* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara




 1497224 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte VIII - . 03.01.2008

Kötü alışkanlıklardan ve sabit negatif bilinç hallerden kurtulma Öğretisi

 

Aziz Başmelek Mikail

3 Ocak 2008

 

 

Mihail.jpgBEN Başmelek Mikail, bugün size gelen!

Size çok önemli ve kaderi belirleyen bir kararı söylemeye geldim.  Bu mutlu haberi Zaferin kanatlarında getirdim!

Size göre fiziksel dünyanızda hiçbir şeyin değişmediği gibi geliyor. İnce dünyayı dolduran haberlerin arasında, fiziksel dünyanızda yönleri bulmanız sizin için çok zordur.

Melekler, bu sevinçli haberi tüm evrene artık yaydılar ve sizin Mavi Alev Lejyonları ile birlikte sevinebilme fırsatını vermek için geldim!

Bizler Büyük Beyaz Tahttan bir şans elde ettik ve bu yeni fırsattan dolayı çok mutluyuz.

Bu fırsat, Dünya gezegeninde bedenlenen ve Büyük Beyaz Kardeşliğe, Işık lejyonlarına hizmet etme sorumluluğu üstelenen her bir ışık taşıyıcısına, aşılmaz ve yenilmez bir koruma, tam anlamıyla bir Işık zırhı sağlar.

Hizmet etme sorumluluğu üstelenen birçoğunuz, değişim istemeyen, herhangi bir şeyin değişmesini ve astral planda manipüle etme imkânlarının azalmasını istemeyen güçler tarafından korkunç saldırılara ve ayartmalara maruz kalıyorlar.

Şimdi onların zamanı doldu. Şimdi sizi şahsen korumam için çağrı yapma olanağına sahipsiniz ve ben Mavi Alev Lejyonlarımdan her birinize 12 koruyucu melek ayıracağım.

Bir düşünün 24 saat boyunca 12 koruyucu melek daima yanınızda olacak.

Meleklerinize çağırı yaparak gece gündüz, herhangi bir zamanda sizi korumalarını isteyebilirsiniz!

Pek çoğunuz kendi emirleri altında bu koruyucu meleklere sahip olup olmadığını soracağını öngörüyorum.

Bu sorunun cevabı çok basit ve her biriniz cevabını biliyor.

Aşağıdaki sorulara içtenlikle "evet" cevabı vermeniz yeterlidir:

Büyük Beyaz Kardeşliğe hizmet etmek için tüm yaşamınızı gerçekten adadınız mı?

Kardeşliğin çıkarlarını yaşamınızda ilk sıraya koyuyor musunuz?

Her ne olursa olsun hizmetinize devam etmek için sahip olduğunuz her şeyi feda etmeye hazır mısınız?

Dünyanızdaki tüm kötü alışkanlıkları ve bağımlılıklarını bıraktınız mı?

Eğer tüm bu sorulara "evet" cevabı verdiyseniz, emriniz altında 12 koruyucu meleğiniz var demektir!

Eğer bu harika özellikleri kendinizde bulamadıysanız, fakat kusurlarınızdan kurtulmak ve hayatınızı Hizmet etmeye adamak istiyorsanız, o zaman beni her gün bizzat çağırmanızı ve başlangıçta size yardım etmemi istemeniz gerekecektir.

Sizler şu çağrıyı yapabilirsiniz: "Başmelek Mikail, bana yardıma gel!" Bu çağrınızla size yöneleceğim, 24 saat boyunca herhangi bir zamanda size koruyucu mavi ışınımı göndereceğim!

Hiçbiriniz benim korumamdan mahrum kalmayacaktır. Siz hepiniz güvenilir bir himaye ve koruma altındasınız!

Bununla birlikte, kusurlarınızdan, kötü alışkanlıklarınızdan ve bağımlılıklarınızdan kurtulmak istemediğiniz durumlarda, size yardım edemem. Çünkü her bir kötü alışkanlığınız veya bağımlığınız sizin auranızda bir gediktir ve sizler farklı güçlere ve astral manipülatörlere karşı savunmasız bir hale gelirsiniz. Kiminle olacağınızı siz kendiniz seçersin.

Ne yazık ki, içki, sigara, rock müziği, uyuşturucu veya cinsel enerjinin kötü kullanım bağımlılıklarınızla sizler, kendinizi astral plana gönüllü olarak bağımlı kıldığınızda, özgür irade yasası benim müdahale etmeme izin vermiyor.

Kimlerle yürüyeceğinize siz kendiniz karar veriyorsunuz. Bazen kötü bir alışkanlıktan kurtulmak ve samimi bir şekilde size yardım etmemi istemeniz yeterli olmakta ve sizler kurtulacaksınız.

Ancak bazen bağımlılıklarınızdan kurtulmak dahi istemiyorsunuzdur.

Ve bu, kendi yaptığınız bir seçimdir. Bizler ise bir kenarda duruyor ve Büyük Öğretmen - Hayat - size ne zaman öğreteceğini izliyoruz. Sağlığınızı o denli yitirdiğinizde veya yaşama olan ilginizi kaybettiğinizde, nihayet yardım için yalvararak Yüce Güçlere sesleneceksiniz.

Fakat içtenlikle yardım çağrınızı veya duanızı söylediğinizde, lütfen o anı hatırlayın ya da günlüğünüze işaretleyin. Gerçek şu ki size hemen yardım edemiyoruz. Maddenin ataleti nedeniyle bunu yapamıyoruz ve auranızdaki bazen çok büyük, karmik, negatif enerji birikimlerini nötralize etmek zorundayız.

Yaşamınızın büyük bir çoğunluğunda kötü alışkanlıklarınızı ve bağımlılıklarınızı suiistimal ettiğinizde ve yetişkin yaşınızda hastalıklarla yüklendiğinizde, çağırınızı yaptığınızda, size yardım etmemiz için en iyi ihtimalle 7 yıl gibi bir süreye ihtiyaç duyarız. Elbette, daha önce oluşturulmuş büyük bir iyi karmaya [1] sahipseniz bizler bu iyi karmanızı kullanarak sizi bağımlığınızdan veya kötü bir alışkanlığınızdan kurtarmak için kullanabiliriz. Bu durumda, çağırınızı yapar yapmaz sizler hemen iyileşebilirsiniz.

Korkularınıza ve endişelerinize bağlı olarak bilincinizin bazı sabit ruh halleri hakkında şimdi birkaç söz daha söylemek isterim.

Birçok durumda korkuların sebebi karmiktir ve kökleri birkaç enkarnasyona geri gidebilir. Bununla birlikte, kötü alışkanlıklardan kurtulabileceğiniz gibi, bilincinizin sabit negatif hallerinden de kurtulabilirsiniz.

Tanrı için imkânsız hiçbir şey yoktur! Eğer isterseniz ve samimi bir şekilde isterseniz, size engel olan her şeyden er ya da geç kurtulacaksınız.

Bununla birlikte, size engelleyen her şeyden kurtuluşunuz, Tanrı'nın Yüceliği için yaptığınız işlerle haklı çıkartılması gerektiğini hatırlamalısınız.

Serbest kalan zamanı, enerjiyi ve gücü fiziksel oktavınızda Tanrı'nın işlerini gerçekleştirmek için kullanmazsanız, kötü alışkanlıklarınızdan, hastalıklarınızdan veya sabit negatif durumlarınızdan kurtuluşunuzun herhangi bir anlamı yoktur.

Ben Hizmetinizle ilgili çok önemli soruları gündeme getirdim. Şu anda Mesajlarımızı okuyan birçok kişi için hatta çoğunluğu için Üstatlara nasıl hizmet edileceğini, fiziksel oktavda Tanrı'nın işlerini nasıl yapılacağını açık değildir. Bu soruları kendinize yöneltin ve sizler cevapları alacaksınız.

Büyük Beyaz Kardeşliğin Dünya gezegendeki tüm faaliyetleri, Kardeşlik tarafından Dünya gezegeni evriminin iyiliği için yaptığı çalışmaya, yükselmemiş insanlığın katılmasını sağlamakla bağlantılıdır.

Ve eğer elçimiz aracılığıyla verdiğimiz tüm Mesajlarımızı dikkatle okursanız, Hizmet kavramı ve Tekâmül Yolu kavramı size tam olarak açılacaktır.

 

BEN Başmelek Mikail, tamamen sizin hizmetinizdeyim!

 

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008

 

--------------------------------

[1] "İyi Karma Öğretisi" Sevgili Kuthumi, 6 Haziran 2005



[1]


Kurulum Tarihi : 28/03/2018 · 20:28
Son Güncelleme : 28/03/2018 · 20:34
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 1060 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.1 saniye