* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496578 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte III - ..22.12.2005

KARMİK KURULUNA MEKTUPLAR HAKKINDA
 
Gautama Buda
22 Aralık 2005
 
 
Elçimiz aracılığıyla tekrar gelen BEN Gautama Buda’yım. BEN Dünya nüfusunun çoğunluluğunun yoğunlaşmış olduğu kuzey yarım kürede çok az ışının olduğu yılın bu karanlık zamanında geldim. Bu gerçekten de yılın karanlık zamanıdır. Ve sizler kendi hislerinizden bile önünüzdeki bayramların iyi bir haletiruhiye korumanıza yardım etmediklerine hissedebilirsiniz.
Temelinde, gezegen hakkında ve bu gezegenin yaşamın kendisi için duyduğumuz endişemizin yattığı bir mesaj daha vermek için size geliyorum.
Yükselmiş Üstatlar geçen sene boyunca her ne kadar çabalasalar da, gezegenin istikrarlı gelişimi için gerekli dengeye ulaşmamız mümkün olamadı. Şimdi bizler büyük bir dikkat ve ihtiyatla Karmik Kurulunun başlayan toplantısından sonra açıklanacağı kararı bekliyoruz. Bildiğiniz gibi her sene, yılın bu karanlık zamanında Karmik Kurulun toplantısı başlıyor. Ve bu toplantı sırasında, Karmik Kurulunun yaz gündönümü döneminde bir sonraki toplantısına kadar gezegenin altı ay boyunca, onlara uygun yaşayacağı önemli kararlar alınıyor.
Bu yüzden sizler de Karmik Kurulunun bu toplantısına katılabilir ve böylece bizzat bir sonraki yarı yılının gelişmelerine etki edebilirsiniz. Tabi ki, Karmik Kurulunun toplantısının gerçekleştiği salona girmenize size kimse izin vermeyecektir. Sizler orada ne fiziksel bedenlerinizde, ne de daha ince bedenlerinizde bulunabilirsizin. Ama Karmik Kuruluna mektupla başvurabilir ve tüm mektuplarınızın en dikkatli bir şekilde inceleneceğine dair size garanti ederim.
Bazen coşkulu bir ruh tarafında yazılan tek bir mektup bile Karmik Kurulunun kararının değişmesi için yeterli olmaktadır. Bu yüzden size sunulan bu fırsattan yararlanmanızı ve Karmik Kuruluna mektup yazmanızı ısrarla tavsiye ediyorum.
Size hatta yardımınızı somut olarak nasıl yapabileceğinizi söyleyebilirim.
Eğer yeterli sayıda ruh BEN OLDUĞUM BEN adına bir sonraki altı ay boyunca belirli saat dua, emir veya Rozari okumakla ilgili yükümlükler üstlenirlerse ve dua nöbetlerinin enerjisini Dünya’daki durumun dengelenmesi için yönlendirirse, Karmik Kuruluna, Dünya’daki durumun dengelenmesi için kozmik rezervlerinin kullanmasına imkân verecek kararı kabul etmesine yardım edebilir.
Enerji kayıplarının dua çabalarınızla telafi edileceğinden emin olmalıyız. Bu yüzden, lütfen bir kez daha imkânlarınızı tartın ve değerlendirin.
Göklerin size hediye ettiği bu imkânı kullanmanızı rica ediyorum.
Karşılığında ise mektuplarınızda kendiniz ve yakınlarınız için eğer Karma Yasası izin verirse yapılabilecek bağışlanma dileyebilirsiniz.
Örneğin, kronik hastalık çeken veya zararlı alışkanlığa sahip akrabalarınızın karmik nedenlerinin bir kısmından kurtulmaları için size sunulan imkânı kullanabilirsiniz.
Ama unutmayın ki, enerji ilk önce Dünya’daki durumun dengelenmesine, kozmik rezervinden alınan enerjinin yenilenmesi için yönlendirilecek ve ancak ondan sonra enerjinin dileklerinizin gerçekleştirilmesi için yönlendirilecektir.
Yerine getiremeyeceğiniz yükümlülükler üstlenmeyin. Yükümlülüğünüz yalnızca 15 dakika dua okumak bile olabilir, ama bu yü kümlülüklerinizi her gün yerine getirmelisinizdir. Ve bu, bir veya iki saat dua veya Rozari okuma yükümlülüğü üslenip de, bir hafta bile alınan yükümlülükleri yerine getirilememesinden çok daha iyi olacaktır.
Gücünüzü doğru değerlendirin ve doğru hesaplayın. Karmik Kurulunun toplantısı her an başlayacaktır. Karmik Kuruluna mektuplarınızı önümüzdeki iki hafta boyunca daha gönderebilirsiniz.
Dünya gezegenin Karmik Kurulun toplandığı bu günlerde, size hediye edilen fırsatları hatırlatmanın sevinçli görevi bana düştüğü için mutluyum.
Önünüzde Karmik Kurulunun bir sonraki toplantısına kadar sürecek kozmik dönem durmaktadır. Ve bizler ortak çabalarla gezegenimizin dengesini koruyabileceğimizi umarım.
En azından Yükselmiş Üstatlar tarafından bu çaba için gerekli her şeyi kabul etme kararlılığı gözlemlenmekte. Ve eğer bu kararlılığın binde biri Dünya’daki birkaç bin insan temsilcisine mahsus olsaydı, gelecek birkaç ay boyunca Dünya gezegenin durumu için tümüyle rahat olurdum.
Sizi yüzlerce yıl boyunca dünyanın gelecek sonu ile korkuturlarını, dünyanın sonu ise bir türlü gelmediği gibi gelebilir. Ve sizler hatırlatmalarımızı göz ardı etmeye başlıyorsunuz. Aslında Dünya gezegenin dengesini korumak büyük çabalar gerektiriyor. Ve gezegenin yok olma sınırındaki durumunun yüzlerce hatta binlerce yıl korunmaktadır.
Bildiğiniz gibi Dünya gezegeni, maddeselliğinin en alt noktasında bulunmaktadır. Bu yüzden bu en alt noktada ruhsal dünyanın gezegene olan etkisi çok sınırlıdır. Ve maddeselliğin bu alt noktası binlerce yıl uzamasından dolayı, belirsizlik durumu da bu kadar uzun sürmektedir. Ama sizler, Dünya gezegeninde bulunanlar, maddeselliğin bu en alt noktasında gezegenin fiziksel durumuna çok daha büyük etki edebilirsiniz.
Size sürekli seslenmelerimizin sebebi işte budur.
Gezegende durumunun değişmesi için sizden büyük çabalar gerekmediğini bir kez daha hatırlatırım, çünkü ortaya koyduğunuz çabalar, Dünya’daki duruma Yükselmiş Üstatların çabalarından binlerce kez daha güçlü bir etki etmektedir.
Sözlerim üstünde düşünün, her şeyi bir kez daha tartın ve Karmik Kuruluna taahhüt mektuplarınızı yazın.
Önünüze koyduğumuz görevin size ağır gelebilir. Fakat düşünün, terazinin bir tarafında tüm gezegenin kurtuluşu, terazinin diğer tarafında ise sizin anlık bencil çıkarlarınız durmaktadır.
Bu durum, bazen yaptığınız gibi, evinde yangın varken televizyon seyretmeye devam eden adamın durumunu hatırlatmıyor mu?
Zihninizde İlahi aklın, insani bağımlılığınızdan ve alışkanlıklarınızdan üstün çıkacağını umarız.
 
Bugün sizinle olan BEN Gautama’yım.
 


Kurulum Tarihi : 01/06/2008 · 00:30
Son Güncelleme : 24/07/2010 · 16:13
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10179 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye