* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496741 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Rozari - Tanrı Maitreya'nın Rozarisi-1

Tanrı Maitreya'nın Rozarisi - 1


 

Maitreia5.jpg

 


İllüzyonunun labirentinden size Yolu gösteriyorum

 

Bu kısa Rozari, Tanrı Maitreya'nın 23 Aralık 2013 tarihli Mesajından oluşturulmuştur.

 

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla

 

1. Fâtiha Sûresi 1-7*

 

Rahmân ve rahîm olan Allah'ın adıyla

Bütün hamdler, övgüler âlemlerin Rabbi Allah'adır.

O Rahmândır, Rahîmdir.

Din gününün, hesap gününün tek hâkimidir.

"Yalnız Sana ibadet eder, yalnız senden medet umarız."

Bizi doğru yola, Sana doğru varan yola ilet.

Nimet ve lütfuna nail ettiklerinin yoluna ilet. Gazaba uğrayanların ve sapkınlarınkine değil. Âmin.

 

2. Bakara Sûresi 286

 

Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez: kişinin yaptığı her iyilik kendi lehinedir, her kötülük de kendi aleyhine. "Ey Rabbimiz! Unutur veya bilmeden hata yaparsak bizi sorgulama! Ey Rabbimiz! Bizden öncekilere yüklediğin gibi bize de ağır yükler yükleme! Ey Rabbimiz! Güç yetiremeyeceğimiz yükleri bize taşıtma! Ve günahlarımızı affet, bizi bağışla ve rahmetini yağdır üstümüze! Sen Yüce Mevlâmızsın, hakikati inkâr eden topluma karşı bize yardım et!" Âmin.

 

3. Âl-i Imran Sûresi 42

 

Hani melekler, "Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı." (3 kez)

 

59. Haşr Sûresi 1

 

Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.

 

1. BEN Maitreya, Dünya insanlığı ile tekrar iletişim duygusunu hissedebilmek için bugün size gelen. Size gelmek ve her gelişim, nihayet insanoğlunun kendi gelişiminin aydınlık yoluna çıkabileceği, Yeni Zamanı yaklaştırdığını düşünmek keyiflidir. Er ya da geç karanlık kuşak geride kalacaktır. Er ya da geç, arkaya bakabileceğiniz ve insanlığın pek çok binlerce yıl bulunduğu yanılgı uçurumunun farkına varacağınız mutlu bir zaman gelecektir. Vakit geldi. Uyanma zamanı geldi. Sizler uyukluyorsunuz ve illüzyondaki tatlı uykudan çıkmaya acele etmiyorsunuz. Yeni gerçekliğe uyanma vakti gelmiştir! Ve bu gerçekliği şu anki bilinç durumunuzdan ileriye tek bir adım ayırıyor. Tek bir adım. Ve sizler bu adımı kesinlikle yapacaksınız! 

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

2. Bugün ise Yolunuzun en zor kısmında sizi desteklemek için geldim. Size, sizi anlatmaya geldim. Dünyanızdaki durumunuzu. Ve yakın zamanda hepiniz, kesin kararınızı muhakkak vermeniz gerektiğini size hatırlatmaya geldim. Ve bu seçim ileriki evrim yolunu takip etme arzunuz ile ilgilidir ya da geçmişte kalıp, mazide kalan başarısız uygarlıkların yolunu takip etmeyi mi tercih edeceksiniz. Evet, sevgililerim, geçmiş çağlarda kendi yolunu takip etmeyi tercih eden pek çok medeniyet vardı. Yalnızca sizin gezegeninizde değil, başka gezegen sistemlerinde de.   

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

3. Tüm evrim süreci yaptığınız seçimlerinizden ibarettir, çünkü özgür idareye sahipsiniz. Eğer özgür iradeniz olmasaydı, Üstatlar'ın iradesine göre hareket ederdiniz.  Ve o zaman gelişemeyecektiniz. Çünkü yabancı iradeye itaat etmeye mahkûm olurdunuz. Bir çocuk doğduğunda, belirli bir süre ebeveynlerine tamamen muhtaçtır. O, tek başına hareket edemez, yemek yiyemez. Ama sonra çocukların büyüyüp, baba evini terk ettikleri, tek başına hareket ettikleri ve hayatları için bütün sorumluluğu üstlendikleri bir etap geliyor. Bununla beraber anne babaların akıllı çocukları, aileleriyle ve ebeveynleriyle bağlarını sürdürüyorlar. Tavsiye ve yardım kabul ediyorlar. Siz, bir nevi bizim çocuklarımızsınız, Yükselmiş Üstatlar’ın çocukları. Her birinizde, gelecekteki Tanrısallığınızın bir döleti olarak bizim bir parçamız bulunmaktadır. 

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

4. Kendi ailesini, gökteki koruyucularını unutan ve illüzyondaki oyuna kendini fazla kaptırmış bazı yaramaz çocuklar vardır. Onların bulunduğu durumda, aslında kim olduklarını, ağlanacak yetim hale nasıl düştüklerini ve Baba Evine geri dönmek için ne yapılması gerektiğini hatırlamak çok zordur. Dünyanızda kaybolan yetim kalmış pek çok ruhtan farklı olarak, İlahi amacını, İlahi kökenini hatırlayan belirli sayıda ruh vardır. İşte bugün ben, bu ruhlara sesleniyorum ve işte bu ruhların Tekâmül Yolunda rehberlik etmeyi üstleniyorum. Sizler çok azsınız, ben her birinizi çok iyi biliyorum ve sizinle pek çok bedenlenme boyunca çalışıyorum.  

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

5. Dünyanın şu anki hali sizinle olan iletişimimize ve sizinle olan bağımıza ilave bir zorluk yaratıyor. Pek çoğunuz beni unuttunuz. Ama ben sizi hatırlıyorum. Her birinizi. Bu yüzden binlerce yıl boyunca kopmayan iletişimimizi ve bağımızı tekrar kurmak için ben nadiren geliyorum. İllüzyona fazlaca daldığınızda bile,  Tanrı’yı, Üstatlar'ı unuttuğunuzda, bağımız varoluşun daha ince planında devam etmektedir.  

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

6. Birçoğunuz, Yoldaki testlerinden tekrar geçiyor. Birçoğunuz, yaşamlarında olup biten her şey bedenlenmeden bedenlemeye, tekrar ve tekrar geçtikleri yalnızca birer test olduğunu bile anlamayabilir.  Ve temel test – maddesel olan hiçbir şeye bağlanmama testidir. Eğer çocuklarınıza, anne babanıza, sevdiklerinize, eşyalara çok fazla bağlıysanız, hayat durumları bağımlı olduğunuz şeylerden sizi yoksun bırakacaktır. Yaşamlarınızda ve bir hayattan öteki hayata yaptığınız ana seçim - İlahi dünyadan yana mı, yoksa illüzyon dünyasından yana mı bir seçim yapacaksınız. İllüzyon dünyasını seçtiğinizde, kendinizi illüzyon dünyasına bağlıyor ve onda bedenlenmeye devam ediyorsunuz. Eğer Yüksek dünyayı seçiyorsanız, Yüksek dünyaya geçiş yapıyorsunuz. 

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

7. Evrenimizin özelliği öyle ki, her insan kendi gelişim bilinç durumuna denk gelen evrimsel basamağında bulunmaktadır. Bu yüzden dünyanızda kendinizi bulduysanız, dünyanıza bağımlı olmanız nedeniyle sürekli dünyanız yönünde seçim yaptığınızı söylüyor. Sizin Mürşidiniz olarak benim görevim, bağımlılıklarınızı ve Yolunuzdaki engelleri size anlatmaktır. Ve varlığınızın her türlü bağımlılıklarını ve kusurlarını kendi içinizde aştığınız zaman, ancak bu durumda farklı, daha mükemmel bir dünyaya geçiş yapabilirsiniz.  

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

8. Dünyalar arasındaki enerjitik sınır, yalnızca titreşimlerinizin yükselmesi sayesinde aşılabilir. Bununla beraber dünyanız sizi kendine bağlamak için elinden gelen her şey yapıyor. Ve sizler illüzyonunuza inanıyor ve illüzyon sizin için gerçeğe dönüşüyor.  

Her yeni bedenlenmeyle birlikte oyun zorlaşıyor, çabanızı ve kararlılığınızı göstermek ve nihayet illüzyonun tuzaklarından kurtulmak için daha kötü şartlarda bulunmak zorunda kalıyorsunuz.  

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

9. Şu anda illüzyonunuz, sizi düşük titreşim seviyesinde tutmak için size en gelişmiş araçlar sunuyor.  Yaşamda sizi çevreleyen her şey, daha yüksek dünyalardaki Yolunuzda size engeller yaratıyor. Her türlü modern endüstri, titreşimlerinizin düşmesi için baskı yapıyor ve gerçekte sizi Yüksek dünyalardan zorla ayırıyor. Bu yüzden sizin göreviniz illüzyonun tuzaklarına kapılmamak ve ruhsal uygulamalar ve metotlar yardımıyla ruhsal kaslarınızı öyle çalıştırmak ki, en zor hayat durumlarında bile illüzyon güçlerinden bağımsızlığınızı koruyabilmek. 

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

10. Sizler, inisiyasyon piramidinde bulunuyorsunuz. Ve ben, illüzyonunun labirentinden size Yolu gösteriyorum. Beni duyabilenler çok mu? Bana sadık bodisatvaların beni duyabileceklerini ve ne tür bir illüzyonda bulunurlarsa bulunsunlar beni takip edebileceklerini biliyorum. Birinin geçtiği yerden, milyonlarca ruh geçebilir. BEN Maitreya. 

 

"Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı."

 

Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.

 

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin!

 

-------------------------------------------

*Rozarileri veya başka dualar okurken önemli olan bizim Tanrı’nın İradesine olan bağlılığımız, kendimizi unutacağımız Tanrı’da çözüleceğimiz dua durumuna ulaşmamızdır. Eğer bu dualar bilincinizi Tanrı’ya yoğunlaşmanıza engel oluyor ise başka dualar kullanabilirsiniz.

 

 


Kurulum Tarihi : 04/07/2018 · 21:55
Son Güncelleme : 09/09/2018 · 08:58
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 851 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye