* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498465 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte X - . 27.12.2008

Bilincinizde büyük değişimler yapmanın zamanı geldi


 

Tanrı Şiva

27 Aralık 2008

 

Shiva.jpgBEN Şiva!

BEN geldim!

Bu gün, son bin yıllarda bilincinizde kök salmış bazı klişeleri yok etmeye geldim.

Ve bugün yıkmak için geldim en önemli klişe, yaşamınızda kendinizin kararlar verebileceğinizi ve istediğiniz gibi davranabileceğiniz konusunda özgür olmanızla ilgilidir. Evet, dünyanızda Özgür irade Yasası vardır.  Kararlarınız, davranışlarınız ve yaşam tarzınız gezegeninizdeki mevcut uygarlığı tehdit etmediği sürece, bizler sizin kararlarınıza müdahale etmiyoruz.

Ama özgür iradeniz sizi karmik bir çıkmaza getirdiği bir an geliyor. Ve yaptığınız her şey veba zamanında ziyafet, zıvanadan çıkmış bir içki âlemi yaratır.

Buna bir son verilmelidir. Ve şimdi, ruhlarınız dünyada var olan bir başka zamanı hatırlamaları için geldim. O zamanlarda, Kozmik Yasanın üstünlüğü vardı. Ve dünya insanlığı, daha yüksek evrimsel gelişim seviyelerinde bulunan akıl hocalarına itaat ederdi. Özgür iradenin kötüye kullanılması sonucu, perdenin kalınlaşmasına ve insanlığın akıl hocaları, artık insanlar arasında bulunamamasına yol açtı.

Mevcut döneme karanlık ve cehalet çağı, Kali Yuga denir.

Bu yüzden şimdi, ruhunuzun cehalet içinde kalışı sona ermek üzere olduğunu söylemeye geliyoruz. Akıl hocalarınızın geri gelip sizlerin arasında yürümeleri gereken zaman geliyor. Fakat bunun için bizzat sizler Dünya'da uygun koşullar yaratmalısınız. Ve bu koşullar, bilincinizi değiştirmek yoluyla dünyanıza geri gelmelidir. Çünkü eğer insanlık ısrar eder ve egosunun pozisyonunu korumaya çalışırsa, şehirleri ve hatta kıtaları yüzeyinden silen büyük felaketlerin zamanı gelir.

Bu yüzden sizi korkutmuyorum, ama zamanın azaldığını söylüyorum. Ve Yüksek Yasanın önündeki alçakgönüllülüğünüze her zamankinden daha çok şimdi ihtiyaç vardır.

Tanrıları oynamaya bırakın. Sadece tanrılar olun. Aramızda eşitler olun, ama bunun için bir şeyleri feda etmelisiniz. Dünya gezegeninin fiziksel planda istediği gibi ipleri elinde tutmaya alışmış gerçek olmayan parçanızı, egonuzu feda etmeniz gerekecek.

Size söylüyorum, Kali Yuga dönemi bitiyor. Bilincinizde büyük değişimler yapmanın zamanı geldi.

En başta Yüce Yasa'nın önünde alçakgönüllülüğü koymalısınız.

Egonuz, sizi amaçsızca dolaşıp durmanızı, şüphe duymanıza zorluyor, kaprislerinizi ve arzularınızı tatmin etmek için bir şeyler arıyor.

Gerçek olmayan parçanızın sonu geldiğini anlamalısın. Ve gerçek olmayan parçasıyla çok fazla birleşmiş olanlar, yeni koşullara adapte olmaya hazır olmayan bireyler, sizin için zor zamanlar geliyor. Kendi akılsızlığınız veya cehaletiniz yüzünden yaratmaya devam ettiğiniz karma, bütün makul sınırları aşıyor. Ve karmanızın belirli sınırlar içinde tutulması, onun taşmaması için ve kıtaların çoğunu yeryüzünden silmemesi için Yükselmişlerin Grubun gücü bile yeterli olmuyor.

BEN Şiva - illüzyonun yok edicisiyim. Benim gücüm, kendilerini bedenlenmiş tanrılar olarak gören tüm kağıttan büyücülerinin gücü ile kıyaslanamaz bile.

Kendinize gelin. Sizin çağınızda, kristal bir ipten varlığınıza inen İlahi güç, makul bir seviyeye azaltıldığı için sizler ciddi bir eylem gerçekleştiremezsiniz ve İlahi güce karşı önemli bir karşı duruşa neden olmazsınız. Sadece karmanızı ağırlaştırabilir ve onu devasa boyutta büyük yapabilirsiniz.

Gerçek olmaya parçanızın direncinin sonu geldiğini anlamanız için geliyorum.

Evrime karşı bakışınızı değiştirme fırsatı verildiği hala küçük bir zaman dilimi daha var.

Kendinizi Tanrı'dan, Evren'de var olan İlahi Hiyerarşi‘den ayırmak çok büyük bir akılsızlıktır. Görünüşe göre size defalarca söylendi ve ben verdiğimiz bilgilerin çoğunun sizin tarafınızdan sindirilmediğini şaşkınlıkla farkına varıyorum. Sizler üsten okuyor, ama verilen Öğretinin derinlemesine inmiyorsunuz.

Yüce Yasa'ya boyun eğmek ve direnmeyi bırakmak çok basit gibi görünüyor, ancak egonuz tekrar tekrar başkaldırıyor ve savaşını sürdürmesine devam ediyor. Kiminle savaşıyorsunuz?

Kendi suretinize ve benzerinize göre yarattığınız tanrılarla kendinizi çevreleyerek,  gerçek Tanrı'ya karşı savaşmanız size tuhaf gelmiyor mu?

Kusurlu bilincinizin yarattığı tanrılara dua etmek yerine,  bu evrenin tek Tanrısına dönmenin vakti gelmedi mi?

Bu gün bir kez daha İlahi Hakikati öğrenme Yolunda size rehberlik etmek ve dikkatinizi, bu Hakikati öğrenme Yolunda size engel olan şeylere çekmek için geldim.

 

BEN ŞİVA! OM NAMAH ŞİVAYA!

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2008

 


Kurulum Tarihi : 16/07/2019 · 21:14
Son Güncelleme : 16/07/2019 · 21:16
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 442 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye