* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497544 Ziyaretçi

 20 şu An Bağlı

Dikte III - ..12.12.2005

Yeni görevler gerçekleştirmek için sizi ayarlamak isteriz 
 
Sanat Kumara
12 Aralık 2005
 
 
sanat.jpgBENİM Sanat Kumara. Elçimiz aracılıyla vermek istediğimiz yeni dönem mesajları açmak için gelen BENİM. Bildiğiniz gibi bizler bu yıl elçimiz aracılıyla mesajlar verdik. Ve bu mesajların Rusya’da ve tüm dünyada yaşanlar arasında yeterince geniş bir şekilde yaygınlaştırması için önemli bir şarttı.
Şartımız yerine getirildiği için mutluyuz. Yalnızca Rusya’dan değil tüm dünyadan binlerce kişi bu evrimsel gelişim etabında pek çoklarına bu kadar gerekli olan mesajlarımızla tanıştı ve Yükselmiş Üstatlardan bilgi alabildiler.
Memnuniyetle tespit etmek isteriz ki çabalarımız ve enerjimiz boşa gitmemiştir. Sizler işin kendi bölümünüzü yerine getirdiniz ve şimdi düşünüleni ve bu yılın ve gelecek yıllın olaylarıyla, neye hazırlanmanız, endişelenmeniz ve önlem almanız gerektiği ile ilgili biraz daha bilgi verebiliriz.
Bu yüzden yineden geliyor ve söylemek isterim ki ne kadar zor olursa olusun bizler, Dünya insanlığına karşı yüklendiğimiz yükümlükleri yerine getireceğiz ve evrimsel gelişimin bu etabında ona gerekli ve mümkün olan tüm yardımı yapacağız.
Tavsiyelerimizi verdiğimiz her defasında, mesajlarımıza bir parça İlahi Enerji yerleştireceğiz. Ve sizler tekrar İlahi Enerjilerinin nektarını içecek ve onların zevkine varacaksınızdır. Geçen defa olduğu gibi elçimizden bu mesajların verildikleri günde siteye koymasını rica edeceğiz.
Bu size yer kürenin neresinde bulunursanız bulunun bu mesajların alımında fiilen bulunma imkânı verecektir. Yapmanız gereken sadece bilgisayarınızı açmak ve internete girmektir.
Bilgisayarı olmayan insanlar için bu mesajlarla daha sonra basılmış kitap olarak tanışma imkânı vereceğiz.
Şimdi ise size bu sebeple geldiğim asıl olana geçmek isterim. Yılsonunu ve başlayacak yeni yılı ilgilendiriyor. Kendinize hedef koymak ve bir sonraki yılda yapmanız gereken yeni görevler ve yeni amaçlar gerçekleştirmek için sizi ayarlamak (uyulmamak) isteriz. 
Bu yüzden şimdi ve sonraki mesajlarda verilecek bilgilere ciddiyetle yaklaşın.
Her şeyden önce geçen 2005 yılın toplamını çıkartmak gerekir. Bunu büyük sevinçle yapıyoruz, çünkü bu senenin tüm iniş çıkışlarına, tüm felaketlerine rağmen, yinede asıl olana ulaştık- büyük miktarda insanların bilinçleri yeni, daha yüksek seviyeye geçişlerini. Ve bu gerçekleşti ve bu oldu! Bu yüzden bu senenin toplamı hayran bırakıyor ve bu toplamlar çevrenizdeki fiziksel illüzyonda kendini göstermeye gecikmeyecektir.
Sizler ağır çalışmalarınızla, dua nöbetlerinizle hak ettiğiniz ve fiziksel planda yaptığınız çalışmalarınızla bu bereketli değişiklikleri hissedebilirsiniz.
Size dünyanıza çalışmak (hareket etmek) için geldiğinizi söylemem gerekir. Sizler her şeyden önde fiziksel planda somut işler yapmak için gelmişsinizdir. Bu yüzden her şeyden önce sizi çevreleyen her şey ile ilgilenmeniz ve kaygılanmanız gerekir.
Gezegeninizin dışında, başka dünyalarda ve alanlarda neler olup bittiğini bırakın. İnanın bana Evrende kendi işini yeterli seviyede yapan yeterince Işık Varlığı vardır. Size gezegeninizin ihtiyaçlarına yoğunlaşmanızı teklif ediyorum. Ve özellikle çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarına. Kendi kontrolünüze alabileceğinizi her şeyi kontrolünüz altına alın. İlahi davranış örnekleri çevrenizdeki her şeyde kendini göstermeleri için çabalayın. Ve bu yalnızca evlerinizin ve çalışma yerlerinizin temizliliği ile ilgili değildir. Bu her şeye olan düşüncelerinizin ve davranışlarınızın temizliliğini ilgilendiriyor. Sizler tüm dünyaya etki eden insanlarsınızdır. Sizin yardımınızla bu dünyayı değiştirebiliriz. Dünya’da yaşayan toplam nüfus oranına göre bu mesajları okuyan insan sayısı çok azdır. Belki bana inanmazsınız ama bu mesajlara ulaşan ve bu mesajlar yardımıyla bilincini değiştiren, kendi ülkesindeki ve gezegenin tüm ülkelerinde durumun değişmesi için her milletten birkaç bin kişi yeterlidir. Çünkü onların aracılığıyla işlerimizi yapabileceğimiz Işık noktaları, dayanak olması önemlidir. Ve söylemem gerekir ki bu sene böyle bir dayanak alınmıştır.
Ve ne mutlu ki bu yalnızca Rusya’yı değil, dünyadaki diğer pek çok ülkeyi, özellikle Bulgaristan, Ukrayna ve Rusça metin okuma ve anlama imkânı bulunan diğer bazı ülkeleri de ilgilendiriyor. Bu yüzden bu etapta ilk görev, bu mesajları diğer dünya dillerine ve öncellikle İngilizceye çevrilmesidir.
Çünkü bu sene Amerika’nın geçirdiği fırtına ve doğa felaketler, Amerika’nın Işık fokusunu koruyamaması ve bizim onu Rusya’ya taşımak zorunda kalışımızın doğrudan bir sonucudur.
Amerika’nın Rus elçi aracılıyla verdiğimiz bilgimizin ne derece kavrayabileceğine göre, Amerika’nın yakın gelecekte kendini uygar ve ileri gelişmiş bir ülke olarak koruyup koruyamamasına bağlıdır.
Bu yüzden bu mesajları okuyan ve onları İngilizce dilene çevirme imkânı olan herkesten rica ediyorum. Dünya’ya hizmet etmek için sizin sıranız gelmiştir. Sizler, enerjilerimizi ve bilgilerimizi alamayan ve bu yüzden ülkeleri daha önce bilinçlerinde hayal edemedikleri kadar korkunç doğa felaketlere uğradıkları ve uğrayacakları milyonlarca insanın kaderi ve yaşamını elinizde tutuyorsunuzdur. Ben aynı zaman önyargıları ve Rus elçimiz aracılıyla verdiğimiz bilgiyi kavrayabilecek Amerikalılardan rica ediyorum “Bilincinizdeki tüm önyargıları ve dogmaları bir kenara atın. Kalbinize güvenin. Verdimiz bilginin İngilizce konuşulan ülkelerde yayılması için elinizden geleni yapının.”
Fiziksel planda somut işler yapma zamanı gelmiştir ve yakın zamanda yapmanız gereken şey fiziksel oktav için bizim planlarımızı gerçekleştirmek olduğunu anlamanız gerekir. Dünya’nın öbür ucunda bulacağınız ve sizi yönetecek birisini aramayın. Tüm yönetimi, tüm desteği ve tüm gereken enerjiyi kendi içinizden alacaksınızdır. Bunun için size İçsel Yolla ilgili bilgi veriyoruz. Tüm zamanlar boyunca tüm inisiyelerin yürüdükleri Yolu. Yürümeniz gereken Yol, çünkü daha fazla bekleme ve Dünya gezegeni için planlarımızı erteleme zamanımız yoktur. Şimdi bulunduğunuz yerde somut bir şeyler yapmaya başlayın. Bu çok büyük bir şey olmasa bile. Bu mesajlarda bulunan bilgileri sizinle birlikte aynı yerleşim alanında yaşayan birkaç kişiye vermeniz bile olsun, okulda, fabrikada okuyacağınız dersler bile olsun. Dünyanızda bilgilerimizi, enerjilerimizi ve titreşimlerimizi yaymak için her türlü imkânı kullanın.
Bunu tam şimdi yapmanız gerekir ve bu bir sonraki yılda sizin esas hizmetiniz olacaktır.
Bu yüzden önünüzdeki Noel ve yeni yıl bayramların şahane hazırlıklarıyla zaman kaybetmeyin. Bize yapabileceğiniz en iyi hizmet, kendi içinizden gelen yönetimiz altında işlerinizde kendini gösterecektir.
Göklerin dünyanıza hiç durmadan akıttıkları, Göklerin baba sevgisinin oğlan üstü mutluluğunu tekrar yaşamanıza imkân veren içinizden gelen sessizliğin sesini dinlemeyi öğrenin.
 
Size karşı sonsuz Sevgi içinde bulunan BENİM Sanat Kumara.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
Çemal/Altay’da Elçi Tatyana Mikuşina aracılıyla verilmiştir.
 
 
Sanat Kumara’nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.


Kurulum Tarihi : 15/04/2008 · 23:19
Son Güncelleme : 15/04/2008 · 23:25
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10209 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye