* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496742 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte III - 06.01.2006

BEN imkân veriyor ve BEN perspektif açıyorum
 
Sevgili Alfa
6 Ocak 2006
 
2alpha.jpgDüşüncelerinizi yönlendirmek, düşünmeniniz ve yüreğinizde karar almanızın ruh halini yaratmak için bugün size sohbet veya konuşma için tekrar gelen BENİM Alfa.  Aslında niyetiniz çok önemlidir. Ulaşmaya çabaladığınız şey ve bunu nasıl bir yürekle yaptığınızı. Ne kadar samimi ve ne kadar özverili olduğunuzu. Buna bağlı olarak uzaydan şu veya bu imkânları veya perspektifleri kendinize çekiyorsunuz. Ve sizler eğer şu günlerde, eski yıl dönemi sona ererken ve yenisi başlarken, hiçbir şey cereyan etmemiş, bu mesajların ve Üstatlarla buluşmaların yokmuş gibi yaşamaya devam ederseniz, gelişimizin yavaş olmasına kendi kendinizi mahkûm ediyorsunuz. Ve tam tersi, eğer tüm ruhunuzla ve tüm yüreğinizle elçimiz aracılıyla verdiğimiz, Üstatların mesajların içerdiği bilgiyi kavradıysanız, kendiniz için bir fırsat penceresi açıyorsunuz. Size açtığımız zamansal ve enerjitik koridorun sınırları çerçevesinde hareket etmeniz için kendinize imkân tanıyorsunuz.
BEN imkân veriyor ve BEN perspektif açıyorum. Ve her zaman olduğu gibi maddede bulunduğunuz ve zamansal ve uzaysal dönemlere maruz kaldığınız sürece, bu imkândan yararlanmayı veya ömür çürütmeye (ot gibi yaşamayı) devam etme seçimi size kalmıştır.
Eğer sizler sunulan kozmik imkâna uygun olarak hareket etmeye seçerseniz, çabalarınız enerjiyle doldurulacak ve çalışmalarınız gerekli desteği alacaktır. Ve bu size hızlanma ve gelişim, Yolunuzdaki tüm engelleri aşma imkânı verecektir.
Bilincinizde bu imkâna göre ayarlanmanız önemlidir. Bizim titreşime. Çünkü titreşimlerimiz sizin fiziksel kulağınız tarafından duyulmuyor ve onları fiziksel duyu organlarınızla hissedemezsiniz. Bu çağrı yüreğinizin derinliklerinde sesleniyor. Bu, bıraktığınız Baba Evine özlemdir ve bu, Eve dönme isteğidir.
Yüreğinizin çağırısına kulak verin.
Sessizlikle tek başına kalın ve yüreğinizin fısıldadıklarına kulak verin.
Bunu duymamanız mümkün değildir. Hayatınızdan gereksiz olan her şeyi, kendinizle baş başa kalmanıza ve yüreğinizin sesine kulak vermenize imkân vermeyen her şeyi çıkartın. Onun şefkatli fısıltısını dinleyin, Sevgisini hissedin.
Sizler Seviyorsunuz. Sevginizi her nasıl saklamaya çalışsanız da ve Sevginizi hatırlamadığınızı kendinizi kandırsanız da, o yine de sizin içinizdedir. Sizin temel özelliğiniz Sevgidir (Aşktır). Hayatınızdan gereksiz olan, yüreğinizde İlahi Aşkı hissetmenize engelleyen her şeyi çıkartın.
Hayatınızdaki şartları kendiniz seçiyor ve kendiniz düzenliyorsunuz.
Sizi sarıp sarmayalayan stereotiplere ve alışkanlıklara kapılmaktan yorulmadınız mı? Sizi çevreleyen telaştan vazgeçmeye ve tüm varlığınızla, Ebedi ve sonsuz olana dönme zamanı gelmemiş midir?
Ruhlarınızın geldiği dünyayı bir kez daha size hatırlatmaya geldim. Ve BEN bir kez daha Evinizi hatırlatmayı ve sizi Eve çağırmaya geldim.
Beni duyuyor musunuz? O, sevgili çocuklarım. Baba yüreğimin tüm ilgisini size sunmaya hazırım. Ve BEN hediye etmeyi ve yüreğimin Aşkını size hediye etmeye hazırım. İhtiyacım olan yalnızca sizin kararınız, yüreğinizde alacağınız kesin kararınız ve aldığınız bu karardan hiçbir zaman vazgeçmemenizi.
Ve bu karar- Eve dönmeyi, Eve, Baba Evine dönmek için yapılması gereken her şeyi yapmak. Terk ettiğiniz ve dönmeniz gereken (Ev)
Sizler Birin birer parçalarısınız. Ve ayrılığınız, sizin soğuk ve sıkıntılı dünyanızda dolaşmanız sona ermek üzeredir. Siz hepiniz Eve döneceksinizdir. BEN bekliyorum. BEN sabırsızlıkla her birinizi bekliyorum, sevgili ve her zaman uslu olmayan çocuklarım.
Baba Sevgimi kabul edin.
Her birinize Aşkımı hediye ediyorum. Doğrudan yüreğimden sizin yüreğinize.
Yüreğinizin kadehini tutun ve BEN onu sonuna kadar Aşkımla dolduracağım.
Dünyanızda güç durumda bulunurken, Aşkımı hatırlayın. Çağrıda bulunabilir ve BEN, Aşkımla sizi örtmek için geleceğim ve zorluklarınızı ve mutsuzluklarınızı aşmanıza ve Yolun en zor kısmını geçmenize yardım edeceğim.
Sadece, yüreğinizde: “Baba, ben Seninim. Gel ve bana yardım et.” söylemelisiniz.
Ve ben geleceğim. Sınamalarınızın en zor anlarında geleceğim.
Sizi dertte bırakamam. Ve BENİM sizi Sevmemem mümkün değil. Her birinizi… Aşkımla. Hiçbir karşılık beklemeyen Aşkımla.
 
BENİM Alfa, Göklerdeki Babanız
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 
Alfa ve Omega’nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 
 


Kurulum Tarihi : 15/07/2008 · 00:03
Son Güncelleme : 15/07/2008 · 00:06
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 10054 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye