* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
 -  Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496810 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte II - .27.11.2005

Her çabanız görülmemiş bir biçimde çoğaltılacak, çünkü zamanın gereği ve gezegenin durumu böyledir.
 
Şiva
27 Kasım 2005

47shiva.jpgBEN Şiva'yım. Bu tarihsel zamanda bulunan çeşitli dini grup ve akımlar arısındaki karşılıklı etkileşimlerle ilgili tavsiye vermek için gelen BENİM.
Bizler, insanların bilinçlerinin tüm sınırlılığını ve şimdi Dünya gezegeninde yaşayan insanların çoğunluluğu İlahi Hakikate bakmanın ve onu kabul etmenin tüm isteksizliliğini net olarak görüyoruz.
Fakat sizin gösterdiğiniz çabalar gerçekten emsalsizdir. Bu yüzden uyanan ve hatta tüm İlahi Hakikati kabul edemese bile bu Hakikati kabul etmeye çabalayan herkes, onun aracılıyla Dünya’ya yeni bilincinin ve yeni ilişkilerin elementlerini getirebileceğimiz bizim için eşsiz bir aracı, kristal –özüdür.
Bu yüzden çabalayan, Dünya gezegenin kurtuluşun ortak işi için çok ufak katkıda bulunan bile, hepiniz teşekkürlerimi kabul edin.
Sizler yüreklerinizde çabayı koruyabilir ve günlük hayatınızda bu çabalara göre hareket edebilir, bilincinizin hazır olduğu işleri yapabilir, İlahi Hakikatin hizmet atlarında her türlü maddi ve manevi hediye getirebilirsiniz. Tüm hediyeleriniz bizim tarafımızdan teşekkürle kabul edilecek ve kalplerimizde çoğaltılacaktır.
Fiziksel oktavda İlahi titreşimleri desteklemeye yönelik her türlü hatta çok ufak çalışmalarınız bile bizim tarafımızdan alınacağı, korunacağı ve çoğaltılacağı zaman gelmiştir.
Hangi alanda olurlarsa olsunlar çabalarınız kutsanmıştır, gayretleriniz kutsanmıştır.
Fiziksel oktavda bulunurken sizler hareket etmeden duramazsınız, çünkü zamanın gereği ve Tanrı’nın iradesi böyledir.
Tanrısallığınızı, ruhsal başlangıcınızı koruyun ve çoğaltın. Ve hayatınıza Tanrı’ya ve bu evrende var olan İlahi Yasaya ibadet etmeyi dâhil edin.
Her çabanız görülmemiş bir biçimde çoğaltılacak, çünkü zamanın gereği ve gezegenin durumu böyledir.
Ama herhangi bir sebepten dolayı zamanın emrine ve Yüce Yasa’ya itaat etmek istemeyenler için zor bir dönem başlıyor.
Çünkü yaptığınız her karşı koyma (karşı çıkış) size karşı ters dönecektir. Ve tüm hareketleriniz neredeyse anında hareketlerinizin sonuçlarını beraberinde sürükleyecek ki aynı şekilde onlar da çoğaltılacaktır. Ve eski bilince, eski davranışa ve önceki düşünme ve hareket etme şekline tutunma denemelerinizin yararsızlığını görememeniz mümkün olmayacaktır.
Çevrenizdeki her şey değişime tabidir ve artık değişiyor da. Ve yalnızca sağır ve kör hiçbir şeyin değişmediğini ve her şey eskisi gibi kaldığını kendini kandırmaya devam edebilir.
Hayır, sizi temin ederim Dünya gezegenindeki değişikler şimdiye dek sizin zamanında olduğu gibi hiç bu kadar hızlı bir tempoda gerçekleşmemiştir. Ve bu değişikliliklere yalnızca kendinizi değiştirerek, bilincinizi değiştirerek, düşünce ve davranış kalıplarınızı değiştirerek ayak uydurabilirsiniz.
Şimdi size bir tane daha önemli bir öğüt ve nasihat vermek isterim. Onu günlük ruhsal çalışmanıza bir tavsiye olarak kabul edin.
Bu günden başlayarak yeni yıla kadar her gün, ülkeniz ve gezegeniniz için gelecekteki şeklini kabul etmek için günde birkaç dakika bile olsa meditasyona, içsel tefekküre ayırmanızı rica ederim.
Bilincinizde en cesur şekiller ve planlar çizebilir ve bunun için tüm hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Tek şart niyetinizin, düşüncelerinizin ve çabalarınızın temizliliğidir. Ve bilincinizde yakın gelecekte, sonraki yıl ve yakın birkaç yıl için ne kadar cesur ümitler, şekiller veya planlar olgunlaştırırsanız olgunlaştırın siz söz veririm tüm bunlar bizzat benim tarafından desteklenecek, çoğaltılacak ve dünyanıza İlahi imkân, İlahi lütuf ve İlahi görüş şeklinde geri gönderilecektir.
Bu yüzden cüret edin, en cesur planları inşa edin, eğer onlar Dünya gezegenin yaşadığın değişim zamanına özgü, İlahi yöne uyumlu iseler, tüm bunlar desteklenecek ve fiziksel dünyanızda meydana gelecektirler.
Meditasyonlarınız için az zamanınız kalmıştır. Yalnızca bu senenin sonuna kadar. Meditasyonlarınıza başlamadan önce eski ve zamanı geçmiş olanı, planlarınızı gerçekleştirme yolunda bulunan her şeyi yok etmek, size İlahi imkân vermek ve Aşkımı, Ümidimi ve İnancımı hediye etmek için beni, Tanrı Şiva’yı çağırmayı unutmayın.
Çabalarınızı çoğaltın. Cüret edin. Düşüncenin maddesel olduğunu ve her zaman yarattığını daima hatırlayın. Ve size daima özgü olan düşüncelerinizin yaratım becerisi yeni yıla kalan bu zaman zarfında defalarca kuvvetlendirilecektir.
Şansınızı kaçırmayın ve tüm düşüncelerinizi, planlarınızı ve dileklerinizi ayrı bir kâğıda yazmayı unutmayın.
Meditasyon yapın ve tasavvurunuzu her meditasyonunuzda detaylandırın. Ve yeni yıl geldiğinde ve yakın birkaç yıl boyunca hayatınızda ve çevrenizdeki gerçeklikte neler gerçekleşeceğini gözlemleyin. Ve her birinize, bu tarihsel anın İlahi amaç ve görevleriyle uyumlu oldukları zaman düşüncelerinizin gücüyle karşılaşmasına ve onların farkına varmasına izin verilecektir.
Şimdi ise size verimli bir çalışma diliyor ve sizi düşüncelerinizle ve tasavvurlarınızla baş başa bırakıyorum.
 
Bugün sizinle birlikte olan BENİM Şiva.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
 


Kurulum Tarihi : 13/04/2008 · 11:33
Son Güncelleme : 07/10/2016 · 13:42
Kategori : Dikte II
Sayfa Oku 10518 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye