* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496541 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 24.12.2007

Bilinç dönüşümü simyası hakkında bir Öğreti

 

Sevgili Sen Jermen

24 Aralık 2007

 

BEN Sen Jermen, bugün size tekrar gelen!Senjermen01.jpg

BEN o Sen Jermen'im, muhtemelen benim hakkımda çok şey duydunuz, çünkü son bedenlenmemle ilgili söylentiler beni çoktan aştı. Ve şimdi geldiğimde, Dünya'daki son bedenlenmem hakkında söylenen tüm masalları ve hikâyeleri kafanızdan çok zor silebiliyorum.

Maalesef, gerçek şu ki, insanlar olup biten her şeyi kendi algılama prizmasından geçirerek onu süslememe ve renklendirme eğilimindeler.

Bu nedenle, size söylemeliyim ki, benim hakkımda bildiğiniz her şey doğru değildir, gerçek şu ki, son bedenlenmem boyunca ben inançla ve sadakatle Yükselmiş Üstatlara, Kardeşliğe hizmet ettim ve şerefle bugüne dek hizmet etmeye devam ediyorum. Ve bir ayırt edici özelliğim, ben her şeyden önce Hiyerarşiye hizmet ediyorum ve onun Yasalarına itaat ediyorum. Cahillerin anlattıkları ve bu hikâyeleri bir birine aktararak ve bir biri ardına masallar uydurarak, tüm o mucizeler ondan sonra gerçekleşti.

İnan bana, Hiyerarşinin basamaklarına adım atmadığınız ve tüm hayatınızı  bu evrende var olan Büyük Yasaya tabi kılmadığınız sürece, bir başarınızın olması mümkün değildir. Birçok insan ne egosundan, ne de sayısız alışkanlıklarından ayrılmadan, mucizevi güçler elde etmek için sarf ettiği zavallı çabalar, karma yaratmak dışında ki muhtemelen bildiğiniz gibi onun dönüştürülmesi gerekmektedir, hiç bir iyiliğe götürmez.

Bu evrendeki hiçbir şey keyfekeder bir biçimde gerçekleşmez. Her şey sıkı bir Yasaya tabidir. Egonuzdan ve kendiniz için bir şeyler elde etme arzunuzdan tamamen ayrıldığınızda, yalnızca o zaman emriniz altına güçlere sahip olacak ve onlar sayesinde sizler yalnızca ince planda harikalar yaratmakla kalmayıp, bu mucizeleri fiziksel planda da ortaya koyacaksınız.

Öğrencilerime öğrettiğim yaratım simyası işte budur. Ve bunu bugüne dek yapmaya devam ediyorum.

Benim en sevdiğim ülke, bedenlenmemin pek çok yılını adadığım ve Yedinci Işın Üstadı pozisyonunda çalışırken kendimi tamamen bu ülkeye adadığım, benim en sevdiğim ülke Amerika'dır!

Baylar ve bayanlar, Rusya'da yaşayan ve dünyadaki son bedenlenmesi sırasında hiç bir zaman Amerika'da bulunmamış bir elçi aracılığıyla hangi nedenle geldiğimi sorusu sizde belirmiştir. Bu soru tamamen doğaldır. Ve acele etmeden size cevap vermeye hazırım.

Ben, Mesajımı almaya en hazır olan elçi aracılığıyla geldim. Ve şu anda Büyük Beyaz Kardeşliğe aktif olarak hizmet eden elçinin aracılığıyla geldim. Sevgili Amerikam, şimdilik gölgede kalıyor. Ve bildiğiniz gibi Işık fokusu Amerika'dan alındı ve Rusya'ya taşındı. Fakat bu, Amerika'da bedenlenen insanlar aracılığıyla çalışmaya hazır olmadığımız anlamına gelmiyor. Biz sadece denemelerimizi yenilemek ve Amerika'da tekrar çalışmaya başlatmak için uygun bir fırsat bekliyoruz.

Bütün mesele, ulusun kitlesel bilincindedir. Şimdi bu ulus, çocuk hastalıkların birisinden mustariptir: kendine güvenme ve yetişkinlerin tavsiyelerine kulak verme isteksizliği. Bu dönem geçecek ve umarız bu geçiş yaşı, Rusya'da 70 yıllık komünizm dönemi kadar uzun sürmez.

Ben Amerikan halkına çok inanıyorum. Ve içtenlikle, bu ulusun bilinci gelişeceğini, Rusya topraklarında verdiğimiz Mesajları kabul edeceğini ve verdiğimiz bilgiyi ve öğretileri hayatında kullanacağını umuyoruz.

İnce planda herhangi bir sınır yoktur. Ve eğer dünyaya uzaydan bakarsanız, kıtaların sınırları dışında başka sınırlar göremezsiniz. Bütün sınırlar yalnızca bilincinizdedir ve bilincinizdeki tüm sınırlamalar yıkılmalıdır. İnanın bana, bilincinizdeki tüm ve her türlü sınırlamaları ortadan kaldırmaktan başka bir yol yoktur.

Ben dün gerçekleşen dönüşüm simyasını size anlatmak için bugün geldim. Ve bu dönüşüm simyası, sizin yardımınızla, 23 Aralık'taki meditasyona [1] katılanlarının ve Aşkını, Dünya gezegenine gönderenlerinin yardımıyla gerçekleşti. Bizler Dünya gezegeninin kalbine yönelik 10,000 Aşk impulsu aldık. Bunun nasıl bir güç ve kuvvet olduğunu hayal bile edemezsiniz!

Karmik Kurulu şu anda toplantısında kalplerinizden alınan enerjiyi nasıl yöneteceğini düşünüyor, ben ise size şükranlığımı ve minnettarlığımı ifade etmek için geldim.

Hizmetiniz, İnancınız ve Aşkınız için teşekkür ederim!

Meditasyona hangi ülkeden insanların katıldığı önemli değildir. Aşkın herhangi bir sınırı yoktur ve Aşk dalgaları birleşerek, tüm Yükselmiş Üstatların dinlediği oğlan üstü bir senfoni yaratıyor.

Sizleri, baylar ve bayanlar, bu meditasyona katılan her birinizi selamlıyorum.

Bir simyager Üstadı olarak, yapılan işten tümüyle memnunum.

Şimdi dikkatinizi bir başka önemli anın üzerine çekmek isterim. Ve bu an bilincinizin dönüşüm simyası ile ilgilidir.  Sizin dünyanız, yansıtan bir dünya olduğunu biliyorsunuz.  Dünyanız, insan bilincinde doğan tüm düşünce formlarını ve imgelerini itaatkâr bir biçimde yansıtıyor. Bu nedenle, eğer İlahi dünyayla sürekli uyum içinde iseniz, sizin dünyanızda bu, kaçınılmaz bir yansıma bulacaktır.

Kitle kültürü imgelerinin sürekli etkisi altında kalan insanlar var. Dünya'da yaşayan insanların çoğunluğu böyledir. Çok az sayıda insan yüksek imgeler üretebilir ve yüksek titreşimler taşıyabilir. Bununla birlikte, bir yasa vardır ve bu yasa şöyledir, düşük imgeler, çok düşük bir enerjik seviyeye sahiptir, çünkü bu imgeler İlahi enerjisi ile dolu değildirler. Ve tam tersi, içinde İlahi tezahürler taşıyan imgeler İlahi enerjiyle o kadar dolular ki, etrafında her şeyi dönüştürme yeteneğine sahiptirler.

Bu nedenle, şu anda Dünyada görünürde olan kuvvetler üstünlüğü hiç bir şekilde zihninizi karıştırmasına izin vermeyin. Sizden istenen, düşük, ilahi olmayan imgelerin ve tezahürlerin etkisine kapılmamak, yaşamınızı İlahi örneklerle ve tezahürlerle doldurmaktır. Ve İlahi simya sizi uzun süre bekletmez. Bana inanın ve Dünya gezegenini dönüştürme çalışma deneyimime inanın.

Bugün bir başka önemli misyonla daha geldim. Elçimiz Tatyana'ya büyük bir ametist kristali hediye etmek için geldim. Bu kristali Aşram'ın ince planında bırakıyorum ve kısa bir süre içinde fiziksel planda tezahür edeceğinden eminim ve o, dünyada pek çok ışık taşıyıcısına Yol'u gösterecek ek bir Işık kaynağı olarak hizmet edecektir.

 

BEN Sen Jermen, sizin sevdiğiniz ve size olan sevgimle!

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 

 

-----------------------------------------

[1]     Burada bahsedilen 23 Aralık 2007 yılında tüm dünyada aynı zamanda gerçekleşen “Seni Seviyorum Dünya” meditasyonudur.

 


Kurulum Tarihi : 22/01/2018 · 14:45
Son Güncelleme : 22/01/2018 · 14:45
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1118 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.21 saniye