* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496463 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 23.12.2007

Öğrencilerime bir Mesaj

 

Sevgili El Morya

23 Aralık 2007

 

 

BEN El Morya, size bir sonraki Mesajı 14moria.jpgvermek için gelen. Dünyada bedenlenen sizler için belirli bir Mesajın önem derecesi özneldir. Beşeri seviyedeki bilincinizle, sizler ne gerçekleşen olayın önemini, ne de insanlığın ileriki gelişimi için onun önemini değerlendirebilirsiniz.

Bu nedenle, kural olarak sizden, ne derhal ve acele kararlar vermenizi, ne de hemen harekete geçmenizi istemiyoruz.

Gerçi dürüst olmak gerekirse, Dünya insanlığı ile sürekli olarak yürüttüğümüz çalışma, çok daha iyi sonuçlar verebilirdi, çünkü ortaya koyduğumuz çabalar, bazen tahsis edilen tüm kozmik rezervlerini aşıyor.  Her gün bulunduğunuz rutinin ve telaşın içindeyken, ondan biraz yüksekten bakmanız sizin için çok zor olduğunu açıkça anlıyoruz. Bu nedenle bizler, yorulmaksızın geliyoruz ve pek bir yenilik içermeyen Mesajlar veriyoruz, ancak sizi silkinmenize mümkün kılıyor ve bazen Mesajımızdaki herhangi bir ifade veya deyim sizi öyle uyandırıyor ki sizler fiziksel planda gerekli olan ve sizden sürekli rica ettiğimiz eylemler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu yüzden, her seferinde büyük bir sabır ve kararlılıkla, sizden sadece mesajlar, dualar, Rozariler veya çağrılar okumanızı değil, harekete geçmenizi rica ediyorum. Fiziksel planda gerçekten harekete geçmenizi rica ediyorum! Belki de ne tür hareket türünden bahsettiğimi tam olarak anlamıyorsunuz. Yaşadığınız devletteki sistemi devirmenizi istemiyorum, bir devrim yapmanızı ya da mitingler düzenlemenizi istemiyorum.  Öyle veya böyle  yaptığınız sıradan beşeri işlerinizi yapmanızı rica ediyorum. Fakat bunları bilinçli olarak, yaptığınız her hareketi, bu evrende var olan  Ahlak Yasasının, İlahi Yasanın prizmasından bakarak yapmanızı rica ediyorum. Her gün, hareketlerinizin sonuçları üzerinde düşünmenizi ve attığınız her bir adımınızın üstünde düşünmenizi rica ediyorum.

Her bir adımınız, bu evrende var olan İlahi Yasaya tamamen uyumlu olsaydı, maddedeki yaşamınızı ne kadar kolaylaştıracağınızı bir düşünün. Sizler yeni bir karma yaratmazdınız ve doğru kararlar vererek, geçmiş karmalarınızı hızlı bir tempoyla dönüştürebilirsiniz.

Ne kadar kolay! Dahice basittir! Sizlere geliyoruz ve sürekli aynı şeyleri anlatıyoruz. Ama neden, neden bizi duymuyorsunuz?!

Neden Mesajlarımızı okuyorsunuz ve beş dakika sonra okuduklarınızı tamamen unutuyorsunuz?! Neden size gönderdiğimiz doğru zihinsel imgelerin etkisi altında bir gün bile boyunca kalamıyorsunuz?

Tanrım, bedenlenmiş insanlık ile çalışmak bazen ne kadar da dayanılmaz derecede zor! Ancak, tabiatım gereği ben bir iyimserim ve eminim yüz diktemden veya bin diktemden sonra ben en sonunda emrim altında, rehberliğimi dikkatlice dinleyebilen ve talimatlarımı yerine getirebilen birkaç yüz sadık öğrenci elde ederim. İnan bana yükselmiş bilinç durumundan ne yapmanızı ve nasıl davranmanız gerektiğinizi çok daha iyi görülüyor.

Dünya'daki durum iyi yönde ilerlemektedir. O, bir kaç yıl öncesi gibi o kadar hüzünlü değil, ancak bizler bilinç gelişiminizin büyük bir ilerleme temposunu elde etmek istiyoruz. Makul bir çözüm bulundu ve onun sayesinde gelişme temponuz hızlanacaktır. Bizler Dünya'nın dayanabilmesi ve yıkıcı bir felakete maruz kalmaması için enerji dağılım sürecinin Dünya yüzeyinde daha dengeli olması için özen göstereceğiz.  Bizler ayrıca, insan mega polislerinde ortaya çıkan negatif enerji kümelerini lokalize etmeyi öğrendik. Daha önce buna benzer kümeler dünya yüzeyinde dolaşırken ve uzak noktalarda beklenmedik değişiklikler meydana getirirken, şimdi tüm negatif karma yaratıldığı kaynağında yoğunlaştırılıyor ve insanlar kendileri deneyerek, yarattıkları şeyin ne kadar  "kötü koktuğunu" değerlendirebilirler.

Bu şekilde, sizler ruh haliniz aracılığıyla kendi yarattığınız şeyleri daha çabuk dönüştürüyorsunuz.

Ve hepsi bu değil! Yerkürede kitle bilincinin etkisinden bağımsız yerleşim yerleri kurmayı düşünüyoruz. Bu yerleşim yerlerinde, insan uygarlığının ileriki gelişimi için koşullar yaratılabilir. Gelişmek istemeyen, sonuçta izole edilmeli ve bahçe işi benzeri, zamanla kuru bir dal gibi kesilmelidir.

Büyüyebilen ve meyve verebilen her şey, taze bereketli topraklara aktarılmalı ve Dünya gezegeni evriminin iyiliği için çiçek açmalıdır.

Planlarımız böyle, sizinle bu planları, kişisel mektupla bana başvuracak ve Dünya gezegenin fiziksel planını değiştirmek için eylemlerini yönetmem için benden rica edecek insanların bulunacağını ümidi ile paylaşıyorum.

Ancak sizi hemen birazcık yatıştırmalıyım. Ben çok sert ve titiz bir Üstadım. Öğrencilerim fiziksel planda birçok mucizeler yaratabilirler, ancak karşılığında onlardan tam ve koşulsuz bir bağlılık, itaat ve disiplin talep ediyorum. Yüksek taleplerimden çekinmeyenler, lütfen ince planda sınıflarıma, mabedime bekliyorum, sizinle orada tanışabilirim ve gelişiminizi yönetebilirim.

İşbirlikçimiz olmaya hazır olduğunuzu anladığım an, size fiziksel planda yapmanız gereken bir görev vereceğim. Kural olarak, birçok öğrencim benden belirli bir görev aldıklarında hemen elleniyorlar.

Çünkü onlar karşılığında ne elde edeceklerini çok merak ediyorlar. Onlara, elde edebilecek her şeyi - Büyük Beyaz Kardeşliğe Hizmet etme şansını artık aldıklarını açıkladığımda, bu cevap onları şaşırtıyor ve onlar ödül, şöhret, para ve kendi gözünde değerli olan diğer şeylerin peşinde illüzyonda dolaşmaya giderler.

Mesajımın birçok kişi için anlaşılır olmayacağını biliyorum. Ancak ben milyonlarca insan tarafından anlaşılmayı amaçlamıyorum. Benim için birkaç yüz sadık öğrenci yeterlidir ve bizler bu dünyayı birkaç on yıl içinde değiştireceğiz.

Bu yüzden, taleplerimden çekinmeyenler, lütfen öğrencim olmak için yanıma gelsinler.

Kalbinizde bana söylediğiniz her içten seslenişinizi  duyuyorum.  Ve eğer bir cevap duymuyorsanız, dikkatsiz olduğunuz ve kendi illüzyonunuzda çok fazla oyalandığınız içindir.

Bugün size gelişiminiz hakkında güvenilir bir kılavuz vermeye geldim.

 

BEN El Morya Han.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 


Kurulum Tarihi : 13/01/2018 · 13:48
Son Güncelleme : 13/01/2018 · 13:48
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 461 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye