* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496463 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte VIII - ... 29.06.2008

Bu sohbet sırasında vereceğiniz karar, belki tüm bedenlenmeniz boyunca en önemli bir adımı olacaktır

 

BEN OLDUĞUM BEN

29 Haziran 2008

 

 

BI_AM.jpgEN OLDUĞUM BEN. Sendeki varlığım, gerekli olanı iletmek için mümkün olduğunca büyüktür. Sendeki varlığım, sadece kelimeleri değil, aynı zamanda enerjiyi de iletmek için olabildiğince tamdır.

Dikte sırasında gelen enerji nedir? Çakraların çalışması sayesinde etraftaki durumda gerçekleşen bir değişimdir . Çakraların maksimum açık olması, oktavlar arasında maksimum enerji alışverişini sağlar. Çakralar, İlahi enerjiyi maksimum düzeyde ilettiğinde, Işık, Mesajın alındığı yerden kilometrelerce yarıçapı içinde yere iner. Ve Işığın bu yere inişi, zamanla dış alandan fırsatlar çekebilir.

Yerkürenin herhangi bir yerinde titreşimlerinin değişimi tam olarak bu şekilde gerçekleşir. İlahi enerjinin bir iletkeni olarak hizmet edebilecek bir kişi bulunur. Ve onun aracılığıyla yaşadığı yerin titreşimleri değişmeye başlar. Zamanla, bu yerin titreşimleri, benzer titreşimlere sahip insanları kendine çeker. Tarih bu şekilde değişiyor. Bazen milletlerin kaderi bu şekilde değişiyor.

Yüksek titreşimlerin gezegende tezahür olması, Yüksek dünyalar ile uyumu sağlamaya yol açar. Ve bu yerde, Yüksek dünyalarla uyumlu bir alan oluşur. Eğer bir kişi, etrafındaki alanı Işıkla doldurabiliyorsa, birçok ışık taşıyıcısının dünyaya İlahi enerji iletkeni olarak hizmet etmeye başlarsa, fiziksel plandaki değişimin ne kadar daha etkili olacağını hayal edebilirsiniz.

Yükselmiş Üstatların amacı, insanlığın henüz emekleme döneminde olduğu ve günahın olmadığı eski zamanların davranış standartların ve ahlaki normların tesis edileceği, Dünya'da böyle yerler veya yerleşimler yaratmak ile bağlantılıdır.

İnsanoğlu bilinçli olarak, düşüşün başladığı titreşim seviyesine geri dönmesi gereken zaman şimdi gelmiştir.

Mesele düşüşün kendi içinde kötülük taşımasında değildir. Düşüş, insanlık tarihinde yeri olan belirli bir aşamaydı. Ve bu aşama sayesinde, insanlık kendisinin farkına varmayı başardı. Ve bu aşama sayesinde insanlık kendi bilincinin geliştirmesine yol açtı.

Şimdi yapılacak az şey kaldı. Evrimsel gerekliliğini hissederek, bilinçli bir şekilde, Adem ve Havva'nın düşüşten önce sahip oldukları, titreşimlerin düşmeye başladığı andan önceki bilinç durumuna geri dönülmesi gerekir.

İnsanlığın bilincinin büyümesi gereken ve Dünyadaki uygarlığının yaşadığı enerji katmanın titreşimleri, doğal bir şekilde yükseleceği seviyeye ulaşması gereken etap gelmiştir. Bu süreç ne kadar daha kolay ve dengeli bir şekilde gerçekleşirse, o kadar daha fazla sayıda insan bireyi, yeni enerji seviyesinde gelişimlerine devam edebileceklerdir. Bu yüzden her bir ruh için kelimenin tam anlamıyla, bir savaş sürüyor.

İleri evrimsel gelişim yeteneğine sahip ruhlar vardır, evrim yolunu takip etmeyi reddedenler de vardır.

Sapla samanı ayırma görevi, insan bilincinin gücü dahilinde değildir. Çünkü insan bilinci, bir insanın gelişimini, onun sahip olduğu parasal ve maddi zenginliğine göre değerlendirir.

İlahi mantığın, beşeri mantıkla hiçbir ortak yönü yoktur. Tanrı için herkes eşittir: zengini, fakiri, düşük zekaya sahip olanı, entelektüel olarak en gelişmiş bir birey de. Tanrı'nın önünde herkes eşittir. Birçok kutsal kitapta yazılan o an geldiğinde, yargılama denilen şeyin veya sapla samanın ayrıştırılması gerçekleşecektir. Ve herkes yaptığı eylemlere göre yargılanacaktır. Eğer yaşamdan yaşama, bedenlenmeden bedenlemeye tek niyetiniz, şöhret, zenginlik ve şeref elde etmek oldu ise, eğer yakınınıza mal olmasına rağmen yükselmek için her şeyi yaptıysanız, ileri evrim için uygun sayılmanız pek mümkün değildir. Eğer son ekmek lokmanızı fakirlerle paylaştıysanız, eğer kendinizi düşünmeyerek, bunun yerine ortak bir davayla ilgilendiyseniz, kendi hayatınızı esirgemeyerek Ortak İyilik için çalıştıysanız, o zaman geliştirmiş olduğunuz İlahi nitelikler, ruhunuzun yeni bir enerji seviyesinde evrime devam etmesi için yeterli sayılacaktır.

Bu yargılamanın ne zaman olacağını hiç kimse bilmez. Bu yüzden hazır olmanız için daima uyarılmaktasınız.

Çünkü ruhlarınızın hazırlanması, uzak bir gelecekte değil, tam şimdi bütün hızıyla devam ediyor.

Küçük yanlışlar ve hatalar önemli değildir. Önemli olan, kişinin genel çabasının vektörüdür. Her şey gerçekleştiğinde bazılarınız çok şaşıracaktır, çünkü başarısız ve sizin bakış açınıza göre tamamen değersiz olarak düşündüğünüz insanlar, kıymetli taşlarla süslenmiş beyaz giysiler içinde yürüyecekler. Aynı zamanda, dünyadaki yaşamları boyunca pahalı kıyafetlere sahip olanlar ve tüm parmaklarını pırlantalarla süsleyenler, büyük bir ihtimalle yaklaşmakta olan Krallığa giremeyecekler.

Bugün çok önemli bir sohbet gerçekleşti. Bu sohbet sırasında vereceğiniz karar, belki tüm bedenlenmeniz boyunca en önemli adımı olacaktır.

Bu Mesaj, toplumda var olan kriterler ile ilgili ruhların görüşlerini değiştirmeyi amaçlamaktadır.

 

BEN OLDUĞUM BEN, Yolunuzda daima sizinle beraberim.

 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 20/01/2019 · 15:51
Son Güncelleme : 20/01/2019 · 15:51
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 614 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye