* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498690 Ziyaretçi

 13 şu An Bağlı

Dikte X - . 21.12.2008

Kendinizi aşarak, dünyanızı değiştiriyorsunuz

 

Tanrı Surya

21 Aralık 2008

 

Surya01.jpgBEN Surya, bu evrenin tam merkezinden, Büyük Merkezi Güneşi’nden size tekrar gelen.

Size, Dünya çocuklarına karşı hissettiğim Sevginin kanatlarında geldim. Ben, Dünya insanlarını seviyorum ve sizinle her bir buluşmamız, beni size yakınlaştıran ve dünyalarımızı birbirine yaklaştıran, benim için bir dönüm noktasıdır. Ben, dünyalarımızı birbirinden ayıran uzayı geçip geldim ve bahsettiğimiz değişikliklerin gerçekleşmesi, insanlığın negatif bilinç hallerini aşması ve uzayda özgürce uçabilmesini için bazen ne kadar az şeyin gerektiği konusunda düşündüm.

İçinde bulunduğum sonsuz Özgürlük ve sonsuz Aşk halini size aktaramadığım için çok üzgünüm. Sizden çok azınızın, Dünya'nın çocukları, benim Mesajımı okuyabildiği için çok yazık.

Gezegeninizin kaderi, sizin ince enerjileri, tüm kozmosa nüfuz eden ince titreşimleri ne kadar kavrayacağınıza bağlıdır.

Dünya'nın yeni bir evrimsel seviyeye geçişinin başarısı, sizin ince dünyalara ne kadar başarılı bir şekilde uyum sağlamınıza bağlıdır. İnanın bana, büyük sayıda, çok daha iyi dünyalar mevcuttur. Ve bu dünyalar sizi bekliyorlar ve ziyaretinize açıklar.  Sadece sizler, kendi evrimsel gelişim sürecinizi engelliyorsunuz. Yalnızca sizler bu evrende var olan en iyi olandan kendinizi mahrum bırakıyorsunuz.

Gezegeniniz o kadar çok ruha barınak sağladı ki. Bizim için sizler, paha biçilmez değerde bir armağansınız. Bir ana okuluna, onun kreş grubuna gittiğinizi ve çocukların meraklı ve açık bakışlarıyla karşıladığınızı hayal ediniz. Sizin ruhlarınız, ince dünyalarda onlarla karşılaşabildiğim zaman, bana aynı gözlerle; bilgiye, sevgiye ve keşiflere susamış bir şekilde bakıyorlar.  Fizik kabuğunuz bazen çok kırılgan çocuk ruhlarını gizler.  Sizler kendi dünyanızda yetişkin rolü oynamak zorundasınız, ama ruhlarınız hâlâ eskisi gibi meraklı, hassas ve çekingenlerdir. Ruhunuz sizin içinizde yaşayan içsel çocuğunuzdur. Ve ruhunuza zaman zaman sevgi göndermeniz, onunla konuşmanız, ihtiyacı olan her şeye sahip olup olmadığı ile ilgilenmeniz ne kadar harika olurdu.

Bazen ruhlarınız, dünyada var olan dayanılmaz koşullarda acı çekiyorlar. Ve eğer ruhunuzun sizden ne istediğini duyabilseydiniz, ruhunuzun, dünyanızda var olan kısıtlamalardan kurtulmayı ve evrenin açık alanında özgürce uçabilmek için hasret duyduğunu duyardınız.

Ne yazık ki birçok bedenlenmenin karması sizi Dünya'ya bağlı kalmanızı zorluyor. Ve karmanızı dengelemediğiniz sürece, dünya gezegenin fizik planının esiri olacaksınız. Ama karmık yük hafiflemeye başlandığı andan itibaren, sizler hayatı yeni bir şekilde deneyimleyeceksiniz ve yaşamın her bir dakikası size sevinç ve mutluluk getirecektir. Korkular gidecek, bağımlılıklar gidecek ve sizler yeniden meraklı çocuklara dönüşeceksiniz ve İlahi bilimi sevinçle özümseyebileceksiniz.

Şimdi sizin için zor, çünkü günler sıkıştırılmış ve zaman hızla akıyor. Çok az zaman kaldı ve bu süre zarfında çok şey yapmak gerekiyor. Bu nedenle, üzüntülü düşünceleri ve ruh halleri sizi ziyaret ettiğinde bile, bütün üzüntüleri ve kederleri üzerinizden atmak için kendinizi zorlamalısınız.  Sizin kurtuluşunuz, sürekli yüksek bilinç durumunu hissetme yeteneğinizde yatmaktadır.  Titreşimleriniz yüksek olduğu zaman, Yüksek dünyalarla ahenk içindesiniz ve hayattaki yönünüzü korumanız kolaylaştırıyor.  Hemen yanı başınızda ve yardımınıza muhtaç birçok ruha yardım edebileceğiniz konusunda bir düşünün.  Onlar Öğreti hakkında hiçbir şey bilmiyorlar ve nereden geldiklerini ve nereye gittiklerini hatırlamıyorlar.

Anlamsız bir varoluş onları birçok hata yapmaya, zamanı ve İlahi enerjiyi boşa harcamaya zorluyor. Sizin dünyanızın, Işığa, Sevgiye, Yüksek oktavların yüksek titreşimlerine ihtiyacı var ve her biriniz, sevgililerim, dünyanızda sevinç, mutluluk, Işık ve İyilik kaynağı olarak hizmet edebilirsiniz.  Yapmanız gereken tek şey, bir karar vermek ve yardımınıza ihtiyacı olan herkese yardım etmektir.  Bunu şükran minnet kazanma arzusundan değil, yüreğin bir ihtiyacı olarak, ruhun bir ihtiyacı olarak karşılamak için.

Dünyanız İlahi enerji rehberlerine ihtiyacı var.  Kötü kaderinizden sızlanmayı bırakıp, kendinize başka bir rol, yerküreniz için yüksek Dünyaların enerji  aktarıcı rolü seçerseniz sizin için ne kadar iyi olacağını bir düşünün.

Ben bugün kalplerinizi sevinçle, mutlulukla ve huzurla doldurmak için geldim. Yalnız başınıza olmadığınızın biliniz Ve şu anda gezegenin geçtiği dönem çok yakında bitecektir. Bu tıptı kış mevsiminden sonra gelen bahar gibi olacaktır.  Bilincinizin güneşi, dünyanızın karanlığını aydınlatmasını amaçlanmıştır. Bu yüzden, kendinizi kötü hissettiniz zaman ve enerjiniz olmadığında,  size geçen yıl bahşedilen Büyük Merkezi Güneş ile uyum dispezasyonunu (1) hatırlayın. Gelecek yıl ve dünya bu karanlık gelişim dönemini geçene kadar bu dispezasyonu kullanabilmeniz için her türlü çabayı göstereceğim.

İçinde bulunmak zorunda kaldığınız koşullar, milyonlarca yılda oluşmuştur. Ve şimdi bizler, gezegenin titreşimlerini en az kayıpla yükseltmek gibi zorlu bir görevle karşı karşıyayız. Ve sizin yardım edeceğinize umut ediyorum. Sizin için ne kadar zor olursa olsun, daha fazla dayanabileceğinizi ve yüksek bilinç seviyenizi koruyabileceğinizi umarım.

Dıştaki kaosa ve uyumsuzluğa karşı içsel barışınızı ve huzurunuzu ne kadar çok koruyabilirseniz, ruhsal kazanımlarınızın seviyesi o kadar yüksektir.

İlahi Hakikati ve İlahi Adaleti savaş meydanlarda savunulduğu zamanlar vardı.  Şimdi sizin için çok daha zordur, çünkü savaş meydanı yok, ama sizler dünyanızda gerçekleşen muazzam gerilime dayanmak zorundasınız.  Bu savaş sadece daha farklı koşullara kaymıştır. Ve sizler çabalarınızı mahkemelerde, çeşitli kuruluşlarda ve ailenizle, arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla olan ilişkilerinizde yapmak zorunda kalıyorsunuz.  Fakat bu savaşın ölçeği azalmadı. Savaş meydanı doğrudan sizin evinize taşındı.

Her şey, sevgililerim, yaşamınızdaki en zor durumlarda bilincinizi ne kadar en yüksek seviyede tutabilmenize bağlıdır.

Kendinizi aşarak, sizler dışsal durumu değiştiriyorsunuz ve kendi dünyanızı değiştiriyorsunuz.

 

BEN Surya.

----------------------------

(1) Tanrı Surya’nın, 30 Aralık 2007 tarihli “Yeni bir İlahi lütuf" Mesajına bakınız.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008

 


Kurulum Tarihi : 03/03/2019 · 08:40
Son Güncelleme : 03/03/2019 · 08:40
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 573 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye