* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
 -  Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496573 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XIII-10 - ........... 20.06.2019

Sizi uyanışa, Yeni Güne ve yeni gerçekliğe çağırıyorum!

 

Elohim Siklopey [1]

20 Haziran 2019

 

BEN Elohim Siklopey.

Bugünkü gelişim son zamanda meydana gelen bir dizi olayla bağlantılıdır.

Bunlardan en önemlilerini belirtmek için bile, Kendi titreşimlerimi çok fazla düşürmem gerekecek, sizler ise bilincinizde Bana olabildiğince yaklaşmaya çalışmanız lazım.

Öyleyse koşuşturmanın üzerine yükselmeli ve Dünya'da meydana gelen olaylara bakmalıyız.

Ben gezegendeki durum için İlahi vizyonu koruyorum. Ancak, dünyada Kardeşliğin bedenlenmiş temsilcileri olamadan, gezegen için İlahi planını takip etmemiz zor olduğunu biliyorsunuz.

15 yıl önce başlayan büyük bir İlahi dispenzasyon, gezegendeki medeniyetin gelişim sürecini değiştirmesini ve rotasını İlahi istikamete yönlendirmesi gerekiyordu.

Bu görevi yerine getirmek için en iyi ruhlar Kardeşliğin Kutsal mabetlerinde hazırlandı. Onlar gerekli eğitimi aldılar ve Dünya gezegeninde mümkün olduğu kadar çok sayıda ruhun, olabildiğince en kısa sürede, İlahi gelişim yoluna çıkmalarına yardım etmek için tüm güçlerini ve yeteneklerini uygulamak için can atıyorlardı.

Bunun için en kısa sürede fiziksel planda bir model yaratılması gerekiyordu, onu takip ederek gezegende, özellikle de çocukların eğitimi alanında doğru örnekler yaymak mümkün olacaktı.

Ancak, Evrende,  Özgür İrade Yasası işler ve o temel olanlardan biridir. Bedenlemiş bir birey, bu Özgür İrade Yasasına dayanarak seçimler yapar ve kararlar alır. Ve bir ruhun yanlış seçimler yaptığını ve bedenlenmeden önce kendisinin kabul ettiği İlahi plandan saptığını açıkça görsek bile, Bizler müdahale edemeyiz.

Bu şekilde, gezegendeki evrim sürecini değiştirmekle görevlendirilmiş tüm öncü birlik, her bir üyesi, bedenlenmeden önce kendilerinin kabul ettiği planla uyuşmayan seçimler yaptı.

Bu insanların ruhlarına yüklenen tüm karmik yükünün farkına varmak acı vericidir.

Bizler, şu anda Rusya'nın bulunduğu bölgeden, gezegenin evrim yönün İlahi tarafa doğru değişmeye başlaması gerektiği İlahi vizyonunu korumaya devam ediyoruz.

Ancak birçok insanın bir dizi seçimi, karmik durumun kötüleşmesine neden olmuştur. Yanlış seçimlerin sonucu olarak, insanların bilinci daraldı. Bilinç o kadar daraldı ki, birçok ruh ne olup bittiğini ve ne yönde çaba göstereceğini anlamıyor.

Birçoğu Mesajlarımızı ve Rehberliğimizi bile tam olarak algılayamıyor.

Bu şartlar altında kayıplar, felaketler ve talihsizlik meydana gelmeden mümkün olmayacaktır. Rusya, İlahi misyonunu yerine getirmemiş bir ülke olarak, şu anda mevcut olduğu şekliyle varlığı sona ermesi ihtimali vardır.

Ancak Bizlerin, bu ülke için ve bir bütün olarak insanlık için planlarımızdan vazgeçtiğimiz anlamına gelmiyor.

Yeni Çağ, yeni enerjileri ile önlenemez bir biçimde Dünya gezegenin hayatına hızla giriyor!

Eski enerjiler ve eski yönetim tarzları [yok olmaya] mahkumdurlar!

Yeni ışık taşıyıcı kuşağı, 21. yüzyılın ışık nesli, Bizler tarafından Kutsal mabetlerimizde hazırlanmıştır. Şimdi bu yeni neslin aktif yaşına girdiği zaman gelmiştir.

Bu ateşli ruhlar, önceki nesillere hakim olan dogmalardan arınmıştır. Onlar değişime hazırlar ve Yeni Çağ’ın enerjileri de gençleri, insan yaşamının tüm alanlarında İlahi değişimlere doğru itmektedir.

Bununla birlikte, önceki nesil, çocukların ve gençlerin yetiştirilmesi ile ilgilenmedikleri için yeni kuşağı tehdit eden başlıca tehlike, arzuları şişiren, ilahi olmayan alışkanlıkları ve bağımlıkları teşvik eden baştan çıkartmalar ve ayartmalardır.

Sınamalar ne kadar zorsa, bu sınamalardan geçen ve aldatıcı tezahüre karşı zafer kazanan bir ruh, o kadar daha fazla kazanımlar elde eder!

Birkaç yıl sonra, yeni kuşağın doğru seçimler yapması durumunda yeni bir İlahi fırsat açılabilir.

Ve Bizler yeni nesil ışık taşıyıcıların ne zaman hayata başlayacağını ve üzerlerine tüm karmik sorumluluğunu alacakları vakti dört gözle bekliyoruz.

Bir sonraki kozmik döngü geliyor! Dünya'ya daha güçlü enerjiler  iniyor. Bu koşullar altında Yeni Çağ'un enerjilerinde yalnızca bütünüyle İlahi ilkelere uyanlar varlığını sürdürebilir.

Şu anda Kardeşliğin Kutsal mabetleri, bir sonraki ışık taşıyıcısı takımyıldızı bedenlenmeye hazırlıyor.

Bu nedenle, sizin, şu anda enkarne olanlarınız üstünde, bu ruhları kabul etmenin ve eğitmenin karmik sorumluluğu yüklenmiş olduğunu yorulmaksızın tekrar ediyorum.

Öğretinin sağlam temeli, gezegene sıkı bir şekilde yerleşmiştir. Bununla birlikte, gezegeni tamamen değiştirmekle görevlendirilen yeni nesil insanlara dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekmektedir.

Halen bedenlenmede bulunan ve yanlış seçimler yapan birçok ruh hali hazırda tövbe etmiş ve hatalarını eylemlerle düzeltmek istiyorlar.

Merhamet ve Şefkat Tanrıçası Sevgili Guan Yin, şu anda gerçekleşmekte olan Karmik Kurulunun toplantısında, tövbe eden bu ruhlar için karmik yükünün hafifletme konusunu gündeme getirmiştir.

Sevgililerim, sizler ölümsüz doğanızın farkına varmak ve illüzyon güçlerini yenmek için bedenlendiniz.

Her biriniz, aldatıcı tezahüre karşı zafer kazanmanız gerekir. Sizler eksikliklerinizi, düşük kaliteli bilinç durumlarınıza karşı zafer kazanmanız gerekir. Ve sizin bu içsel zaferiniz fiziksel tezahüre yansır.

Kendine karşı zafer kazanan kişi sayısı arttıkça, Altın Çağ, Dünya'ya o kadar daha çabuk gelecektir.

Ben gezegen için Altın Çağın vizyonunu koruyorum.

Gezegendeki şu anki mevcut durum,  gece kabuslarını andırıyor.

Sizi uyanışa, Yeni Güne ve yeni gerçekliğe çağırıyorum!

 

Daima Zafer!

BEN Elohim Siklopey.

 

-----------------------------

[1] Elohim Siklopey’in resmi, Minsk/Belarus’tan sanatçı Svetlana Zhukovskaya'ya aittir.

 

© Tatyana Mikuşina, 2019


Kurulum Tarihi : 22/06/2019 · 11:23
Son Güncelleme : 22/06/2019 · 11:23
Kategori : Dikte XIII-10
Sayfa Oku 1377 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye