* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497496 Ziyaretçi

 18 şu An Bağlı

Dikte X - . 20.12.2008

Yeni Gün gelmiştir

 

Sanat Kumara

20 Aralık 2008

 

Sanat Kumara.jpgBEN Sanat Kumara. Kalplerinizde Zafer bilincini onaylamak için yine geldim!  Benden sevinç dolu haberi duymanız için geldim! Dünya gezegeninin fizik planında ulaştığınız kişisel zaferinizi duyurmak için geldim!

Belki de benden böyle bir duygu tezahürü beklemiyordunuz. Gezegende ve elçimizin Aşramında olup biten her şey uzun bir süre sessizce izledim.  Ve böyle bir karşılaştırmanın nasıl bir tezat oluşturduğunu biliyorsunuz. Aşramımızdaki her şey değişim rüzgarı ile doludur. Aşramımızda her şey bahar kokuyor ve kışın ortasında bile bahar esintileri ile doludur. Çünkü orada yeni bilincin filizleri filizlenmekte ve orada bizim Zaferimizi ve sizin Zaferinizi onaylıyoruz, çünkü Aşramın inşaatına katılmış birçoğunuz, belki de bu Zaferi kendi kişisel Zaferi olarak görüyor. Ve haklı olarak öyledir! İşte bu tam da Göklerin sizden beklediği şey: bizim işlerimizi ve planlarımızı, kendi işiniz ve kendi planlarınız gibi görmeye başlamanız. Ve zaten başka türlü olması imkansız.  Sizler fizik planda bizim ellerimiz ve ayaklarımızsınız ve işbirliğimiz daha yeni başladı.

Şimdi ise size asıl meseleyi söylemek isterim. Ve asıl mesele, Elçimiz aracılığıyla, çalışmalarımızı ikiye katlanmış bir enerjiyle sürdüreceğiz. Sınavı geçtiniz. İnanılmaz çabalar sayesinde ve tüm güçlerin yoğunlaşması ile Eğitim Merkezi binasının inşa edilmiş olmasından bahsediyorum ve bizler Öğretimizi kendi toprağımızda verebilecek yeryüzünde bir nokta elde ettik.

Bizler Aşramın olduğu yere birkaç Işık fokusunu artık koyduk. Ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu söylemeliyim. Ve eğer çalışmalarımız her gün yorulmaksızın doğru yönde birlikte ortaya koymaya devam edersek, o zaman çok yakında aldığımız sonuçlar en cesur beklentilerimizi ve en cesur hayallerimizi aşacaktır.

Çünkü şu anda daha önce hiç olmadığı kadar, gezegenin içinde bulunduğu fırtınalarda ve kasırgalarda, Dünya gezegeninin insanlarına Yolu doğru bir şekilde gösteren bir Işık Feneri gereklidir. Gezegende bizim okul sınıflarımızda bulunma fırsatına sahip olduğumuzda, bizi koruyan ülkeyi hiçbir şeyin tehdit edemeyeceğini biliyorsunuz.

Bizler geleceğe cesaretle bakıyoruz ve yardımlarınızın ve desteğinizin devam edeceğini umut ediyoruz. 

Bu küçük adım aslında en önemli ve en zor, çünkü maddenin direncini aşmak başlangıçta her zaman çok zordur. O, eski titreşimlerinden ayrılmak ve bir sonraki titreşim seviyesine geçmek istemiyor. Madde ağır davranmakta ve asırlarca süren uykusundan uyanmak için acele etmiyor. Ancak, Yeni Günün şafağı doğmaya başladı.

Size Dünya gezegenine Yeni Günün geldiğini söylüyoruz. Ve bu gün, tarihin öngörülebilir dönemi boyunca, insanlık tarihinin bildiği her şeyden çok daha mutlu olacak.

Değişmelerin habercisi olduğu zorluklardan korkmayın. Bütün eski ve gereksiz olan şeyler tarihin çöplüğüne gitmek zorunda kalacak. Engel olan her şey, Yoldan uzaklaştırılıp kozmik fırında yakılmalıdır.

Bununla birlikte, mevcut medeniyetin lağım koşullarında yaşamaktan bıkmış, değişime hazır olan bireylere, kozmik fırsat kapılarını sonuna kadar açıyoruz.

Yarının aydınlığına hoş geldiniz! Ancak bu aydınlık yarının sizin yardımınızla, ellerinizle ve ayaklarınızla, kalbinizin çabasıyla inşa edileceğini unutmayın!

Bizler sadece insanlığın ileride gelişmesi gereken Yolu ve istikameti gösteriyoruz. Sizler Öğretimizi ve Yeni Dünyanın inşa prensiplerini kalbinizde kabul etmelisiniz. İşte o zaman ortak çabalarla bütün gezegen Yeni Güne geçecektir.

Ve yakın gelecekte eski dünyadan hiç bir iz kalmayacaktır. Kozmik fırsatın kapıları ardına kadar açık. Ama bu kapılardan başınız dik, omuzlarınızı genişleterek geçmeye çalışın ve tören alayınızı neşeli bir gülümsemeyle eşlik edin.

Yeni bir İlahi fırsat açıldığında, geçmiş yüzyıllarda insanlığın yarattığı tüm eski kurumların yeni ilkelere uyması için dönüştürülmeleri gerekmekte ya da onlar gereksiz hurda gibi süpürülecekler ve yerlerine yeni toplum yönetim tarzların ortaya çıkacağı bir dönemin geldiğini anlamalısınız. Hiçbir zaman eskimiş ve ömrünü tamamlamış olana tutunmayın. Size değişimlere sürekli hazır olmanızı, Yüksek dünyalarla sürekli uyum sağlamanızı öğretiyoruz. Yalnızca değişimlerden korkmayanlarınız, şu anda dünyada meydana gelen yeni koşullara acısız bir şekilde uyum sağlayabileceklerdir. Eski alışkanlıklara, eski bağımlıklara sıkı sıkıya bağlı olan ve değişime hazır olmayanlarınız, sizler çok zor zamanlar yaşamak zorunda kalacaksınız. Maalesef, artık geride kalanları bekleyecek vaktimiz yok. Dünya gezegenini dönüştürme hızını arttırıyoruz.

Eğer bütün Mesajlarımızı dikkatlice tekrar okursanız, bu zor geçiş döneminde nasıl davranmanız gerektiği hakkında birçok anahtar ve yararlı bilgi bulacaksınız.

Tembel olmayın. Sadece Mesajlarımızı okumanız yeterli olmadığını anlayın, verdiğimiz tüm öneri ve tavsiyeleri yaşamınızda çok dikkatlice takip etmelisiniz. Ve o zaman, gelecek olan ve yeni başlayan tüm sınamalara dayanmanız ve geçmeniz çok daha kolay olacaktır.

Çok az zamanız kaldı. Bu yüzden, her gün en azından bir tavsiyemizi hayatınızda uygulamanızı ve vermiş olduğumuz çağrılardan en az birisini yapmanızı bir kural haline getirmelisiniz.

Eğer ileriye doğru küçük bir adım atmazsanız, gittikçe daha fazla geride kalacak ve açılan İlahi fırsattan asla yararlanmama riskine gireceksiniz.

Bizler en yüksek hızda gidiyoruz! Bizler gerçekleşen değişimlere hazırız! Şimdi sıra sizde.

Hâlâ uyumakta olanları uyandırın. Uyanma vakti gelmiştir.  Yeni Günün Şafağı doğmuştur!

 

BEN Sanat Kumara sizinle beraber oldum.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008

 


Kurulum Tarihi : 24/02/2019 · 16:10
Son Güncelleme : 24/02/2019 · 16:10
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 543 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye