* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496660 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte III - ..18.12.2005

Bayram telaşınızı bırakın. Gezegenin dengelenmesi için gerçek çalışmalara başlayın.
 
  
Sevgili Maha Chohan
18 Aralık 2005
 
maha_chohan[2].jpgElçimiz aracılıyla size gelen BENİM Maha Chohan. BENİ, pek çok elçi ile çalışan bir Üstat olarak biliyorsunuz.
Bu yüzden bu elçi aracılıyla işin kendi kısmını gerçekleştirmek ve bugün vermem gereken mesajı vermek için size tekrar geldim.
Neyle başlamam gerektiğini anlamaya çalıştım. Her şeyden önce mesajlarımızı sadece meraktan değil, mesajlarımızı tartışılmaz bir çalışma rehberi olarak algılayan Dünya insanlığın temsilcilerini selamlamam gerekir. Çünkü mesajlarımızı sadece insani meraktan okumak ve mesajlarımızın içerdiği talep ve ricalarımızı yerine getirmemek, insan düşüncesizliğin üst belirtisidir.
İnsanların, Üstatlarla iletişimin, normal beşeri kaynaklardan aldıkları bilgilerle aynı seviyedeymişçesine gibi algıladıklarını görmek ve seyretmek ne kadar tuhaftır. Kendileriyle normal insanlar mı yoksa bu zor zamanında gezegenin yönetimi üstelenenlerle mi konuştukları arasında sanki onlar için hiçbir fark yoktur.
Mesajlarımıza karşı bu akılsızca davranış gelişmemiş insan bilincine özgüdür. Bir çocuk anaokulunda bulunurken buna benzer ona çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri ayır edemez. Ve o masalı da çevresindeki gerçeği de bir gibi algılıyor. Bunun benzeri sizinle de bu gerçekleşiyor. Yalnız, çevrenizdeki hayat olayları gerçekmiş gibi size söylediklerimizi ise masalmış gibi algılıyorsunuz.
Bilincinizde, İlahi gerçekliği ile dünyanızın masalsı illüzyonlarını ayırabildığınız zaman büyüyeceksinizdir. Sizin dünyanız korkunç bir masal gibidir.
Yıl dönemlerinin değiştiği arifesinde, yılın bu zamanı dünya ülkelerin çoğunluğunda kutlandığı bu en zor zamanda, üzerinizdeki sorumluluğu bir kez daha hatırlatmak için geliyorum.
Dünyadaki olayların en iyi şekilde gelişmediğini saklamayacağım. Ve eğer bir yıl önceki Güneydoğu Asya’da olan ve diğer ülkeleri etkilemeyen o korkunç felaketi unuttuysanız, size aynı felaketin olasılığını hatırlatmaya geldim.
Sizi korkutmak istemiyorum, ama eğer korkunç masallar dinlemeye alıştıysanız, bir tane daha dinleyin.
Bir sonraki felaketin olup olmayacağını yalnızca Göklerde karar verilmiyor. Gökler her zaman her türlü felaketi önleyebilir. Ama felaketin önlenebilmesi için harcanan enerji haklı çıkartılması ve tamamlanması gerekir.
Bu yüzden geliyor ve size tekrar ve tekrar sesleniyor ve size sorumluluğunuzu ve yapmanız gereken görevlerinizi hatırlatıyoruz - içinizdeki dengeyi korumak ve bu şekilde tüm Dünya gezegenin dengesini desteklemek.
Bir sonraki felakete izin verme veya vermeme kararı şimdiye kadar hala kabul edilmemiştir. Bizler uyarımıza tepkinizi ve felaketin önlenmesi için yapmaya hazır olduğunuz çabalarınızı bekliyoruz.
Daha fazla umursamaz (sorumsuz) olamayacağınızı anlayın. Gezgende bir şey olmadığını, olsa bile sizi ilgilendirmediği konusunda kendinizi daha fazla kandıramazsınız. Çünkü er ya da geç çocukluktan çıkmalı ve doğduğunuz gezegenin tüm sorumluluğunu üstlenmeniz gerekir.
Size ricayla değil taleple geliyorum. Bayram telaşınızı bırakın. Gezegenin dengelenmesi için gerçek çalışmalara başlayın.
Eğer sizinle birlikte bedenlenmiş olsaydım, bu sene sonuna kadar kalan sürede, gezegenin dengesi için, sorumsuzluk ve akılsızlık durumdan hiç çıkmak istemeyen kayıtsız çocukların akıllanması için dua ederdim.
Bir sonraki ırkın gelişinin eşiğindeyken. Dünya’daki insanların nihayet büyüyeceğini ve Dünya’daki tüm yaşamın ileriki gelişimini tehdit eden egosunun tezahürlerinden ayrılması gerektiğini beklemeye tümüyle haklıyız.
Bildiğiniz gibi geçmişte gezegendeki durumun kritik olduğu bunun gibi çok dönemler vardı ve her seferinde gezegenin yardımına kauzal bedenlerini feda eden ve gezegeni kurtaran Kozmik varlıklar veya Üstatlar gelmişlerdir.
Şimdi durum değişmiştir ve gezegenin kurtuluşu kendi çabanızla gerçekleşmelidir.
Şimdi gezegende benlenmiş ruhların olgunluk sınavın verildiği zaman gelmiştir.
Bu yüzden size ricayla bile değil, taleple geliyor ve sesleniyorum.
Benim tavsiyelerimi ve öğütlerimi takip etmeyebilirsiniz. Fakat yine de gezegene karşı sorumluluğun farkına varan ve sorumluluğunu yerine getiren, Dünya gezegeninde bedenlenmiş yeterli miktarda ruhun bulunacağını ümit ederim.
Hangi ruhsal pratikle uğraşırsanız uğraşın, hangi dine mensup olursanız olun, sizden yılın sonuna kadar kalan süre zarfında, dua pratiklerinizi gerçekleştirmek için ayırabileceğiniz kadar zaman ayırmanızı rica ediyorum
Emirler, dua, Rozari okuyun.
Ailenize külfet olmayacağı, iş ve evinizdeki şu anki sorumluluklarınızı yerine getirmenize engel olmayacak kadarını yapın.
Sizi dua etmeye zorlayamayız, ama bunu yapmanız için size rica etmek ve yalvarmamızı için sunulan her fırsatı kullanmaya bizler bırakmıyoruz.
Hareket etmek için sizin sıranız gelmiştir.
Size ilettiğimiz endişemizi, bu bilgiyi kavrayabilecek ve boş zamanını Dünya’nın dengelenmesi için harcayacak insanlara anlatmak için çalışmaya başlayın.
Elinizden gelen her şey yapmaya çalışın ve bir sonraki yılın başında sizinle tekrar buluşacağımızı ve çabalarınızın toplamını çıkartacağımızı ümit ederim.
 
Göklerin ricasıyla bugün sizinle olan BENİM Maha Chohan.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
Maha Chohan’nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.


Kurulum Tarihi : 11/05/2008 · 23:51
Son Güncelleme : 18/12/2008 · 12:20
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10184 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye