* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
 -  Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496799 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte II - .7.10.2005

Gezegendeki tüm Aydınlık Güçlerin birleşme zamanı gelmiştir.
 
 
Sanat Kumara
7 Ekim 2005
 
39sanat.jpgBENİM Sanat Kumara. Elçinin Saint-Petersburg şehrine önümüzdeki gezisine özel olarak adanmış fazla büyük olmayan bir mesaj vermek için gelen BENİM. Bu sene Tatyana’nın aracılıyla verdiğimiz dönem mesajların bitişinden sonra çevrenizdeki gerçeklikte çok az şeyin değiştiğini gözüküyor.
Fakat size katılmamam için bana izin verin. Mesajları okumayı istemiş insanlarının bilincindeki değişikler, tüm beklentilerimizi geçmiştir. Ve bize, mesajlarımızı fiziksel dünyada beklediğimiz yayılma derecesine ulaşamadığı için yalnızca üzülmek kalıyor.
Bir yandan mesajları okumuş ve onları tüm kalbiyle ve ruhuyla kabul etmiş olanların bilinç gelişimlerinde muazzam sıçramayı görüyoruz. Diğer taraftan ise bu mesajlara erişememiş ve dolaysıyla zamanında bu zor vakitte bu kadar gerekli olan enerjilerimizin hayat veren nefesini alamamış ışık taşıyıcılarının tümüyle felaket durumlarını görüyoruz.
Bu nedenle dileğim aynı kalıyor, bu mesajların yalnızca Rusya’da değil, tüm dünyadaki her bir ışık taşıyıcısına ulaştırılması için gereken tüm çabayı gösterin.
Saint-Petersburg sakinleri bu şehre karakter olan karmik nedenler dolayısıyla ve 1917 yılındaki olaylara bağlı olarak, tümüyle anlaşılır olarak bu mesajların dağıtılması için sahip oldukları tüm çabaları ortaya koymaları gerekir. Bu yüzden elçinin halk önünde ilk meydana çıkması Saint-Petersburg şehrinde olacaktır. Onun önceki tüm meydana çıkmaları bildiğiniz gibi küçük gruplarda ve doğada olmuştur.
Elçinin Rusya’daki önceki reenkarnasyonuna (1) karmik olarak bağlı olması da bu şehrin sakinlerine ek bir sorumluluk daha yüklüyor.
Mesajların titreşimleri ile başka insanlara karakter olan alıştığınız titreşimlerin görünüşteki uyumsuzluk sizi şaşırtmasın. Her seferde geldiğimizde, Sözümüzün ilgili aracının sahip olduğu imkân ve becerilerini kullanmak zorundayız.
Mesajlarımızı iletirken koyduğumuz impuls ve enerjinin boşa gitmediğini ve Rusya’nın ışık taşıyıcıları tarafından desteklendiği için mutluyum. Lütfen, anlayın sizin doğrudan yardımınızın ve desteğiniz olmadan Rusya için ince planda hazırlanmış o harikulade dönüşümleri yapma imkânımız yoktur.
Bizim yapacağımız ve sizin yapmanız gereken iş olduğunu kabul edin. Bizim kudretimiz ve başarı teminatımız yalnızca Yükselmiş Üstatların ve yükselmemiş insanlığın birliğindedir.
Ben fiziksel plandaki birliğinize de dikkatinizi çekmek isterim.
Gezegendeki tüm Aydınlık Güçlerin birleşme zamanı gelmiştir. Gelin hep birlikte dini ve sosyal aidiyetinize bakmaksızın bu süreci başlatalım. Sizi ayıran şeyden çok daha büyük bir şey vardır. Ve bu daha büyük şey sizin Yaşama, Tanrı’ya ve tüm canlı varlıklara olan Hizmetinizdir. Sevgi, işbirlilik ve hemen şimdi fiziksel planda somut olarak gerçekleştirebileceğiniz işlerin temelinde birleşiniz.
Öğretinin belirli kısımları veya dua sözleri olsun sizi ayıran şeylere dikkat etmeyin. Sizi birleştirmesi gereken ortak olana yoğunlaşın. Ve bu ortak olan Yaşama Hizmettir, Dünya evrimlerine Hizmettir. Ve Dünya’daki insanlığa, Dünya gezegenin evrimlerin İyiliği adına feda edebileceğiniz kurban daima başarılarınız ölçüsü olmuş ve daima da olacaktır.
Gelin bir kez daha yüreğinize yoğunlaşalım. Yüreğinizin içine girin ve Birliğinizi hissedin. Hizmet etme isteğinizi hissedin. Sizi ayırmış ve ayıran hiç bir şey yoktur. Bilincinizde gelecek doğuyor. Şimdi şu anda yüreğinize, sözlerimi duyan veya okuyan her birinin yüreğine Birliğin fokusunu demirliyorum. Ve bu fokus, fiziksel planda birlikte işlerinizi yaptığınız insanların gözlerinde yalnıza Işık görmenizi izin verecektir. Dikkatinizi yoğunlaştırdığınız şey sizin aracılıyla fiziksel plana gelen İlahi Enerjiyi alıyor. Ve şimdi Yoldaki kardeşlerinizde sadece iyi olanı göreceksiniz. Ve bu dünyada her şey bilincinizin yansıtıldığı bir ayna olduğunu ve çevrenizdeki insanlar onlarda dikkat ettiğiniz taraflarını size çevirdiklerini daima hatırlayın. Ve bu şekilde başarılarınızın momentumlarını ve Genel Yararlılık ve İyiliğe yönelen enerjilerinizi birlikte çoğaltacaksınızdır.
Mutluluk ve Sevgi içinde yaşayın ve Tanrı’da kalmanıza engel olan her şeyi atın.
 
Bugün sizinle birlikte olan BENİM Sanat Kumara.
 
1)     Elçi Tatyana Mikuşina’nın önceki reenkarnasyonu son Rus çarı II.Nikolay’ın en büyük kızı olarak geçmiştir. (Çev.notu)
 
© Tatyana Mikuşina, 2005


Kurulum Tarihi : 12/04/2008 · 10:43
Son Güncelleme : 12/04/2008 · 11:59
Kategori : Dikte II
Sayfa Oku 10683 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye