* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496738 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte X - . 23.12.2008

Varlığınızı ekstra miktarda enerji ve yaşam gücüyle ile doldurabilirim

 

Sevgili Helios

23 Aralık 2008

 

 

Helios.jpgBEN Helios, insanlığın büyük bir çoğunluğunun kuzey yarım kürede yaşadığı ve güneş enerjisinin eksiliğini hissettiği bir zamanda, bugün size gelen.

Bu, doğaldır ve yıllık döngüden kaynaklanıyor. 

Bu kış günlerinde çok fazla eksikliğini duyduğunuz, size biraz sevincimi vermeye ve kalplerinizi sevgiyle ve şefkatle doldurmaya geldim.

Bu fiziksel dünyada, durumunuz her ne kadar umutsuz ve çaresiz gelse bile,  etrafınızdaki ortam sizi her ne kadar sıksa bile, her şeyin değişebileceğini ve her şeyin düzeltilebileceğini söylemek için de geldim.

Dünyanız sizin ellerinizde itaatkâr bir araçtır.  Sizler yalnızca birer tanrı olduğunuzu ve bu dünyayı kendi suretinize ve benzerinize göre yarattığınızı hatırlamalısınız.  Ve şimdi bazı şeyleri değiştirebileceğinizi anladığınıza göre hemen işe koyulup, değişim sürecini başlatmalısınız. Değişim fikri yeterince sayıda insanın bilincine hakim olduğu zaman, bu değişiklikler, daha ince olan düşünce ve duygu dünyalarından, sizin fiziksel dünyanıza yerleşmeye başlar. Bu yüzden yavaşlamamalısın. Ve ben bu değişim sürecinde size yardımcı olacağım.

Eğer sevinç, canlılık, güneş eksikliği çekiyorsanız, benden yardım isteyebilirsiniz. Çünkü varlığınızı ekstra miktarda enerjiyle ve yaşam gücüyle doldurabilirim.

Güneşe çıkmalısınız ya da gökyüzünden size doğru parlayan güneş ışınlarının altında durduğunuzu hayal etmelisiniz. Tüm varlığınızla güneşten gelen sıcaklığı ve enerjiyi hissettiğinizde, benden rica etmelisiniz: 

 

BEN BEN OLDUĞUM BEN ADINA, Sevgili Helios, auramı ve çakralarımı Tanrıdan olmayan her şeyden temizlemeni istiyorum. Varlığımı senin enerjinle, güneşin enerjisiyle doldurmanı istiyorum.”

 

Bu çağrıyı her gün, günün hangi bir saatinde yapabilirsiniz, ancak bu çağrının en etkili olduğu zaman, güneş doruktayken ve tüm varlığınızı Güneşe doğru çevirdiğiniz vakittir.

Bana seslendiğinizde, size yardım edebilirim ve çağrınıza cevap verebilirim.

Ben ayrıca şunu da çok iyi anlıyorum, bazen sizin için o kadar zor ki bu çağrıyı yapmaya dahi gücünüz yok. Bu durumda, doğmakta olan bir güneşin fotoğrafını veya güneşin herhangi bir görüntüsünü gözünüzün önünde tutmanızı öneriyorum. Güneş, yaşamınızda ve tüm canlıların yaşamında çok önemli bir rol oynar. Bu yüzden Güneş meditasyonunuz çok faydalı olacak ve size güç verecektir.

İş yerinde veya evinizde Güneşin fotoğrafları bulundurun. 

Sizi çevreleyen her şey, hayal edilebileceğinizden çok daha fazla size etki etmektedir.  Bu yüzden kendinizi doğru örneklerle çevreleyin, uyumlu bir atmosferde bulunmaya çalışın ve o zaman bir çok psikolojik sorunlarınız sizi tamamen terk edecek ya da sizi rahatsız etmeyecek bir noktaya kadar zayıflayacaktır.

Ben daima tüm canlılara mümkün olan her türlü yardımı sunmaya çalışırım.  Ve kimsenin sizi izlemediğini düşündüğünüz anlarda, yanılıyorsunuz, sizi gözlemlemeyi seviyorum, yüzlerinizi okşamayı seviyorum.

Muhtemelen sizler, Güneşiniz, güneş sistemimizde sadece bir enerji kaynağı olduğunu sanıyorsunuz, Güneş aynı zamanda sizin eski bir dostunuz ve yardımcınızdır.

Ben fiziksel Güneşe ruh katıyorum ve görünürdeki Güneşin arkasında duruyorum. Bu nedenle, Güneşle ve benimle olan kişisel ilişkinizi nasıl kuracağınıza bağlı olarak, dünyanıza İlahi ilkeleri ne kadar aktaracağınızla ilintilidir.

Dünyaya ışık taşımak için Işık ile uyumu sağlamanız gerekir. Bunu yapmanın en basit yolu, benimle olan uyumu sağlamaktır. Ben gerçekten sizin arkadaşınızım  ve Yoldaki yardımcınızım.

Bana şükredin, her şafak için şükredin, mümkün olduğunda sıcaklığımın ve ışığımın tadını çıkarın.

Şimdi ışınlarım farklı bir şekilde parlıyor. Şimdi ışınlarım, içinizdeki İlahi doğanızı uyandırıyor. Sizler gün boyunca kısa bir süreliğine bile olsa, güneşe çıkmanın size güç ve enerji verdiğini muhtemelen fark etmeye başladınız.

Benim ışımam değişti. Bilim adamlarınız çok yakında değişen ışıma spektrumumda bu özellikleri bulacaklar, ancak onlar İlahi bilimini bilmedikleri için bunun ne anlama geldiğini açıklayamayacaklar.

Işınlarımın yoğunluğunun, özellikle spektrumun görünmez kısmının arttığı konusunda da sizi uyarmalıyım. Bu nedenle uzun süre güneşte kalmak bedeninize zarar verebilir.

Işınlarımdan korkan ve benden saklanan bazı kişiler var. Sezgisel, bilinçaltı olarak kendi içlerinde, benimle iletişim kurmalarını ve güneşte kalmalarını engelleyen bir şey olduğunu anlıyorlar. Benim onlar üzerinde bunaltıcı bir etkim oluyor, çünkü onların doğası ile benim doğam birbirinden çok farklı.

Dünya, bir gezegen olarak, pek çok farklı varlığın var olmasına izin veriyor. Ve bu varlıklardan bazıları, Dünya gezegeni için belirlenen rotayı takip etmiyorlar.

Buluşmamızın sona ermesi nedeniyle, size bir kere daha, benim nezdinde güvenilir ve samimi bir dost bulacağınızı hatırlatmak isterim; Tek yapmanız gereken bana seslenmeniz. Zihninizde parlayan ateş bir kürenin imgelenmesi bile, çoğunuza güven, canlılık yerleştirebilir ve çok ihtiyaç duyduğunuz enerji dalgası verebilir.

 

BEN Helios, size olan Aşkımla.

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 17/03/2019 · 13:20
Son Güncelleme : 17/03/2019 · 13:21
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 575 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye