* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496801 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte III - ..30.12.2005

Çağırılarımızın yüreklerinizde karşılık bulduğu için mutluyuz
 
Yüce Tanrısal Yöneticisi
30 Aralık 2005
 
vel_bog_naprav.jpgBugün elçimiz aracılıyla size gelen BENİM Yüce Tanrısal Yöneticisi.
Gelen BENİM. Beni Karmik Kurulun üyelerinden birisi olarak biliyorsunuzdur.
Ve aslında bitmiş olan toplantımızdan size taze haberler vermek için acele ediyorum.
Bildiğiniz gibi toplantımız 22 Aralık’ta başlamış ve tüm bu süre boyunca devam etmiştir.
Karmik Kuruluna yazdığınız ve yazmaya devam ettiğiniz mektuplarınızı incelemek için bir süre daha toplanacağız. Toplanmamızın en önemli sebebi ise artık bitmiştir.
Önümüzdeki yarım yılda gezegenin yaşamını dengeli destekleme imkânını inceledik.
Toplantımız çok gerilimli olduğunu size söylemem gerek ve sizler, aranızdaki en hassas bireyler daha birkaç gün önce gezegendeki gerilimi hissetmişsinizdir.
Elçimiz aracılıyla verdiğimiz çağrılarımıza tepkinizi bekliyorduk.
Tepkinizin nasıl olacağını bekliyorduk. Çünkü ricalarımıza karşılık nasıl tepki vereceğinizi, bize çok şey söylüyor. Ve özellikle iş birliliğine ne kadar hazır olduğunuzu ve yardımlarınıza ne derece güvenebileceğimizi söylüyor.
Endişelerimizin ve ricalarımızın aciliyetini tümüyle farkına varmış, kişisel çabalarını esirgemekten çekinmemiş ve tüm boş zamanını ve becerilerini gezegene, Dünya gezegendeki yaşama hizmet için adamış Dünya’da bu kadar aydın ruh bulunduğu için bizim çok büyük bir mutluluktur.
Sunduğunuz yardım için size teşekkür ederiz. İnanın, bizler Dünya’daki durumun dengele sürecine katkınızdan ziyade, ricalarımıza karşılık verdiğiniz kararlılığınıza, özverililiğinize ve bağlılığınıza seviniyoruz.
Ve yüreğinizin impulsuna karşılık vermemek olmazdı. Bizler, gezegenin üstünde kaçınılmaz olarak toplanmış ve gezegeni bir sonraki tehlikeli ve yok edici felaketten korumamıza izin veren tüm tedbirleri aldık ve mümkün olan her şeyi yaptık. Gezegene, kritik durumda bulunan ve yardımımızı bekleyen bireylere tek etki edebilecek durumda olan ışınlarımızın ve titreşimlerimizin nüfuz etmesine izin vermeyen, Dünya’yı sıkıca sarmış negatif enerjilerin birikimlerini acısızca çözebildik.
Bu yüzden çağırılarımızın yüreklerinizde karşılık bulduğu için mutluyuz. Tabi ki çağrılarımıza cevap verenlerin sayısı, gezegende yaşan insanların oranına göre çok önemsiz kalmaktadır. Fakat az sayıdaki insanların çabalarının nasıl bir etki yaptığına bakarak, eğer tavsiyelerimiz milyonlarcası takip ederse gezegendeki durumun ne kadar çabuk değişebileceğine karar verebilirsiniz.
Bu yüzden bu Öğretilere ihtiyacı olan ve mesajlarımızdaki titreşimler onlara öğlen sıcaklığındaki soğuk su gibi gelen, Öğretimizin Işığının mümkün olan geniş kesime taşınması ile ilgili önünüzde geniş bir çalışma alanı vardı.
Size, çeşitli felaket ve doğa afet tehlikelerinin tümüyle giderildiğini ve gezegeni yakın gelecekte hiç bir şey tehdit etmediğini söyleyemem. Ama sizi uyardığımız felaket tehlikenin geçtiğini söyleyebilirim.
Bizler ince planda bu felaketin sebebini yok edebildik ve bu yüzden felaketin nedenlerinin fiziksel plana inişi çok daha az ve yerel ölçekte gerçekleşecektir.
Sanırım sizler, bedende bulunan işbirlikçilerimiz ile bizler Yükselmiş Üstatlar arasındaki bu senenin sonunda bu kadar başarılı başlayan iş birliliğimiz, gelecek sene de devam edecektir. Karmik Kurulunun pek çok üyesi, bedende bulunan, çağırılarımıza cevap verecek ve giden yılın son günlerini dua ederek ve tevazuuyla geçirecek yeterli sayıda ışık taşıyıcısı bulunabileceğinden emin olmadıklarına saklamayacağım.
Bizler bekliyor ve çok daha kötüye hazırlanıyorduk ve sizlerin tüm gücünüzü harekete geçirebildiğiniz ve yükümlükler üstlenebildiğiniz için, bize Dünya gezegenine yardım etmek için çekebildiğimiz rezervleri devreye sokma imkânı verdi.
Bildiğiniz gibi Evrende, Dünya’daki insanlara yardım etmek için başarılarının momentumlarını feda etmeye hazır yeterli miktarda Işık varlığı vardır. Ama Kozmik Yasa, Yükselmiş Üstatlarla iş birliliğine ve belirli yükümlülükler üstlenmeye hazır, bedende bulunan yeteri sayıda birey bulunmadığı müddetçe böyle bir yardımın sunulmasına izin vermiyor. Bu tıpkı bankadan kredi alabilmeniz için belirli bir teminat göstermeniz gibidir. Ve yalnız teminatı verdikten sonra sunulan finansman araçlarını emrinizde kullanabilirsiniz.
Bu yüzden şimdi size söyleyebilirim ki yükümlülükleriniz ve çıkarsızca hizmetiniz, kozmik rezervden enerji şeklindeki gerekli yardımı almak için dua ve bir sonraki yarım yıl boyunca üstlendiğiniz dua yükümlülükler şeklinde bize verdiğiniz enerjinizi kullanmamıza izin vermiştir. 
Bu yüzden şimdi Karmik Kurulu adına aranızda, kalbinizin derinliklerinden gelen içten bir güce dayanarak yükümlülükler üslenmiş olanlarınızın başarılarına sevindiğimizi söylemekle görevlendirildim.
Önünüzde alçakgönüllülükle eğiliyorum. Ve elinizi sıkmam için bana izin verin. Gerçekten böyle anlarda, şimdi bedenlemede bulunan vefakâr iş birlikçiler ile birliğini anladığında, gözler mutluluk gözyaşı ile doluyor. Ve bu bize, gezegendeki durumun değişeceğini ve planlarımızın gerçekleşeceğini umutlanmamıza izin veriyor!
Size teşekkür ederim ve ileride bize daha da verimli iş birliliğin fırsatlarını açacağına umduğum yeni yıllın başlangıcıyla sizi kutlamam için bana izin verin!
 
BENİM Yüce Tanrısal Yöneticisi.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
Yüce Tanrısal Yöneticisi’nin resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.


Kurulum Tarihi : 08/06/2008 · 14:54
Son Güncelleme : 15/06/2008 · 00:21
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 9889 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye