* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496528 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 30.12.2007

Siz hepiniz Işıkla doygunluğa ulaşacaksınız ve dünyamızın enerjileri ile yıkanacaksınız

 

Tanrı Maitreya

30 Aralık 2007

 

BEN Maitreya, elçim aracılığıyla size tekrar gelen.Maitreia5.jpg

Bugün geldim ve belirlenmiş geleneği takip ederek, öncelikle size mutlu ve verimli bir Yeni Yıl dilemek isterim. Bizim dünyevi bayramları kutlama geleneğimiz olmadığı halde,  kendi kendinizin uydurduğu bazı bayramlar sizin için hala belirli bir ilgi ve önem taşıyorlar.

Şimdi size gelmeyi başarmış olduğumdan dolayı mutluyum ve umarım bayram telaşınızı engellemem.

Bununla birlikte aranızda, kararlı ve Hizmet etmeye hazır olanlarınız, bu günlerin bayram gürültüsü ve telaşı arasında bile bilgiyi algılayabilecektir.

Sizin için geldim ve sizlere sesleniyorum.

Şimdi ise size gelmeme neden olan ana şeye başlamak istiyorum. Ve her zaman olduğu gibi bu, belirli bilgileri ve enerjileri aktarmakla ilgilidir. Bizler her gelişimizde, zaten bildiğiniz bilgileri biraz farklı bir şekilde veriyoruz. Bununla birlikte, her seferinde, bazılarınız için aktardığımız bilgi,  şimdi sizlere İlahi fırsatın penceresini açmaktadır. Sizler birden bire bildiğiniz şeyleri yepyeni bir şekilde görüyor ve Yükselmiş Işık Varlıkların yaşadığı bütün bir dünyayı kendiniz için keşfediyorsunuz.

Ben, Yol'da kendini emin bir şekilde hissedenlerle bağımı güçlendirmeye geliyorum.  Size ağır geliyor, çünkü yalnızca kendi yükünüzü taşımıyorsunuz. Karmik Kurulu önünde ruhlarınız gönüllü olarak, henüz bizi anlayamayan ve benim gelişimimi, Noel Baba'nın gelip de mesajını vermesi gibi davrananlarının karmasından bir parça taşımaya  taahhüt etmişlerdir.

Dünyevi telaşın ortasında bulunanlar ve Yeni Yıl bayram hazırlıklarına dalıp gidenlerin, sözlerimi anlayan ve bu sözlerim kalplerinizde müzik gibi gelen sizlerden daha mutlu olduklarını düşünmeyin. Daha ince hazlar ve zevkler var ve maalesef yer kürede çok az insan titreşimlerimizi algılayabiliyor ve bahsettiğim şeyleri anlayabiliyor.

Zamanla hepiniz, önünde Göklerin açılacağı bilinç durumuna ulaşacaktır. Ve her nefes alış ve veriş çok önemli olacaktır, çünkü her nefes alış ve verişle,  kalbinizin her atışıyla sizler İlahi Hakikati gittikçe daha iyi kavrayacaksınız ve evrenin temellerinin kavranılması varlığınızın atomları ve hücreleri arasında geçecektir. Siz hepiniz Işıkla doygunluğa ulaşacaksınız ve dünyamızın enerjileri ile yıkanacaksınız.

Birçoğunuz için söylediklerim anlaşılmaz gelecek, fakat ben, beni takip edenlere ve bana hizmet edenlere konuşuyorum.

Sizinle yeniden birleşmeye geldim. Titreşimlerim ve sizin titreşimleriniz birbirine gittikçe daha da yakınlaşıyorlar. Size görevinizi hatırlatmaya geldim.

Dünyalar yakınlaştı ... (1)

-----------------------------

(1) Sevgili Tanrı Maitreya'nın mesajı bu cümlede koptu. Bir süre sonra Tanrı Surya'nın geldiğini ve mesajı vermek istediğini anlamaya başladım. Tanrı Surya'ya uyum sağlamak biraz zaman aldı ve ondan bir mesaj aldım. (T. N. Mikuşina'nın notu.)

 

 

 

 

 

 

Yeni bir İlahi lütuf

 

Tanrı Surya

30 Aralık 2007

 

BEN Surya. Büyük Merkezi Güneş'ten yeni geldim ve konuşmasını kesmek zorunda kaldığım için sevgili Tanrı Maitreya'dan özür dilerim.Surya01.jpg

Size sevinçli bir haber söylemeye geldim!

Kozmik Yasa gereğince, sizler artık gözleriniz kapalı olarak karanlıkta yollarınızı takip etmeyeceğinizi bilmelisiniz. Ben Yolunuzu aydınlatmaya geldim. Bu günden başlayarak ve gelecek tüm yıl boyunca size, azimli olanlarınız için kozmik bir fırsat açılıyor. Ben bilincinizi, Büyük Merkezi Güneş'le uyumlu hale getirmek için geldim. Yaptığınız her ruhsal uygulamanız sırasında Üstatları, Tanrı'yı ya da Ben Varlığınızı çağırırken, size şu anda armağan edilen ve gelecek yıl boyunca yürürlükte olacak yeni dispenzasyonu hatırlayın.

Bu, Büyük Merkezi Güneş ile uyumlaştırma dispenzasyonudur. Şu anda, Mesajımı okuyan her birinizin kalbine Büyük Merkezi Güneş ile uyumlaştırma telini yerleştiriyorum ve pekiştiriyorum. Fiziksel gözlerle görünmeyen ve hatta ince dünyada bile bir örümcek ipi, kristal bir ip gibi gözüken teli bağlıyorum.

Ve kendinizi dua uygulamasına veya meditasyona teslim ettiğinizde, bu ip kalplerinizde çınlayacak ve Yüksek Dünyalar ile uyumlu hale gelmenize imkân verecektir.

Bu, ruhunuzun ilerlemesi için gerekli olan büyük bir fırsattır. Elbette, dış bilinciniz, bu dispenzasyonun uygulaması önünde blokajlar ve engeller koyabilir. Bu nedenle dış bilincinizi, fani aklınızı engellemeniz gerekir. Yalnızca küçük çocuklar gibi olduğunuzda ve dünyamızdan size gelen mucizelere inandığınızda, işte o zaman bu mucizeler fiziksel planda ve yaşamınızda kendini gösterecektir.

Her zaman zorlu ve önemli bir davaya başlayan öncüler vardır. Büyük bir çoğunluk bir kenarda duruyor ve ihtiyatla her şeyin nasıl biteceğine bakıyor.

Gezegeniniz için her şey çok iyi bir şekilde bitecektir! Dünyanız yaşayacak ve gelişecektir!

Yeryüzündeki yaşamın karanlık yönlerine ve zararlı alışkanlıklarına odaklanmak yerine, bize, Yükselmiş Üstatlara inanmanızı ve yukarıya, uzak diyarlara, Büyük Merkezi Güneş'e doğru amaçlamanız gerekmektedir.

Sizler, amaçladığınız şey haline gelirsiniz. Bu basit Gerçeği unutmayın. Sizin dünyanız yansıtan bir dünya ve itaatkâr bir şekilde bilincinizi yansıtmaktadır.

Bu nedenle, yapmanız gereken tek şey kendi üzerinizden tüm olumsuz düşünceleri, duyguları, tüm depresif durumları atmanız ve silkelemeniz gerekir.  Yüksek dünyalarla uyum sağlayan ve onu koruyan kalpleriniz aracılığıyla dünyanıza gelecek sevinç için yer açmanız [gerekir].

Bu gün size gelip bu sevinçli haberi getirmekten ve kalplerinizi Büyük Merkezi Güneşi ile bağlayan kristal teli hakkında yeni dispenzasyonu anlattığımdan dolayı mutlu oldum!


BEN Surya sizinle beraberdim.

 

© Tatyana Mikuşina, 2007

 

 


Kurulum Tarihi : 14/02/2018 · 20:14
Son Güncelleme : 14/02/2018 · 20:17
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 1312 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye