* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496455 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte VIII - ... 21.06.2008

Dünya gezegeninde sizinle beraber yürümemize fırsat verin!

 

Tanrı Surya

21 Haziran 2008

 

 

Surya01.jpgBEN Surya, evrenin derinliklerinden, Büyük Merkezi Güneşinden size tekrar gelen. Yeni buluşmamızdan dolayı mutluluk duyuyorum. Sizler de mutlu musun?

Dikkatinizi, fiziksel dünyanızda, gezegeninizde meydana gelen değişimlere çekmek isterim. Elçimiz aracılığıyla verdiğimiz Mesajları dikkatlice okuduysanız, Mesajları ilettiğimiz tüm süre boyunca dikkatinizi, Dünya'da değişimlerin gerçekleştiği gerçeğine çektiğimizi fark edeceksiniz. Ve bu değişimler, dünyanızın daha ince hale gelmesiyle ilgilidir.

Ne kadar çok kişi, çeşitli rahatsızlıklardan ve kendini iyi hissetmekten dolayı şikayet ediyor. Ne kadar çok kişi, doktor ve şifacıları ziyaret ederek, fiziksel bedenlerinin hastalık nedenlerini bulmaya çalışıyor. Peki, size verdiğimiz bilgileri neden hatırlamıyorsunuz?

Gezegenin titreşimleri yükseliyor. Fiziksel bedeninizin titreşimleri aynı seviyede kalırsa, o zaman sizler Dünya gezegeninin genel titreşim alanının dışına çıkıyorsunuz. Bu Öğreti size birçok kez verilmiştir. Bilgiyi boş yere tüketmekten, verilen bilgiyi uygulama zamanı gelmedi mi?

Sizler titreşimlerinizi artırabilirsiniz. İletkenlerinizi, dört alt bedeninizi arındırabilirsiniz. Ve bunu yapmak için, doktorlara ya da medyumlara gitmenize gerekmiyor. Size verilen Mesajları dikkatlice okumanızı ve verilen Öğretiye göre yaşamınızda hareket etmeniz yeterlidir.

Titreşimleriniz ne zaman yükseliyor? Yüksek dünyalara odaklandığınızda. Kendinizle ilgilenmeyi bıraktığınızda ve tüm canlıların yararına, Ortak Yarara doğru isteklerinizin vektörünü yönelttiğinizde. Yüksek dünyalara, Ortak Yarara doğru isteklerinizin vektörünü korumanızı engelleyen nedir?

Hayatınızda sizi neyi engellediğini dikkatlice analiz edin ve yaşamınızda gerekli değişiklikleri kademeli olarak yapın. Yeni titreşimlere uyum sağlayabilmeniz ve minimum kayıplarla yeni evrimsel seviyeye geçiş yapabilmeniz için bizler eğitiminiz konusuna, ruhlarınızın eğitilmesi konusuna maksimum özenle yaklaşmaya çalışıyoruz.

Sizinle ilgilendiğimize inanıyor musun? Öyleyse neden öğütlerimizi ve tavsiyemizi takip etmiyorsunuz. Her şey çok basit. Yavaş yavak yanlış örneklerden ve tezahürlerinden vazgeçmeli ve kendinizi doğru, İlahi örneklerle ve tezahüratlarla çevrelemelisiniz. Ve bunu kendiniz yapmanız gerekir. Modellerimizi, sizin fiziksel düzleme indirmeye çalışabiliriz. Ancak, yardımınız olmadan bunu yapamayız. Doğru yönde tutarlı bir biçimde çaba göstermeniz gerektiğini anlamaya çalışın, o zaman her şey yavaş yavaş değişmeye başlayacaktır.

Kent ortamında yaşamak size zor mu geliyor? Doğaya taşınıp yaşamanızı sizi ne engelliyor? Doğru isteği ortaya koyduğunuz ve Tanrı'dan yardım istediğiniz anda, Tanrı size bu fırsatın gerçekleşmesi için imkan ve araçlar gönderir. Ancak, hamamböcekleri gibi yarıklara gizlenmişseniz, karanlık köşelerde saklandıysanız ve güneşe çıkmak istemiyorsanız, bedenlerinizi taze değişim rüzgârına çıkartmak istemiyorsanız, o zaman sizi nasıl zorlayabiliriz ki?

Fiziksel dünyadaki durumunuzu yöneten mekanizmanın siz kendiniz olduğunuzu anlamalısınız. Kendi geleceğinizi siz yaratıyorsunuz. Bunu her gün, her dakika ve her saniye yapıyorsunuz. Bedenlerinize giren İlahi enerjiyi kontrol eden sizlersiniz. Bu enerjiyi İlahi Yasaya göre yönetmeyi başardığınızda, yaşam koşullarınızı İlahi yönde değiştirirsiniz. Kendinizi zevke ve hazlara verdiğinizde, alışkanlıklarınızı hoş gördüğünüzde ve onlardan vazgeçmek istemediğinizde, sizler kendinizi bir köşeye sokuyorsunuz, çünkü Dünya gezegeninde sizin için yarattığımız Yeni Dünya'da bir geleceğiniz yoktur.

Her şey size çok basit ve açık bir şekilde söyleniyor. Hiç bir sır yok. Tüm sırlar sizin bilincinizde saklı, o size gelen tüm bilgiyi inanılmaz bir hızla çarpıtıyor ve onu, fani aklınıza uygun bir şekilde yorumluyor.

Dünyanızda kusur üreten jeneratörler sizlersiniz. İlahi Yasayı takip edin ve yaşam koşullarınız değişecektir!

Gezegende pek çok şey değişecektir. Dünya gezegeninde aktif değişimler sürecini başlatıyoruz. Bu yüzden planlarınızı bizim planlarımız ile kıyaslamalı ve seçiminizi yapmalısınız. Alışkanlıklarınıza ve bağımlılıklarınıza öyle çok tutmanız gerçekten gerekiyor mu?

Her şeyden vazgeçip Tanrı'yı takip etmekten korkmayın. Tanrı sizinle ilgilenecektir. Tanrı'ya giden yolda içtenlikle ve özverili bir şekilde yürürseniz, sizi ilgisiz ve himayesiz bırakacağını mı düşünüyorsunuz?

Değişimlerden korkmayın. Ölümden korkmayın. Ölüm yoktur! Sadece formlarını değiştiren ebedi bir hayat vardır. Yalnızca yeniden doğmak, yeni bir beden elde etmek, Tanrı'ya ve tüm Hayata yeni güçle hizmet etmek için ölürsünüz.

Ne yazık ki, yeni bedenler alır almaz, genellikle eski modellere sarılıyor ve kendinizi çeşitli zehirli maddelerle uyuşturuyor veya bedenlerinizi abur cubur gıdalarla dolduruyorsunuz. Bedenleriniz size Tanrı tarafından verilmiştir. Fiziksel bedenlerinize, tezahür eden bir Tanrı gibi davranmalısınız.

Bir düşünün, bedenlerinize böyle davranmanız, Tanrı'nın hoşuna gider mi? Kendinize, davranışlarınıza kenardan bakın. Hayatınızın tüm yönleri İlahi örneklere uygun mudur? Yaşamınızın değişmesi için kendinizde neyi değiştirmelisiniz?

Tüm yaşam düzeninizi değiştirmeyi sık sık düşünürseniz, o zaman hayat koşullarınızda gerçek değişimleri yakında göreceksiniz. Yalnızca kusurlu bilinciniz büyük şehirlerde birkaç metrekarelik bir alana sıkışmanızı zorluyor, oysa gezegeniniz, auralarınızın serpilebilecekleri muazzam bir alana sahiptir ve sizler dünyamızı kavrayabilecek hale geleceksiniz.

Kendinizi büyük şehir ormanlarından kurtarın ve güneşli çayırlara gidin! Sizi, yaşadığınız kötü kokan yerlerden zorla başka bir yere yerleştiremeyiz. Böyle yerlerin titreşimleri o kadar korkunç ki, Yükselmiş Üstatların hiçbiri kendi kendinizi kuşattığınız yoğun katmanları aşamıyor. Dünya gezegeninde sizinle beraber yürümemize fırsat verin!  Ve bizler hep birlikte Dünya gezegenini, evrenin en güzel gezegenine çevireceğiz!

 

BEN Surya, Yeni Günün göz kamaştırıcı güneş ışığında karşınızda duruyorum!

 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 05/10/2018 · 19:47
Son Güncelleme : 05/10/2018 · 19:47
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 1088 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye