* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497485 Ziyaretçi

 13 şu An Bağlı

Dikte VIII - ... 23.06.2008

Daha aktif eylemler için bize fırsat sunabilirsiniz 


 

Sevgili Alfa 

23 Haziran 2008 

 

 

Sevgili Alfa.jpgBEN Alfa, Cennetteki Babanız. Bu gün size geldim ve yeni buluşmamızdan dolayı mutluluk duyuyorum. Son ziyaretimden bu yana gezegenizde ve evrende pek çok şey değişmiştir. Sizler, muhtemelen meydana gelen tüm değişiklikleri kendi üzerinizde hissediyorsunuzdur. Büyük Değişimler meydana gelirken, sizlere fiziksel bedenlerinizde Dünya'da bulunmak düşmüş. Ve bu, her şeyden önce bilincinizin şu anda yaşadığı muazzam bir sıçrama ile ilgilidir. 

Sizler muhtemelen bir günde birçok şeye karşı tutumunuzun nasıl değiştiğini fark etmişsinizdir. Önceki nesillerce ulaşılamayan görevleri, sizin nesliniz çabucak çözüyor. Bilinç esnekliği ve canlılığı, eski ırkların yerini alacak, yeni ırkları farklı kılan şey işte budur. Dünya gezegeninde şu anda bedenlenmiş insanlar arasında pek çok insan ırkının temsilcileri ve onların kolları olduğunu anlamalısınız. Kelimenin tam anlamıyla sokağa çıkarak bunu fark edebilirsiniz. 

Dünya gezegenine büyük bir fırsat sunulmuştur. Ve bu fırsat, pek çok kişiye, kısa bir süre içinde bilinçlerinde gerekli değişiklikleri gerçekleşme hakkı verildiği ile ilgilidir. 

Şu anda bilincinizde kavradığınız şeyleri, daha önce tek bir bedenlenme süresince kıvranılamaya imkânsız olması gibi, aynı şekilde, gelecek nesiller kendi içinde, insanlığın gelecekteki gelişimi için tohumları taşıyabilecektir. Şu anda dünyaya gelen her bebek kendi içinde, gelişmeye başlayan bilincin tohumunu taşır. Bu yüzden size gelen her yeni insanı karşılayın ve bizim dünyamızdan size getirdiği mesajı öğrenmeye çalışın. Yeni ırkların tohumlarını filizlendirme fırsatı sağlamak sizin elinizdedir. 

Arazilerinizde bitkilerle ilgilendiğiniz gibi aynı şekilde çocuklarınızla da ilgilenmelisiniz.  Eğer onlar ihtiyaç duydukları gerekli özeni ve ilginizin enerjisini alamazlarsa, gelecek ırkların tohumu içlerinde filizlenemeyecektir. Bu yüzden, şu anda Dünya gezegenine gelen her çocuktan sorumlu olduğunuzu size hatırlatmaya geldim. Bu çocukları koruyun. Gezegeninizin geleceği onların içinde saklıdır. 

Size bir şey daha söylemek zorundayım. Verdiğim bilginin tüm önemini kavrayabilmeniz için bedenlenmiş olan insanlığa ne kadar nadiren hitap edebildiğimi, bilincinizle anlamanızı rica ediyorum. İnsanların sözleri, tüm titreşimlerimi ve size karşı hissettiğim tüm duygularımı aktaramaz. Mümkün olduğunca çok sayıda insan bireyin, dolup taştığım baba Sevgimin ve şefkatimin enerjilerini hissetmelerini isterdim. Her şeyimi size vermek isterim. Harika bir senfonide birleşip, Aşkın kucağında eriyeceğimiz anı arzuluyorum ve seziyorum. İnanın bana, benim için Göklerin ve Dünya'nın buluşacağı andan daha büyük bir zevk yoktur. 

Ben bir haberle daha geldim. Ve bu haber, bugün elde ettiğiniz fırsat hakkındadır. 

Büyük Kozmik Döngü başlamak üzeredir. Büyük Kozmik Döngü geliyor. Ve sizler evriminizi hızlandırabilirsiniz. Evrimsel yoldaki ilerleyişiniz hızlanması için kalbinizde sadece istemelisiniz. Belirli bir Yasa vardır. Ve bizler bu Yasayı çiğneyemeyiz.  Evrime müdahale etmeme Yasasıdır. İnsan evriminin temsilcileri, Göklerden yardım isteyinceye kadar, bizler tüm kapsamıyla yardım edemeyiz. Bu nedenle sizin aranızda ne kadar daha fazla sayıda, Yükselmiş Üstatlarından ve bizzat benden  Dünya'daki insanoğlu evriminin hızlandırmasını ister ise, size o kadar daha büyük yardım sağlayabiliriz. 

Daha aktif eylemler için bize fırsat verebilirsiniz. Dünyada meydana gelen evrimsel süreçlerin hızını düzenlemek için bu mekanizmadan faydalanmanızı rica ediyorum. 

Bugün sizinle beraberdim.  

 

BEN Alfa. 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008 

 


Kurulum Tarihi : 02/11/2018 · 19:51
Son Güncelleme : 02/11/2018 · 19:51
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 668 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye