* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496452 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte X - . 12.10.2008

Dünyadaki durum hakkında

 

Sanat Kumara

12 Ekim 2008

 

 

Sanat Kumara.jpgBEN Sanat Kumara, dünyada olup biten olaylar hakkında bazı açıklamalar yapmak için bugün size gelen.  Sizler, kitlesel iletişim araçların haberlerinden, dünyanın finansal durumu iyi olmadığını biliyorsunuzdur.  Sizler,  artan depremleri biliyorsunuz, neredeyse durmaksızın Amerika'nın ve Çin'in kıyılarını vuran kasırgaları ve tayfunları biliyorsunuz.   Sizler, iletişim araçlarında ele alınmayan, ama Dünya gezegeninin ince planında objektif olarak var olan pek çok şeyi kalbinizle hissetmektesiniz.

Evet, kesinlikle haklısınız. Gerçekten, bütün bunlar, sizi önceden uyardığımız olayların sadece küçük ve ilk tezahürüdür. Sizlere değişimlerin geleceğini anlattık, zamanın geldiğini ve Dünyanın fizik planının titreşimlerinin yükseldiğini anlattık. Dünya, yeni bir enerji seviyesine geçiş yapmakta. Bu titreşimlerin, Dünya gezegeninin fizik alanını doğrudan etkilediği zaman şimdi gelmiştir.

Bütün bu zaman boyunca size karşı çok açık olduk ve gelecekteki olaylar hakkında sizi uyardık. Niçin şaşırdınız ki? Nasıl davranmanız, ne yapmanız ve ne gibi girişimlerde bulunmanız konusunda, size bütün durumlar için geçerli olan tavsiyeler verdik.

Her şeyin beklenmedik bir şekilde olduğunu ve hiç bir şey bilmediğinizi söylemeyin.

Elçimiz aracılığıyla verdiğimiz Mesajları tekrar okuyun.  Şu anda Dünyadaki mevcut olayların prizmasından bakarak onları dikkatlice okuyun. Ve Mesajlarımızda sadece uyarılar bulmayacaksınız, aynı zamanda ne yapmanız, nasıl davranmanız, şu anda olup biten ve gelecekte olacaklar için kendinizi nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda somut tavsiyeler de bulacaksınız.  Sizler fizik planda bulunmaktasınız ve her şeyden önce çevrenizde, fizik alanda olan bütün olaylar hakkında kaygılanıyorsunuz. Ama bizler sizi yükseklere çağırıyoruz; sizi yüksek tepelere, bizim dünyamıza çağırıyoruz. Bizim dünyamızda kendinizi mükemmel bir emniyette, güvenli kontrol ve bakım altında hissedeceksiniz.

Sizler bedenlemeden bedenlenmeye konforlu fiziksel dünyanıza gelmeye alışmışsınız. Fiziksel dünyanızla kopmaz bağınızı hissediyorsunuz. Bu dünyayı siz yarattınız. Size, dünyanızın değişeceğini bilincinizde anlamanız ve kabul etmeniz gerektiği zamanın geldiğini söylüyorum. Belirli bir bilinç seviyesine ulaşmamış bireyler için, içinde bulundukları mevcut enkarnasyonları, fiziksel plandaki bireyselliklerinin son tezahürleri olabilir. 

Hala vaktiniz varken kelimelerim hakkında uzun uzun düşünün. Kendi kalbinize kabul edin ve Yüce İlahi Yasayı hayatınızda uygulamaya çalışın.

Kusurlu bilinciniz tarafından yaratılmış fani olan her şey varlığını yitirecektir. Sadece ebedi olan kalacaktır. Ruhunuzun en iyi tezahürleri; çıkarsızlık, adanmışlık, Sevginin en yüksek tezahürü ve daha birçok şey, sizinle beraber  Yeni Dünyadaki varlığını sürdürecektir. Eski Dünya sona erdiği zaman, Yeni Dünya onun yerini alacaktır. 

Bu dünyada, hiç bir negatif insani tezahürlere yer olmayacaktır.  Bu dünyada, sadece ebedi olan ve en iyi insani niteliklerin tezahürleri kalacaktır. Ve bu nitelikler çoğalacaklar ve büyüyecekler. Geriye kalan her şey silinip süpürülecek ve yok edilecektir. Sizin hiçbir şey hakkında tasalanmanıza ve üzülmenize gerek yok. Bu evrenin Yüce Yasasına güvenin. İnanlara, sevenlere ve ümit edenlere hiçbir şey olmayacak. Bana inanın.

Ben sizinleyim. Bütün Yükselmiş Üstatlar sizin yanınızda.

İlahi monadı hâlâ yaşayan, kendi İlahi özünü tezahür eden her birinize sonuna kadar yardım edeceğiz.

Bizden olanlardan hiç kimse varlığını yitirilmesine izin verilmeyecektir. Her şey, eski ve şimdiki kutsal kitaplarda yazıldığı gibi olacaktır.

Tanrı sizinle beraberdir. Değişimlerden korkmayın!

 

BEN Sanat Kumara. OM.

 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 19/02/2019 · 20:34
Son Güncelleme : 19/02/2019 · 20:37
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 585 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye