* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496688 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte X - .. 02.01.2009

Titreşimlerin değişimi hakkında bir Öğreti

 

Sevgili Kuthumi

2 Ocak 2009

 

Kuthumi1.jpgBEN Kuthumi, size belki yeni gibi gelebilecek bir Öğreti vermek için bugün size gelen, ancak bizler bu konuyu kadim Lemurya tapınaklarında bile öğrencilerimize öğretiyorduk.

Bu Öğreti, kendi hayatınızda İlahi olan ile uyumunuzu nasıl kaybettiğinizi ve  İlahi dünyayla olan uyumunuzu nasıl  yeniden kazanabileceğinizle ilgilidir. 

Bunun nasıl gerçekleştiğine dair tüm mekanizma sizin içinizde saklıdır. Bu nedenle,  bu mekanizmayı, titreşimlerinizin seviyesini anında, sayılı dakikalar içinde arttırmak ve eterik oktavların seviyesine yükseltmek yeteneğini kendi içinizde keşfetmeniz için herhangi din adamlarına,  büyücülere, şifacılara ve özellikle de doktorlara başvurmanız gerekmez. Muhtemelen ilginizi çekmiş olsam gerek.

Yine de, bir şehrin veya daha küçük bir yerleşim yerin elverişsiz ortamında bulununsanız bile, her biriniz tek başına, dışarıdan herhangi bir yardım almaksızın, gün boyunca bilincinizi yükseltebileceğiniz konusunda ısrar ediyorum. 

İnsanın kendisini  koşuşturmadan soyutlayabileceği ve Sonsuz olana nüfuz edebileceği tapınaklar,  ayrı odalar daima olmuştur.

Şimdi tapınaklarda bile sokaktakine benzer bir koşuşturmaca hüküm sürüyor. Bu nedenle, kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz ve Sonsuzlukla temas edebileceğiniz tek yer, kalbinizin içinde bulunmaktadır.

Orada, kendi içinizde, dünyalar birleşiyor. Ve zamanızın fırtınaları ortasında bulunsanız  bile, orada, kendi içinizde huzuru bulabilirsiniz.

Bu beceriyi kazanmalısınız. Bu beceri geliştirilir. Her şeyden önce sizler varlığınızın çok boyutlu ve çok katmanlı bir varlık olduğunu anlamanız gerekir. Sizler fiziksel dünyaya deneyim kazanmak için geldiniz.  Bunun için size bir dalgıç elbisesi verildi - fiziksel bedeniniz. Fiziksel bedeniz sizin gerçek parçanız olmadığını anladığınızda, sizler bilincinizde anında yüksek eterik oktavı seviyesine yükselirsiniz.

Bu, sizden ek önlemler ve hazırlıklar gerektirmeyen çok basit bir uygulamadır. Bu uygulamayı öğrenmek için ihtiyacınız olan tek şey sürekli egzersiz yapmak. Eğer bir sporcuysanız ve kendi spor dalınızda bir rekor, hatta dünya çapında bir sonuç elde etmek istersiniz, tüm hayatınızı bunu başarmak için adarsınız.

Bu nedenle, bilincinizi dakikalar içinde yükseltmeyi öğrenebilmeniz için bu bilimi uygulamanız gerekir ve sonuç kendini göstermeye gecikmeyecektir.

Bunun çok soyut bir uygulama olduğunu ve gerçek hayatınızda, büyük bir ihtimalle, size hiçbir faydası olmayacağı gibi görünebilir.

Bir sonuç çıkarmak için acele etmeyin. İnsani tutkuların yanıp tutuştuğu bir ortamda bulunduğunuzu ve bu sürecin içine sürüklenmeye başladığınızı hayal edin.  Ve kendinizi hala kontrol etmeye devam ederken, titreşimlerin hızlı yükseltme uygulamanızı hatırlar ve kendi gerçek parçanıza yoğunlaşırsınız.  Sizin dışınızda ne gerçekleşiyor?  Bütün fırtınalar ve negatif enerjiler, bilinç seviyenizin altında kalıyor ve size dokunamıyor. Biraz önce içinizde fırtınalar estirip, şimşekler çaktıranlar  için sizler görünmez bir hale gelirsiniz. Onlar egzersizlerini sürdürmeye olan ilgililerini kaybediyorlar ve onlar ya sakinleşiyor ya da dikkatlerini başka bir konuya çeviriyorlar.

Elbette, bilinç sıçramasına ilişkin durum tasvirini birazcık abarttım.

Aslında, bilinç seviyenizi anında değiştirmek için tüm bedenleriniz çok ciddi bir şekilde hazırlanması gerekir.

Tüm bedenleriniz çok geniş bir titreşim aralığın yüküne dayanmalıdır. İşte o zaman sıçrama sizin için bir gerçeğe dönüşecektir. Çoğu insan çok sınırlı bir frekans aralığında titreşir. Ve birçoğu tam anlamıyla burunların dibinde bile neler olup bittiğini, ama daha yüksek titreşimlere ait olanı bile fark etmiyorlar.

Bilincini genişletebilen ve birkaç bitişik titreşimli oktavları yakalayabilen bir insan için hem fiziksel hem de ince dünya erişilebilir hale gelir. Mekansal titreşimler pratiğinde ustalaşmak, geçmişte İnisye okulların temel uygulamalarından biriydi. Ve kısa bir süre içinde öğrenciler tamamen zıt titreşimlere dayanabildiklerinde, benzer tekniği başkalarına öğretebilecekleri inisye seviyesine ulaştıklarına inanılıyordu.

Gerçek şu ki, tüm bedenlerin titreşimlerini en düşük seviyeden en yükseğe ve tersine geçişini anında başarabilmek için  bütün bedenlerin buna hazır olması gerektir.

Bedenlerin hiçbiri ekstra bir yük ile yüklenmemelidir. O zaman tüm bedenler dağdan saniyeler içinde inecek ve saniyeler içinde dağa tırmanacaktır. Fiziksel, astral, zihinsel ve eterik bedenlerin hiçbiri karma ile yüklü olmaması gerektiğini söylüyorum.

Hiç bir yabancı düşünce, hiç bir kötü duygu, fiziksel bedende hiç toksin olmamalı. Vücutlar böyle bir aşırı zorlanmaya hazır olduğunda, kişi bir inisiye olur.

Elbette, insanların farklı titreşim seviyelerde kendilerini kontrol edebilmeleri ve bilinçli olarak bu seviyeler arasında geçiş yapabilmeleri uzun bir süre gerektiriyor.

Sizin zamanınız, normal hayattan uzaklaşmadan, titreşimleri anında değiştirme uygulamasında ustalaşma şansı verir.

Unutmayınız ki, bu tekniğe hakim olmak için tüm yaşam tarzınızı değiştirmek ve yaşamınızı tek bir göreve adamak zorunda kalacaksınız - Tüm canlı varlıklara hizmet etmek. Çünkü eğer bu tekniğe hakim olma niyetiniz, örneğin kişisel üstünlük elde etmek ise  o zaman zihinsel veya arzular bedeninizde, farklı titreşim seviyelerine geçiş yapma fırsatı vermeyecek bir blok ortaya çıkacaktır.

Bir sonraki aşama, uzayda anında yer değiştirme aşamasıdır. Ama bana öyle geliyor ki, bugünkü konuşmamda ortaya koyduğum basit yöntemde ustalaşmanız şimdilik yeterli olacaktır.

Işığın eterik oktavlarında başarıya ulaşanlarla buluşmaktan mutluluk duyacağım.

 

BEN Kuthumi

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 01/09/2019 · 11:10
Son Güncelleme : 01/09/2019 · 11:10
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 350 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye