaktır.

Dünyanın nüfusunun büyük bir kısmının yaşadığı kuzey yarımkürede yılın en karanlık zamanında geldim. Ben Karmik Kurulu toplantısı sırasında geldim ve size bir sonraki ayın karmasını dönüştürme İlahi fırsatının verildiği 23 sayısının arifesinde geldim.

Gördüğünüz gibi gelişim tesadüfi değil, bu gelişim için dikkatlice hazırlandım, çünkü şimdi size yeni bir İlahi fırsatı anlatmak ve aydınlık yarınlar için size bir umut vermem gerekiyor.

İnsanoğlunun yarattığı karma, size Hayatta olmanın tüm mutluluğunu hissetme fırsatını vermediğini tümüyle farkındayız. Sizler mutluluğu unutmuşsunuz ve maddi dünyaya çok fazla dalmışsınız. Size geçmişteki karmanın dönüştürülmesini hızlandırmak için bir fırsat ipi vermeye geldim.

Bunu yapmak isteyenler, benden dileyebilirler ve aşağıdaki çağrı ile bana şahsen seslenebilirler:

"Ey Sevgili Tanrı Surya! Güneş olmadan yaşamaktan yoruldum. Bu dünyanın üzüntüsünden yoruldum. Ben aydınlık ve sevinçli dünyalara daha çabuk dönmek istiyorum. Dünya gezegenin, evrendeki en güzel gezegene dönüşmesi için can atıyorum. Bana ve gezegenimize yardım etmeni istiyorum!"

10 000 samimi çağrınızı toplar toplamaz, Büyük Merkezi Güneş'e geri döndüğümde, Dünya gezegeni için yeni lütuflar elde edeceğime söz veriyorum.

Bana seslenişiniz sırasında, doğduğunuz gezegeninizin iyiliğini öyle içtenlikle istemelisiniz, o an sizin için hiçbir şey, Dünya gezegenin yeni bir bilinç düzeyine geçişinden daha önemli olmamalıdır. Dünya gezegenindeki durumu hemen değiştirmek için sizin samimi 10 000 çağrınız benim için yeterli olacaktır.

Teklifimi düşünün. Aranızda 10 000 gerçekten sadık ve samimi kalp yok mu?

Bu fırsatı size duyurmak için geldim. Onu kullanın ve ne olacağını göreceğiz.

Ben aynı zamanda yarın gerçekleşecek "Seni seviyorum Dünya!"[1] adlı meditasyona katılmanızı tavsiye ederim. Bu meditasyona katılmanız, benzer ateşli kalplerin etkisini güçlendirecek ve açığa çıkan enerjinin, Dünya gezegenin asgari kayıplarla, nitelik olarak yepyeni bir seviyeye geçmesi için yeterli olacağını umuyoruz.

Gördüğünüz gibi Dünyadaki durum değişiyor. Bunu fiziksel gözlerinizle görüyorsunuz ve bunu radyo ve TV haberlerinde duyuyorsunuz.

Gezegende değişim yolunu korumak ve aynı zamanda, kolektif insan bilinci tarafından üretilen tüm çok yönlü enerjilerini dengelemek kolay değildir. Durum öyle ki, değişim sürecinin nasıl olacağını kelimenin tam anlamıyla her birinize bağlıdır. Her biriniz gibi aynı şekilde Dünya da şimdi çok zor bir durumda bulunmaktadır. Dünya, sözde medeniyetinizin etkisine bağlı olarak üzerinde korkunç yük hissediyor. Dünya'nın ve dünyadaki düzeni koruyan ve gezegen ile ilgilenen elementallerin,  yeryüzünde gerçekleşen doğaya karşı şiddete katlanmak zorunda kaldıklarında neler hissettiklerini bir düşünün.

Düzensiz rock müziği yayan yüksek sesli tek bir hoparlörün etkisi, binlerce elementalin şoka girmesine ve gezegendeki düzeni koruma görevlerini yapmak yerine, hastalanmalarına ve hatta ölmeleri için yeterlidir.

Sadece kendinizi düşünmemelisiniz. İnce planda evrimini gerçekleştiren Dünya gezegeni sakinleri ile de ilgilenmek sizin göreviniz dâhilindedir. Küçük kardeşlerinize nasıl bir örnek gösterdiğinizi bir düşünün. Kendi çocuklarınıza gösterdiğiniz örnek hakkında derin derin düşünmemizden bahsetmiyorum bile.

Hiçbir hareketiniz, sözleriniz bir iz bırakmadan yok olmaz.

Eylemleriniz, sözleriniz, düşünceleriniz ve duygularınız - ince dünyada astral klişeler olarak varlıklarını sürdürüyorlar. Ve ince planda biriken insanoğluna ait çöplerden gezegeni temizlemek için, meleklerden, elementallerden, diğer dünyalardan gelen gönüllülerden ve insanoğlun en iyi temsilcilerinden oluşan ordular gerekmektedir, ki onlar bu uzun gecelerde uyku zamanlarını doğdukları gezegenin temizlenmesine katılmak için kullanıyorlar.

Sabahları sanki bu uyku saatleri hiç olmamış gibi bitkin kalkıyorlar. Aslında bu gönüllüler ince bedenlerinde, Dünya gezegeninin ince planlarını insanlığa ait çöplerden temizlemek ve hasta elementallere yardım etmek için ağır bir iş yapmışlardır.

Gezegeninizi beşeri düşünce ve duyguların çöpünden temizlemek için Işık Varlıkların yapmış oldukları çalışmayı bugün sizin için araladım. Eğer böyle bir çalışma bir gün bile olsa durdurulursa, Dünya gezegeninden hiçbir şey kalmazdı. O, başka birçok gezegen gibi ilahi olmayan medeniyetlerin etkileri nedeniyle yok olurdu.

Bu nedenle size tekrar tekrar geliyorum ve aklınızı başınıza almanızı ve Tanrı hakkında, bu evrende bulunan İlahi Yasa hakkında hiç bir şey duymak istemeyen bireylere benzemenize bir son vermenize çağırıyorum.

Zamanla herkes hak ettiği şeyi alacaktır. Ve Göklerin merhameti gerçekten sonsuzdur.

Bugün Dünya gezegeninin evrimleri ve Yaşamın kendisine karşı sorumluluklarınızı hatırlatmaya geldim.

 

BEN Surya, bugün sizinle beraber olan.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 

--------------------------

Burada 23 Aralık 2007 tarihinde tüm dünya gerçekleşen "Seni seviyorum, Dünya" meditasyonundan bahsedilmektedir. Aralık ayın başında Sanat Kumara, Kuzey yarım kürenin bu en karanlık zamanında, Dünya'daki durumunun dengelenmesine yönelik, bir meditasyon yapılması iyi olacağına dair bana bir düşünce gönderdi (Тatyana Мikuşina'nın notu).


Kurulum Tarihi : 10/01/2018 · 14:17
Son Güncelleme : 10/01/2018 · 14:17
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1191 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye