* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496694 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte III - ..15.12.2005

Alınan İlahi Enerjinin sorumluluğu hakkında Öğreti
 
 
Tanrı Şiva
15 Aralık 2005
 
Shiva.jpgBENİM Şiva! Bu elçi aracılıyla bugün size gelen BENİM.
Size 27 Kasım 2005’te verdiğim dispenzasyonu bir kez daha hatırlatmaya gelen BENİM.
Göklerin size verdikleri fırsatı bir kez daha düşünmenizi ve pratikte uygulamanız gerekir. Buna benzer fırsatların Gökten nur gibi üzerinize yağacağını düşünmeyin. Bizler bir fırsat veriyoruz daha sonra hediye edilen fırsatı nasıl kullandığınızı dikkatlice gözlemliyoruz. Ve eğer verileni değerlendiremeyecek kadar illüzyonlarınıza daldıysanız, size fırsat ve bilgi vermenin bir anlamı yoktur.
Anlayın ki, Göklerin bir kez daha Dünya insanlarına bu elçi aracılıyla seslenmeleri pek çok insanın Tanrı’ya seslendikleri ve bazı talimatlar ve nasihatler aldıkları benzer olaylar gibi sıradan bir olay değildir. Şimdiki durumda bizler tüm dünya için çalışmaya niyetliyiz. Ve bizler bir kez daha bilgi ve enformasyonlarımızı elçimiz aracılıyla veriyoruz.
Bazı insanların ince planın belirli bir seviyesinden okuyarak belirli bir bilgi alma imkânına sahip olmaları ile size elçilerimiz aracılıyla bilgi vermemiz arasında farkı kavramanızı isterim. 
Büyük bir fark vardır. Her şeyden önce bu fark verilen bilginin daha çok güvenilir olması ile ilgilidir, çünkü bilginin aktarımı spontane bir biçimde değil, tamamen bir amaca yöneliktirler. Bilginin aktarılması için çok büyük İlahi enerji harcanıyor. Bu yüzden verilenin değerini bilin ve verilen bilgiyi aldıktan sonra hemen sahip olduğunuz sorumluluğu da unutmayın.
Eğer verileni yaşamınızda uygulamıyorsanız, elçimiz aracılıyla bu mesajlarda verdiğimiz tavsiye ve nasihatlere göre hayatınızı yönetmiyorsanız, sizler otomatik olarak karma yaratıyorsunuz, çünkü size verilen, bu mesajlarda bulunan İlahi enerjiyi amacına uygun kullanmıyorsunuzdur.
Bu enerjiyi vermemizin tek bir maksadı vardır. İnsanlığın bilincini yükseltmek ve onu kozmik evrimin yeni etabına uygun yeni seviyeye hazırlamaya istiyoruz.
Bu yüzden bir kez daha iyi düşünün. Ve eğer bu mesajların enerjisini alıp ta size verilen tavsiyeleri hiç birisini uygulamayacaksanız, belki de bu mesajları hiç okumamalısınız ve bu sizin için daha iyi bir karar olacaktır. Bu durumda Sevgili Kuthumi’nin kendi mesajında (1) size ayrıntılı olarak anlattığı eylemsizlik karmasını yaratacaksınızdır.
Sizler enerjiyi alıp ta onun verildiği amaç doğrultusunda kullanmamanız olmaz. Mevcut durumda ise o, insanlığın bilincini yükseltmek ve bu şekilde insanlığın kusurlu bilincine bağlı olan felaket ve doğa afetlerini önlemek amacıyla veriliyor.
Ama size söylemem gerekir eğer bu mesajlara ulaşabilmiş, onları okumuşsanız bu demek oluyor ki, Dünya insanlarına hizmet etmek için sizin sıranız gelmiştir. Ve eğer sizler şimdi eylemsizlik karmasından kurtulmak için bu mesajları okumaktan vazgeçerseniz, sizi Yol’un dışına çıkartacak seçimi kendiniz yapacaksınız. Ve hangi tür karmanın sizin için daha ağır olacağını bilinmiyor.
Anlayın ki, bu evrende var olan Yasa’ya tabi olmayan, Kâinatta hiçbir şey yoktuk. Ve insanların İlahi enerjiyi fazlaca serbest kullanabildikleri sınırına gelinmiştir. İnsanlığa hediye edilen serbest iradenin zaman çerçeveleriyle sınırlandırılmış olduğunu size söyledik. Ve eğer insanlık serbest iradeyle deney yapmaya izin verildiği sınırına gelerek, bu evrende var olan Yasa’ya uyulmasına kendisi dönmez ise o zaman insanlık sertçe döndürülecek ve tembihlenecek, hatta bunun için tüm Dünya baş aşağı çevrilmesi gerekse bile. Bu yüzden akıllı olun. Ve bu evrimsel etaba size uygun olan (düşen) kozmik hiyerarşinin basamağına nihayet basın.
Ne kadar daha fazla şüphe duyup ve serbest iradenin kötüye kullanması ile ilgili davranışlara dönerseniz, sizin için hazırlanmış ve kozmik evrimin gelecek etabına uygun yola o kadar daha sertçe konulacaksınızdır.
Size, benim çok sert biri olduğum ve sizi korkuttuğum gibi gelebilir.
Evet, ben çok kararlı ve uzlaşmaz bir Üstadım. Ben şakayı yapmayı sevmem ve bana itaat etmediklerinde hiç sevmem.
Ve ben yapmam gerekeni yapıyorum, çünkü Kozmik Hiyerarşideki statüm, sizinle çok sert konuşmama izin veriyor. Sizi ikna etmeye kendimize izin verdiğimiz ve size kompliman yaptığımız dönem bitmiştir. Şimdi sizlere daha sert konuşacağız ve bu sertlik ve katılık gelen kozmik dönemlerle nedeniyle haklıdır. Ve en uymadık zamanda başınıza küresel bir felaket geleceğine, size en sert biçimde davranmam sizin için daha iyi olacaktır.
Ve eğer her geçen dakika ile çoğalan bu korkunç seçim olasılığı olmasaydı, ben ileride de size kompliman yapmaya ve sizi ilgimizle ve ilgimizin işaretleriyle ödüllendirmeye devam edebilirdim.
Şimdi size Sevgili Surya’nın (2) ve Sevgili Alfa’nın (3) önceki mesajlarında verdikleri fırsatlara çok ciddi davranmanızı (ele almanızı) teklif ediyorum.
Siz teklif edilen şeyin, gezegenin dengesini korunması ve felaketin önlenmesi için size yetersiz gibi gelebilir. Ama eğer birkaç yüz veya birkaç bin insan tüm içtenliliği ile çağrımıza cevap verirlerse sonucun çok yakında alınacağı ve o, şimdilik güçleşmeye devam eden gezegenin dengesizliliğini giderebileceğimize size garanti ederim.
Ve bunu şimdi, bu senenin sonuna kadar yapmak özellikle önemlidir.
Bizler yeni dönem mesajlara başladık. Ve gördüğünüz gibi her mesajda sizi tehdit eden tehlike hakkında uyarıyoruz.
Bu size tuhaf gelmiyor mu? Ve sonunda illüzyonlarınızdan kurtulmanın ve gerçek işlerle uğraşma zamanın geldiğinin bir kanıtı değil midir? Ya bayramlarınıza hazırlanmayı veya tüm kararlıkla ve metanetle, Üstatların rica ettiklerini yapmayı seçin. Bayram günlerinde tekneyi sallandıracak yeterince insan vardır. Birileri dengeyi korumak zorundadır. Ve bunu yapması gereken sizlersinizdir. Çünkü bu dünyada hiçbir şey tesadüfen olmuyor. Ve bu mesajları okumanızı, bu sorumlu dönemde Göklerin size güvendiği insanlar olduğunuzu söylüyor.
 
BENİM Şiva! Ve umarım şimdiki görevlerle ilgili size daha anlamlı ve daha sert söyleyen başka bir Üstat hemen hemen hiç yoktur.
---------------------------------------------------------------------------------------
 
(1) “Eylemsizlik Karma Öğretisi” Sevgili Kuthumi 24 Haziran 2005
(2) “Yeni İlahi İmkân” Sevgili Surya 13 Aralık 2005
(3) “Hasta gezegeninizin ihtiyaç duyduğu yardımı istemek için geliyorum” Sevgili Alfa 14 Aralık 2005
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
Tanrı Şiva’nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 


Kurulum Tarihi : 25/04/2008 · 23:22
Son Güncelleme : 25/04/2008 · 23:22
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10203 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye