* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497472 Ziyaretçi

 16 şu An Bağlı

Dikte III - ..13.12.2005

 
Yeni İlahi İmkân
 
Sevgili Surya
13 Aralık 2005
 
 
suriya6.jpgElçimiz aracılıyla size tekrar gelen BENİM Surya.
Bugün ve sonraki günlerde size verilecek bilgiyi kavramanız için sizi uyumu hale getirmeye gelen BENİM. Bildiğiniz gibi Dünya gezegenin durumu yılsonuna doğru kızışıyor. Gezegenin geçtiği yıllık devresi ile ilgilidir. Ve her defasında, dönüştürülemeyen, çıkış arayan, fiziksel planda meydana çıkmak isteyen enerjiler planında yılın son günleri çok gerilimlidirler.
Negatif enerjilerin bu çıkışı bir sonraki felaket olarak ortaya çıkabilir veya düşünce ve duygu planında negatif enerjilerinin büyük bir kısmın dönüşümüne bağlı olarak ortaya çıkmayabilir.
Bu yüzden yılsonunda içsel ahenk ve Yaradan’ın önünde hürmetkâr heyecanı korumak bu kadar önemlidir.
Dünya gezegeninde bunu yapabilecek çok insan var mıdır?
Ve Dünya gezegenin tüm yaşama karşı sorumluluğu konusunda mümkün olan çok sayıda insanın düşünmesi için ne yapılabilir? Bu nedenle sorumluluğunuzu hatırlatmak için tekrar ve tekrar geliyor, ve umarız ki bu bilgimizi mümkün olan çok sayıda kişiye ulaştırabilirsiniz.
Geçen sene aralık ayında olan ve yüz binlerce insanın hayatını alıp götüren korkunç felaketi hatırlıyor musunuz? (1)
Buna benzer bir felaketin tekrar gerçekleşeceğini hayal edebilir misiniz? Ve benzer bir felaketin gerçekte ne kadarı önlenebilir?
Bu aralık günlerde Göklerin size verdiği fırsatı söylemeye geldim. Bugün, Karmik Kurulunun toplantısından önce, tüm dünyadan birkaç yüz insanın sene sonuna kadar Dünya gezegenin karmasını taşımaya üstlenirlerse, bizler Dünya gezegenin karmasını hafifletme kararı aldık.
Sevgililer, bu zor zamanda dünya karmasını üstleneceklerden, sizden ne isteniyor?
Yapmanız gereken görev size çok kolay gibi gelecektir. Fakat verilen görevin yüzeysel basitliliğine aldanmayın. Çünkü yapacağınız en basit hareketiniz bile bize karşıt güçlerin öyle güçlü bir direnişe neden olacak ki her hareketiniz büyük bir çaba göstermenizi gerektirecektir. Ve bugünden başlayarak bu senenin sonuna kadar şimdi vereceğim belirli bir metoda göre günde bir saatini adamanızı yinede sizden rica ediyoruz.
Tüm göreviniz bilincinizi mümkün olan en ahenkli (uyumlu) duruma ulaştırmaya indirgeniyor.
Sizler farklı ruhsal pratiklerle uğraşıyor ve farklı dini gruba ve akımlara bağlısınızdır. Bizler bunu hesaba kattık.
Öyleyse her gün tam bir saati alıştığınız dua pratiğine adıyorsunuz. Bu dua, Rozari, mor alev emirleri okumak veya meditasyon yapmak olabilir. 
Dua pratiğiniz sırasında asıl ulaşmanız gereken görev, içsel durumunuzu uyumlu hale getirmektir. Tümüyle uyumlu ve Tanrı ile birlik olma durumuna girmeniz gerekir.
Ruhsal pratiğiniz sonunda basit bir şeyi yapmanızı rica edeceğim. Auranızın genişlediğini ve evin boyutuna ulaştığını, daha sonra genişlemeye devam ettiğini ve tüm şehrinizi, ülkenizi ve bütün yer küreyi kapladığını hayal edin. Ve auranızın kapsam alanına giren bütün canlı varlıklar kendi üzerlerine onun etkisini hissettiğini. (hayal edin)
Ve her bir canlı varlık, ruhsal pratiğiniz sırasında ulaşabildiğiniz ahenk ve barış dolu durumla dolduğunu. (hayal edin)
Bu günden başlayarak sene sonuna kadar bu ricamızı yerine getirme sorumluluğu yalnızca birkaç yüz kişinin üstlenmesi yeterli olup ve Dünya’nın geçen seneki korkunç felaketi atlatacağına size garanti ederim.
Gelin hep birlikte hangi dine veya dini gruba dâhil olduğunuzu bakmaksınız bu yönde çabalarımızı birleştirelim.
Bu basit adım dünya plandaki birliğinize ilk adımınız olsun.
Bugün yılın bu karanlık zamanında etkili olacak yeni imkânları ve yeni dispenzasyonları size bildirmeye geldiğim için mutluyum.
Sizin yardımınızla genelde her türlü uyumsuz belirtiler şeklinde kendini gösteren gezegenin çeşitli afetlerini ve doğa felaketlerini kolaylıkla aşacağımıza eminim.
Size verdiğim birinci adım çabalarınızın ortaya koymanızı bekliyor
Şimdi ise size çabanızı hemen ortaya koymanızı gereken önemli bir bilgi daha vermek isterim.
Sene sonunda, 23 Aralık’ta başlayacak Karmik Kurulunun toplantısı gerçekleşecektir. Bu yüzden Karmik Kuruluna yazdığınız senelik mektuplarınızla birlikte Tanrı Şiva’nın 27 Kasım 2005 tarihli mesajında sizden yapmanızı rica ettiği, aklınızın oluşturduğu yararlı fikirleri de belirtmeyi unutmayın.
Bu sene sonuna kalan zaman içinde ne kadar daha fazla önemli projeler ortaya koyarsanız, Karmik Kurul’un kendi toplantısında dileklerinizi hesaba katması ve projelerinizi gerçekleştirme yolunda yatan karmik engelleri ortadan kaldırabilmesi için çabalarını gösterme ihtimali o kadar daha fazladır. 
Göklerin sizinle nasıl ilgilendiklerini görüyorsunuz sevgililerim. Rica ettiğimiz çabaları siz de göstereceğinize güvenebilir miyiz?
Bunu çok ümit ederim.
Sizden bu kadar az bir şey rica ediyoruz ve Dünya gezegenin iyiliğine çalışmak için harcamanız gereken zamanın, televizyon seyretmek veya boş konuşmalar için her gün harcadığınız zamanla dahi hiçbir şekilde kıyaslanmaz.
Terazinin bir tarafında her zaman olduğu gibi Ortak İyilik, terazinin diğer tarafından ise egonuzun kaprislerinin tatmin edilmesidir.
Kararınız hakkında düşünün ve içinizdeki her türlü illüzyonlu seçimlerinden vazgeçerek, edebi İlahi gerçeklik yararına kararlı seçiminizi yapın.
Sizinle olan yeni buluşmamızdan dolayı mutlu oldum ve size yeni İlahi Lütfü açıkladığım için mutlu oldum.
 
Bugün sizinle olan BENİM Surya.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
------------------------------------------
 
(1) 2004 yılın Aralık ayında 150 binden fazla kişinin öldüğü Güneydoğu Asya’daki tsunami felaketi kastediliyor. (Çev.notu)
 
Tanrı Surya’nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.


Kurulum Tarihi : 20/04/2008 · 13:34
Son Güncelleme : 20/04/2008 · 13:37
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10338 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye