* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496551 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte III - ..14.12.2005

Hasta gezegeninizin ihtiyaç duyduğu yardımı istemek için geliyorum
 
 
Sevgili Alfa
14 Aralık 2005
2alpha.jpgBENİM Alfa. Bugün yakın zamanda nasıl davranmanız ve gelecekte kendinizi nasıl ayarlamanızı gerektiği ile ilgili size fazla büyük olmayan Öğreti vermeye geldim.
Bedenlenmiş insanlarla buluştuğum her defasında hiçbir şeyle kıyaslanamayan oğlan üstü bir mutluluk duyuyorum. Sizin ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi duyumsuyor ve dünyanızdaki hiçbir babanın çocuklarına davranamayacağı kadar sizi öyle yumuşak ve şefkatli bir biçimde algılıyorum ki.
Çünkü ben sizin Babanızım, sizinle ilgilenen, gelmeyi, tavsiye vermeyi, eğitmeyi ve sizi okşamak için her türlü fırsatı kullanan sizin gerçek Babanızım.
Bu yüzden bugün Dünya insanlığına karşı baba görevini yerine getirmek için geliyorum.
Doğduğunuz gezegeniniz sizin ilginize ve korumanıza ihtiyacı vardır. Dünya’nın sizin Anneniz olduğunu hayal edin. Ve bu Anne hastalanmış ve yardımınıza ihtiyacı vardır.
Eğer sizler sevgi dolu çocuklarsanız yaşam problemlerinize her ne kadar kendinizi kaptırsanız da ve size ne kadar zor gelirse gelsin Annenizin çağırısına cevap vermelisinizdir. Çünkü o sizin Annenizdir. Ve o hasta ve yardımınıza ihtiyacı vardır.
Bu yüzden bugün sizi Annenize çağırmaya ve onun sizin yardımınıza ve ilginize ve korumanıza ihtiyacı olduğunu söylemeye geldim. Şimdi. Daha önce hiç olmadığı kadar.
Sizler, şimdi yardımınıza ihtiyaç duyan Annenize karşı sorumluluk üstlenebilecek yaşa geldiniz.
Annenizden yardım aldığınız zamanlar vardı. İhtiyacınız olan her şey: yemek, sıcaklık, ilgi aldığınız zamanlar vardır.
Ve işte şimdi yaptığı her şey için borcunuzu ödeme, Annenize- doğduğunuz gezegene, teşekkür etme vakti gelmiştir.
Annenizin pek çok çocuğu vardır. Ve çağrıya bütün çocukları cevap vermeyebilir. Çünkü onlar baba evi ile bağlarını kaybetmişlerdir. Çünkü onlar hiçbir yere götürmeyen yolu seçmişlerdir.
Ama beni duyan ve titreşimlerimi algılayabilen sizler Annenizi dertte bırakmazsınız.
Size güvenebilir miyim? Gerçekten mi? Bu yüzden hasta gezegeninizin ihtiyaç duyduğu yardımı istemek için geliyorum. Şimdi, daha önce hiç olmadığı kadar.
Bildiğiniz gibi gezegeninizin hastalığı Dünya çocuklarının izin verdikleri düşüncelerin, duyguların ve hareketlerin sonuçlarıyla ilgili olduğunu biliyorsunuzdur. Dünya Anneniz düşüncesiz çocukları için çok kaygılanıyor. Bu yüzden o hastadır. Bu yüzden Dünya Annenin ihtiyacı olan yardımı yapmanız gerekir. Onun ise Sevginize ihtiyacı vardır. Annenize sunabileceğiniz yüreğinizdeki Sevginizden daha değerli bir ilaç yoktur.
Lütfen bugünden başlayarak doğduğunuz gezegeninize Sevgi göndermek için günde yalnızca birkaç dakika ayırmayı kural olarak kabul edin. Doğada, dağda, nehirde, ormanda geçirdiğiniz en güzel dakikaları lütfen hatırlayın. Doğa ile iç içeyken hissettiğiniz mutluluk dolu dakikaları hatırlayın.
Sakin yaz günlerini ve akşamlarını hatırlayın. Gündoğumlarını ve günbatımlarını hatırlayın.
Sıcak, açık, yaz günlerini ve serin akşamlarını hatırlayın. En güzel hatırlarınızla ilgili her şeyi hatırlayın.
Dünya Annenin geçmişte size verdiği her şey için ona teşekkür edin. Ve şimdi eğer Annenize Sevginizi gönderebilirseniz, o kendi sağlığına, yaşam gücüne tekrar kavuşabilir ve daha pek çok insan nesline koruma ve barınma sağlayabilir.
Gezegeninize sabit ve size sonsuza kadar verilen bir şey gibi davranmayın. Gezegeniniz, şimdi onun bulunduğu durum, düşüncelerinizin, duygularınızın, şimdi bulunduğunuz bilinç seviyenizin bir yansımasıdır.
Bu yüzden gezegeninizin geleceği, gezegeninizin iklimi ve doğduğunuz gezegende, Annenizde sizi çevreleyen her şey, size bağlıdır başka hiç kimseye değil.
Dünya’nın sizin yardımınıza ihtiyaç duyduğunu açık bir anlayışını vermeye geldim. Bu yardımı nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.
Size görevinizi hatırlatmak ve görevinizi yerine getirme zamanın geldiğini söylemeye geldim. Kozmik fırsat henüz daha dolmamıştır. Ama sizler çevrenizdeki her şey için sorumluluğunuzu hissetmeniz gerekir.
Çünkü çevrenizdeki her şey sizin bilinciniz tarafından yaratılmıştır. Ve bilinç seviyenizin yükselmesi ile birlikte çevrenizdeki illüzyonlu gerçeklik değişecek, çünkü daha İlahi, İlahi gerçekliğe daha yakın olacaktır.
Ben geldim. Ve ben söyledim.
 
BENİM Alfa, Göklerdeki Babanız. Om.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
“Alfa ve Omega” resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz


Kurulum Tarihi : 21/04/2008 · 23:15
Son Güncelleme : 21/04/2008 · 23:15
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10247 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye