* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
 -  Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496742 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte VI - 25.12.2006

23 SAYI DİSPENZASİYONUNA ÖNEMLİ BİR MADDE DAHA EKLENİYOR
 
Gautama Buda
25 Aralık 2006
 
 
Ben ve diğer Yükselmiş Üstatların olduğu gibi şimdi bedende bulunan Dünya insanlara, hissettiğimiz Aşkın gücüne dayanan bir sonraki mesajı vermek için size tekrar gelen BEN Gautama Buda’yım. Zaman çok sıkıntılı, yılsonu özellikle önemli ve sıkıntılıdır. Bizler gündönümleri değiştiğinde geliyor ve öğretimizi veriyoruz, çünkü büyüyen güneşe yerleştirdiğimiz her şey, bir sonraki gündönümünün başladığı bahar ekinoks günü ve yaz gündönümü geldiğinde, ilkbaharda ve yazda büyüyecektir. Eskisi sona eriyor, yenisi başlıyor ve yeni olan tümüyle mükemmeldir!
Size bunu söyleyebilirim çünkü çok yakında gelecek olan gelecekle doğrudan bir ilişkim vardır. Bize, Yükselmiş Üstatlara hizmet etmeyi istemiş ve hep birlikte planlarımızı hayata geçirebilecek, yeterli sayıda insan bulunduğu için mutluyuz.
Karşınızda büyük bir heyecanla duruyorum, çünkü bugünkü Karmik Kurulunun toplantısında çok önemli bir olay gerçekleşmiş ve bu olay Dünya’daki tüm sakinlerinin hayatlarına yansımaya gecikmeyecektir. Bugünkü toplantı sırasında, belirli bilinç seviyesine ulaşan Dünya gezegeninin her sakini, dua ederken veya Yaşama hizmeti sırasında açığa çıkardığı enerjinin bir kısmını, Dünya insanlarının diğer bölümün, şimdiki evrim gelişim etabında gerekli bilinç seviyesine mümkün olduğu kadar hızlı ulaşmaları için kullanma kararı alınmıştır. Bizler bu önemli kararı 23 sayı dispenzasyonuna ekliyoruz ve şimdi gelecek yılın 23 Ocak’tan başlayarak bir sonraki yıl boyunca sürecek bu önemli dispezasyonunun hususlarına, ek olarak önemli bir madde daha ekleniyor. İsteyen herkes enerjisini, gelişim temposunu yavaşlatmış ve pek çok İlahi Hakikati anlayamaya gücü yetmeyenlerin karmasını dönüştürmek için yönlendirebilir. Bunlar yakınlarınız, akrabalarınız ve hatta hiç tanımadığınız ama özel bir yakınlık hissettiğiniz insanlar olabilir. Bir sonraki yıl, her ayın 23’nde çağrıda bulunabilir ve seçtiğiniz kişinin bir sonraki bilinç seviyesine ulaşmasını engelleyen karmasını dönüştürebilirsiniz. Şimdilik bu dispezasyon yalnızca bir kişi için kullanabilirsiniz. Örneğin kocanız veya karınız, çocuğunuz veya ebeveynlerinizden birisi, yardım etmeyi seçtiğiniz bir kişi.
Bizler, bu yeni İlahi imkânın sizinle birlikte Dünya’daki insanların bilinç seviyesini daha hızlı bir tempoda yükseltmemize izin vereceğine içtenlikle inanıyoruz. Bize bilinçli olarak hizmet etmeye izin veren gerekli bilinç seviyesine ulaşan kişi sayısına, bir sonraki yılın, yıl döneminin sonunda ve Karmik Kurulu toplantısı sona erdikten sonra aynı sayıda insanın katıldığını hayal edin! Bu şekilde yıl sonunda, gezegenin ve Dünya gezegendeki tüm canlı varlıkların evrimsel gelişim sorumluluğunu üstlenebilen hizmetkârlarımızın, insanların sayısını ikiye katlama imkânımız olacaktır.
Bu önemli kararın size ulaştırdığım için mutluyum! Şimdi ise dünyadaki olayların durumuna ilişkin, yönünüzü bulabilmenize izin verecek küçük bir bilgi daha vermeye hazırım. Yıl sonunda negatif titreşimlerinin seviyesinin felaket boyutunda yükselmesini kastediyorum. Pek çok insan depresif durumlar hissetmekte ve pek çok kişi Yeni Yıl ve Noel bayramlarını, içki kullanarak ve başka gereksiz ve değersiz şeylerle uğraşarak, çok düşük titreşim seviyesinde geçiriyorlar. Bütün bunlar bazı kıtalarda telafisi olmayan afetlere neden olabilecek, gezegenin karmasına ek bir yük yaratmaktadır. Bu yüzden her senenin sonunda olduğu gibi öncelikle içinizdeki dengeyi korumanızı ve gezegenin karmasını ve ülkenizin karmasını dengeleyebilmek için mümkün olduğu kadar çok çaba göstermenizi rica ediyorum. Eğer içsel bir gereksinim duyuyorsanız bu yılın sonuna kadar kalan günlerde, dua uygulamanızı iki kat, üç kat bir güçle adayabilirsiniz. Hatta evde yalnız veya benzer düşüncelere sahip bir grupla beraber, Dünya gezegeninin iyiliğine çalışmak için işten izin almaya bile çekinmeyin. Rozari okuyun, başka dualar okuyun veya meditasyon uygulamalarıyla uğraşın. Aşkınızı ve Şükranınızı Dünya’ya gönderin. Dünya Anayı, yaşamanıza ve gelişmenize izin veren, sizinle ilgilenen canlı bir varlık olarak düşünün. Aşkınızı, Dünya’ya ve Dünya’daki insan evrimine hizmet eden elementallere gönderin.
Her sene sonunda sizden, verebileceğiniz ve dolayısıyla gezegenin durumunu dengeleyebileceğimiz ve pek çok afette engel olabileceğimiz ilave enerjiler rica ediyoruz.
Bu yüzden Dünya gezegende iktidar sahibi ve gezegenin dengesini koruyan bir varlık olarak geliyor ve size ricada bulunuyorum.
BEN Buda’yım ve ben, pek çoğunuzun bir karara vardığını ve kendi kişisel problemlerini, kişisel zorluklarını ve sıkıntılarını unutarak Dünya’daki insanlara hizmet etme yolunda baş koyduğu için mutluyum.
Aslında Yaşama hizmet etmeye yoğunlaştığınızda, tüm ufak problemleriniz birbiri ardından sizi terk ediyor ve güzel bir günde, eski hayatınızda size yük olan ufak ve gereksiz her şeyden kurtulduğunuzu anlıyorsunuz. Ama o farklı bir hayattı, kendine ve problemlerine yoğunlaşan bir insanın hayatı. Şimdi ise sizler tüm gezegenin iyiliği ve uyumuyla ilgilenen Işık varlıklarısınız.
Dünya iyi olsun!
Bizim sevgili Dünya gezegenimizde yaşayan tüm canlı varlıklar mutlu olsunlar. Om.
 
BEN Gautama Buda’yım
 
 


Kurulum Tarihi : 22/06/2007 · 12:28
Son Güncelleme : 24/07/2010 · 16:28
Kategori : Dikte VI
Sayfa Oku 11284 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye