* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496462 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 28.12.2007

Önemli bir Mesaj

 

Birin Varlığı

28 Aralık 2007

 

 

BEN Birin Varlığı. BEN yükselmemiş insanlığa çok nadiren gelirim.Prisastviye na Edinia.jpg

Benim ilgim ve iletişim alanım, sizin alakanız ve dünyanıza özgü titreşim sınırlarının çok ötesindedir.

Ancak, Ben buradayım. Ve gelişim, olayların öneminden kaynaklanmıştır…

Dünya, gezegen bir bütün olarak ve size yakın olan semalar, yeni bir enerjitik seviyeye nakledileceğini sizi temin etmeye geldim. Bizler bilincinizi bu Büyük Geçişe hazırlamaya geldik.

Şunu anlayın, Dünya gezegen nüfusunun yalnızca küçük bir yüzdesi, yeni fikirler edinmesi ve bilincini gerekli seviyeye yükseltmesi yeterlidir ve tüm gezegen yeni düşünce ve yeni titreşimlerle kaplanacaktır. Ve eğer daha önceleri, evrim süreci aşamalı olarak gerçekleşmişse ve bu yumuşak süreç dünyevi Üstatlar tarafından desteklenmişse, şimdi bizler risk almayı ve yeni enerjitik seviyeye geçiş şeklinde bir sıçrama yapma kararı aldık.

Korkmayın, bu sıçrayış, gezegendeki tüm yaşamın yok olmasına yol açacak küresel çapta olmayacaktır.

Daha ziyade, bu, nazik bir teşvik, bir çocuğu yeni bir hayata doğru dikkatli bir itmeye benzeyecektir.

Birçoğunuz hala kendi başına gelişemiyor. Birçoğunuz eskisi gibi tüm değişimlerin yanlarından geçip gideceğini ve önceki alışkanlıklarını ve önceki bilinç hallerini koruyacaklarını umuyor.

Bununla birlikte, bilincinizdeki bu stereotipi yok etmeye geldim. İnanın bana, eski rahat ve kaygısız konumlarınızı korumak için ne kadar çabalarsanız çabalayın, alışagelmiş çerçevelerden ve sınırlardan çıkmanız gereken zaman gelmiştir.

Bu değişim süreci meydana gelir gelmez, sizler eskiden, daha önceki bilinç seviyesinde nasıl yaşadığınızı birbirinize şaşkınlıkla anlatacaksınız. Ve hatta fiziksel cihazlarda şu anki medeniyetinize özgü filmleri izlerken ve müziği dinlerken bile, sizler kulaklarınıza ve gözlerinize inanamayacaksınız. Şu anki Dünya uygarlığına özgü olan şeyler ile gelecekte elde edecekleriniz arasında o kadar fark olacaktır.

Ve bu doğal bir süreçtir. Gençken birçok şey size anlamlı ve ilginç geliyor. Yaşlandığınızda eski heveslerinize şaşkınlıkla bakarsınız.

Bu Evrendeki her şey benzer titreşim yasasına göre belirlenir. Titreşimleriniz yükseldiğinde, tüm eski hevesleriniz size oldukça tuhaf ve anlamsız görünecektir.

Bana inanın ve diğer medeniyetleri yeni bir enerjitik seviyeye geçirme konusundaki deneyimime inanın.

Medeniyetinize ait birçok olayı hayretle gözlemliyorum. Çok keskin tezatlıklarınız vardır. Yüksek titreşimler, sanatta, müzikte ve resimde yüksek örnekler, düşük titreşimli ve son derece düşük seviyeli örnekler ile iç içe geçmiş durumdadır. Bilinciniz, bu kadar farklı seviyedeki şeyleri barındırabilir. Sizler farklı enerjitik aralıklarda titreşebilirsiniz.

Bu sadece, yeni enerjitik durumuna kolaylıkla uyum sağlayabileceğinizi anlamına geliyor. Bilincinizin yeni gelişim çağına girmek sizin için daha kolay olacaktır.

Kalbimde fevkalade bir zafer hissi ile geldim. Ben, bir sürü gereksiz, eski şeylerden ve geçmişin çöpünden kurtulduğu için ruhlarınızın sevincini ön seziyorum.

Nihayet geçmişin birçok alışkanlıklarından kurtulacağınız için, evrensel ahengin farkındalığına katılacağınız için, bu evrenin Birliğine katılacağınız için ve İlahi plana uygun ve istikrarlı şekilde gelişen medeniyetler ile aynı düzeye geleceğiniz için seviniyorum.

Anladığınız gibi, bizler özgür irade Yasası'nın çalışmasına müdahale etmek ve serbest iradenizi biraz kısmak zorundayız. Ancak bu geçici ve mecburi bir önlem ve umarım, gezegenin beşeri medeniyeti bir bütün olarak zarar görmez, güvenilir ve istikrarlı bir şekilde gelişir.

Bugünkü Mesajım sizde belirli bir endişe ve hatta şok yaratabileceğini anlıyorum.

Korkuya kapılmanızı veya gelecek için yiyecek stoklamaya başlamanızı hiç istemiyorum.

Bilincinizin öngörebileceği hiçbir şey gerçekleşmeyecektir, çünkü tüm değişiklikler çok yumuşak bir şekilde ve sizin erişemediğiniz Yaşamın planlarında gerçekleşecektir.

Korkacak bir şeyiniz yok. Sizinle ilgileniyoruz. Akıllı kozmik varlıklardan oluşan bütün bir Hiyerarşi, sizin dünya medeniyetiniz de dahil olmak üzere, bu evrende var olan birçok, birçok medeniyete sadakatle hizmet ediyor.

Kararımız Karmik Kurulu tarafından onaylandı. Bu evrenin Yüksek Konseyi onayını verdi.

Bugün size gerekli bir bilgiyi verdim. Yapmanız gereken ve sizi uyardığımız tüm seçimlerinizi yaptınız. Artık sadece kozmik dönemlerini ve kozmik fırsatlarını beklemek kaldı.

 

BEN Birin Varlığı. Om.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 


Kurulum Tarihi : 04/02/2018 · 13:10
Son Güncelleme : 04/02/2018 · 13:10
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1047 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye