* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496576 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte X - . 28.12.2008

İleriye doğru gitmeniz için sizi itmeye geldim!

 

Sevgili Babaji

28 Aralık 2008

 

Babadji2.jpgBEN Babajı, bugün her zaman olduğu gibi sizlerle kalpten kalbe bir konuşma yapmak ve yüreğinizde, işbirliğine hazırlık ve anlayış bulmak umuduyla geldim. 

Dünyanızı terk ettiğimden beri, insanlığın var olan engellerin üstesinden gelebilmesi, bu kadar çok acının çekilmeyeceği dönemin mümkün olduğu en kısa zamanda gelmesi için tüm gücümle çalışıyorum.  Acıların sebebi ve derinliği sizin tarafınızdan belirlenir. Bu nedenle hayatınızda, sizin ve çocuklarınızın gelecekteki acıların sebeplerini oluşturmaya başladığınız anları ayırt etmeniz çok önemlidir. Bu nedenle, yaşamınızda çok dikkatli ve ihtiyatlı olmalısınız. Çünkü, bazen sadece kendi bildiğinizi okumaya ısrar etmek ve kendi bakış açınızın kazanması için vicdanıza karşı gitmeye ve birçok uygunsuz davranışı yapmaya hazırsınız. Peki buna değer mi? Egonuzu teselli etmek için çabalamanıza, değerli İlahi enerjiyi harcamanıza değer mi?

Değmez! Ve size şunu söylüyorum, sizin gelişiminizde, her bir eyleminizi bilinçli bir şekilde ele almanız gereken dönem gelmiştir. Çünkü egonuzu memnun etmek için gerçekleştireceğiniz eylemler, hayatınızda çürük meyveler olarak kendini çok çabuk bir şekilde gösterecektir.

Bu nedenle, daha akıllı, daha cesur olunuz. Sizinle birlikte yaşayan insanların görüşleriyle çelişseler bile kendi görüş ve inançlarınızı savunmaktan korkmayın.

Yaşamınızda size Yüce Bilgelik rehberlik etmeli ve Yüce Yolu takip etmelisiniz!

Ve hiç kimsenin sizi anlamadığını ve çevrenizde İlahi Hakikat alanındaki keşiflerinizi paylaşabileceğiniz hiç kimsenin bulunmadığını gibi görünse bile, üzülmeyin. Ben daima sizinleyim. Ve diğer Yükselmiş Üstatlar da daima sizin yanı başınızdalar. Zihninizde yalnızca bir imge yaratmalı ve çağrıda bulunmanız gerekir ve sizi anında duyarız.  Dünyanızda yalnız olduğunuzu düşünmeyin, çünkü bütün Yükselmiş Üstatlar şu anda tam sizin bulunduğunuz yerdedirler. Bizim için uzayda engel yoktur. Sizin çağrınıza, düşünce hızıyla hemen acele ederiz ve sizlerin İsa adına, Buda adına, Musa adına, Muhammed adına, İlahi Hakikati öğretmek için dünyanıza gelen pek çok Işık Varlık adına yaptığınız çabalarınızı desteklemeye hazırız. 

Aramızda hiçbir çelişki yoktur. Bizler tek bir aileye, tek bir topluluğa aitiz. Fiziksel planda aynı şeyi yapmanızı sizi engelleyen nedir?

Dini alanlardaki çelişkileriniz, kendi bildiğini okumakta ısrar edenlerin ve bunun için her türlü yanlış eylemi yapmaya hazır olan insanlar tarafından uyduruldu ve yaratıldı.

Yüce Yolda yürüyün! Farklı dinlerdeki ve farklı dini akımlardaki ortak olanı görmek için daima çaba gösterin ve farklıklardan çok, ortak olanlar daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Biz hepimiz bir aileyiz. Bizi önceden de ayıran hiçbir şey yoktu. Bütün bunlar dünyanızı terk edecek ve tarihin çöp yığınında yanacaktır.

Sizin bakış açınızı paylaşmayan insanları sapkınlıkla suçlamaya utanacağınız yeni bir düşünce dönemi geliyor. Farklı dinsel akımlara mensup pek çok kişi, yüzyıllar boyunca onları birbirinden ayıran şeylerin artık olmadığını fark edecekleri bir dönem geliyor. Onların bilinç düzeyleri, çelişkileri aşmalarını ve ortak olanı görmelerini sağlayacaktır.

Eskiyi savunacak, kilise dogmalarına sıkı sıkıya sarılacak dini adamlar ya bilincini değiştirmek zorunda olacaklar ya da yalnız kalacak ve çölde vaaz edecekler. Çünkü insanlar Tanrı'nın bulunmadığı mabetleri terk edecekler.

İnsanların duyarlığı, titreşimleri bizim titreşimlerimizle uyumlu olan yer küredeki yerleri bulmalarını sağlayacaktır. Ve bu yerlerde kurduğunuz yerleşim ve topluluklar çok yakında bana ve diğer kardeşlerime, önceleri kısa ziyaretler, daha sonra ise gittikçe daha uzun süreli ziyaretler yapmamıza izin verecektir.

Sizin şu anki titreşimleriniz ve düşünceniz, bir sonraki evrimsel gelişim aşamasına yükselmenizi önleyen bir engel olduğunu anlayınız. Daha yükseğe çıkmaya çalışın, sizden rica ediyorum.

Bir çitin arkasında oturduğunuzu ve çevrenizdeki şeyleri görmediğinizi hayal edin. Bariyeri aşmak için çok az bir çaba gerekir ve sizler geniş bir alana çıkacak ve dünyanın çok daha farklı, çok daha ilginç ve yaşamaya değer olduğunu şaşkınlıkla göreceksiniz!

Şimdi bilinciniz çok kısıtlı ve sizin tarafınızdan sabit kalıpların içine sokulmuştur. Bilincinizin bu halini aşmanız gerekir. Kabuğunuzu gagalayın ve Işığa çıkın.  Sizler yumurtadan çıkma zamanı gelen ve bilinmeyen dünyaya adım atması gereken kuşlar gibisiniz.

Eski dünya, sınırları ve çelişkileriyle geçmişte kalmalıdır. Size çok güveniyorum, cesaretinize ve dayanıklılığınıza ve her türlü durumda hareket etme yeteneğinize güveniyorum. 

Dünyanın yeni bir döneme girmesi gereken zamanın geldiğini size defalarca söyledim. Ağır davranmanıza ve komşularınıza bakmanıza gerek yok. Sizin yalnızca Tanrı ile kişisel ilişkiniz var ve asla komşularınıza ve tanıdıklarınıza göre ruhsal gelişim yönünüzü tayin etmeyin. Sizin kalbinizde bir mekanizma mevcut ve bu mekanizma daima hangi yöne gittiğinizi bilir. Işığa doğru hareket ettiğinizde, hiç bir şüpheniz yoktur. Şüpheler, geriye dönüp bakmaya başladığınızda ve rotanızı, kendi deliklerinde saklanan ve Işığa çıkmak istemeyen eski tanıdıklarınızla kıyaslamaya başladığınızda ortaya çıkar.

Yeni bir dönem geldi. Cesur, açık, enerjik ve çalışkan olanların zamanı geldi.

İlahi fırsatı kaçırmamak için acele edin! Yeni Dünya'ya adım atmak için acele edin!

Size bir impuls vermek, sizi hızlandırmak ve cesaretlendirmek için geldim. Çünkü birçoğunuzun cesaretten ve kararlıktan yoksun olduğunu görüyorum. Birçoğunuz çevrenin etkisine maruz kalıyor ve tek başına hareket etme eğiliminde değildir.

İleriye doğru gitmeniz için sizi itmeye geldim!

Daha cesur olun!

 

BEN Babajı. Om.

 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 20/07/2019 · 14:00
Son Güncelleme : 20/07/2019 · 14:00
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 450 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye