* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
 -  Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496581 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte III - 23.01.2006

 
Fiziksel planda Işıkla doldurabileceğimiz bir kadeh belirdiğinde, bunu her zaman yaparız
 
 
Sevgili Şiva
23 Ocak 2006
 
 
Elçim aracılıyla tekrar gelen BEN Şiva.
Şiva’yım BEN! Ben geldim. Ve bunun anlamı, size bir Kelam söylemeyi ve ihtiyacınız olan bilgiyi getirme isteğimdir.
Bunun anlamı, elçimiz aracılıyla çalışmaya devam ettiğimizi ve bu etapta ondan talep ettiğimiz gereksinimleri yerine getirmiş olduğudur.
Şimdi gelmişken ve bu küçük girişi yapmışken, bugünkü gelişimin amacına doğrudan başlamak isterim.
Ve amacım, fiziksel planda ilan edilmiş olan ama mesajlar aracılıyla ilan etmediğimiz gelecekteki bir etkinlikle ilgilidir.
Bu senenin Mart’ında Moskova’da olacak semineri kast ediyorum.
Bildiğiniz gibi bu seminer insanların inisiyatifliğinde gerçekleşecektir. Fiziksel planda bizlerin, Üstatların, kendi Işığımızı ve enerjimizi dolduracağımız bir kadeh olma arzusunu belirten bir grup insanın.
Bildiğiniz gibi fiziksel planda Işıkla doldurabileceğimiz bir kadeh belirdiğinde, bunu her zaman yaparız.
Fakat fiziksel dünyanıza özgü, önceden kestirilemez ve dual oluşudur. Bu yüzden birkaç gün sonrasına bile tahminde bulunmak bizim için çok zordur. Fakat ben yinede geldim ve bu seminerin bizzat kendi yönetimim ve himayem altında geçeceğini ki bunu artık bu seminere sağlıyorum, söylemekle yetkilendirildim.
Şiva’nın, Hinduizmde ibadet edilen bir tanrının, Hinduizmin resmi din olmayan bir ülkede, Rusya’da gerçekleşecek bir seminere himayesini sunması sizi şaşırtacaktır. 
Fakat size, bu veya şu ülkede var olan dini durumuna göre kendimizi uyduramayacağımızın anlayışını vermem gerekir. Bütün etkinliklerimizi gerçekleştirirken bizler her şeyden önce Göklerin çıkarlarını takip ediyoruz. Ve şu anki durumda, ben Rusya’ya elçim Tatyana aracılıyla geleceğim. Ve şimdi size açıklamam gereken belirli bir amaçla geleceğim.
Seminerin tüm katılımcılarına, bu kutsamadan geçmeye düşünenlere, üçüncü göz çakrasına bir kutsama vermeye niyetliyim. Bu nasıl bir kutsama ve onu niçin Rusya’da Rus bir elçi aracılıyla şimdi vermeye niyetlendim?
Aslında durum olduğu gibidir. Ve bildiğiniz gibi hazır olan herkes aracılıyla çalışmaya hazırız. Bu yüzden Rusya, elçimizi barındıran bir ülke olduğu için kutsama vermek için Rusya’ya geleceğiz, böylece bu ayırt etme armağanı, İlahi görüş armağanı hızlı bir biçimde tezahür olmasına imkânı verecektir.
Ulaştığınız başarılarınıza göre bu armağanı elde ettiğinizde, sizler artık kör kediler gibi bir vaazcıdan öbürüsüne, bir kilisenden öbürüsüne dolaşıp durmayacaksınızdır. Sizler ayırt etmeyi elde edecek ve her kilisede, her dini organizasyonda gerçekle yalanı görebilecek ve ayırt edebileceksiniz.
Çünkü zamanın gereksinimi böyledir. Bizler bilincinde yeni bir seviyeye yükselmeye hazır olan bütün herkesin aracılıyla çalışacağız. Eski dinlere özgü gereksiz ve zamanı geçmiş dogmaları bir kenara atabilecek, yağmurdan sonra biten mantarlar gibi çoğalan, pek çok yeni dini vaazcılar arasında koyun postuna bürünmüş kurtları ayırt edecek olanlar aracılıyla çalışacağız.
Seçtiğimiz ve şu anki etapta mümkün olan tek yol, hazır olan pek çoklarıyla doğrudan irtibata geçme yoludur.
Gelişiminizin yeni seviyesine yükseldiğinizi anlayın. Ve bu seviyede ince dünyalarla ilişkinin doğal ve gittikçe daha fazla kolay ulaşılır olacaktır. İnce dünyalarla ilişkiye geçmenin hiçbir zorluğu yoktur. Fakat zorluk her zaman sizin bilincinizdedir. Ve eğer bilincinizde, sizler verilen ilişkiyi yanlış algılıyorsanız, bu ilişkiyi bilincinizde yanlış değerlendiriyorsanız, İlahi başarı elde etmek yerine, ince dünyada bulunan, fakat bu evrenin İlahi Yasasına uymamaya seçenlerin eziyetlerine kendinizi maruz bırakırsınız.
Bu yüzden ayırt etme armağanı size daha önce hiç olmadığı kadar gereklidir. Ve bu armağanla birlikte şu anki evrimsel gelişim etabında nasıl davranmanız gerektiğinizi, nereye doğru çabalamanızı ve hangi prensipleri takip etmeniz gerektiğinizle ilgili bilgiler almanız gerekir.
Bizler bu veya şu dini öğretmenlerin ve dini akımların kusurlarını çok uzun sayabiliriz. Ama neyi yapmamamız gerektiğini ve nasıl davranmamamız gerektiğini öğreneceğiz. Bizler başka bir yol seçtik. Bizler doğru örnekleri ve doğru yönü veriyoruz. Ve her zaman olduğu gibi hangi yolu seçeceğinizi, kimi takip edeceğinizi sizin özgür iradenize kalmıştır.
Seçimi yapan ve kararı veren sizlersinizdir.
Bizim işimiz size doğru örnekler sunmak ve doğru yönü göstermektir.
Bu yüzden tekâmülünü benim yanımda geçmeye karar verenleri bekliyorum. Ve himayemi sunmuş olduğum seminerde benimle karşılaşmak isteyenleri bekliyorum.
Sizin yardımınıza ihtiyacım var. Üstatların bu etkinliğine herhangi karmik sebepler nedeniyle katılma imkânınız olmasa bile, ama tüm ruhunuzla ve kalbinizle planlarımızı gerçekleştirmemize yardım etmek istiyorsanız, çağrıda bulunun:
“Şiva! Gel, 24-26 Mart 2006’da Moskova’daki seminerin başarılı geçmesinin yolunda duran tüm muhalefeti yok et ve tüm engelleri ortadan kaldır!”
Bu çağrıyı günde üç defa her gün seminerin bitimine kadar tekrarlayın.
Sizin çağırılarınızı duyacağım ve bilincinde yeni seviyeye kadar büyümüş, ama karmik sebepler nedeniyle kendilerini sarmalayan dış şartlardan kurtulamayan vefalı yürekleri bilebileceğim. Ve sizi bildiğimde size yardımımı sunabileceğim ve karmik yükünüzün bir kısmından sizi kurtaracağım.
Bugün sizinle olan BEN Şiva! Seminerde görüşmek üzere!
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 


Kurulum Tarihi : 20/07/2008 · 23:41
Son Güncelleme : 24/03/2012 · 21:22
Kategori : Dikte III
Sayfa Oku 9706 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye