* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496654 Ziyaretçi

 1 Şu An Bağlı

Dikte VIII - .... 01.07.2008

Harekete geçmek ve Kardeşliğin işlerini şimdi yapmak gerekir
 
Sevgili El Morya
1 Temmuz 2008
 
14moria.jpgSize gelen BEN El Morya’yım!
Bugün size gelme ve Karmik Kurulunun bu toplantı günlerinde ve yaz gündönümünde gerçekleştirdiğimiz mesaj dönemin bittiğini söyleme şerefi bana düştü.
Bizler yaz mesaj dönemi yapmayı planlamıyorduk, fakat şartlar iyi şekilde gelişti ve bizler fiziksel plana enerjilerimizi iletebildik.
Her zaman olduğu gibi sizden ayrıldığım için üzülüyorum. Ancak bizler çok iyi anlıyoruz ki şu anda en önemli olaylar fiziksel planda gelişmekte ve yakın zamanda düşünüleni ne kadarını gerçekleştirebileceğimize göre, Dünya gezegenin resmen ileriki gelişimi ona bağlıdır. Ve inan bana bunlar sadece güzel sözler değillerdir.
Bizler en sonunda fiziksel planda Işığın bir fokusu elde etmek, zamanla her biriniz gözünüzle bizleri Yükselmiş Üstatları görebileceğiniz ve bizimle konuşabileceğiniz yeryüzünde bir yer isteriz. Ve fiziksel planda elçimizin Aşramında kendi varlığını gösterecek ilk Yükselmiş Üstat ben olacağımı size söz veriyorum.
Şimdi imkânsız olduğunu sandığınız her şey yakın zamanda gerçekleşecektir.
Yeryüzünün bir yerinde destek noktası elde ettiğimiz an, bizler yıldırım hızıyla titreşimlerimizi en temiz yerlere yayabiliriz. Ve Dünya gezegendeki ilerleyişimiz başlayacaktır.
Sizleri bu olaylardan ayıran zaman, ışık taşıyıcıların şimdi ortaya koyacakları çabalar sayesinde kısalacaktır. Bizler tüm ışık taşıyıcıların uyanmalarını beklemeyeceğiz, bizler uyanmış olan ve doğrudan yönetimimiz altında çalışmaya hazır olanlarla hemen harekete geçeceğiz. Geç kalanları bekleyecek zaman yoktur. Harekete geçmek ve Kardeşliğin işlerini şimdi yapmak gerekir. Hazır olmayanlar, onları yere bağlayan eski bagajından kurtulamayanlar ise yalnızca kendine kızsınlar. 
Bizler planlarımızı ve günün ihtiyaçlarını geniş olarak duyurduk. Ve hazır olanlar bizim ilk çağırımızla toplanan ve bayraklarımız altında durmuş olanlar, kendi Zaferlerine ve bizim ortak Zaferine doğru zafer yürüyüşlerine başlamışlardır. Biz hepimiz gezegen için, Yaşamın geleceği için ortak bir iş yapıyoruz.
Ve eğer bunları şimdi yapmaz isek gezegen için nasıl korkunç bir ihtimal açılacağını düşünmek bile istemiyorum.
Bizler sunulan kozmik imkânı kullanmak zorundayız.
Karmik Kurulun ve Yüce Merkezi Güneşin lütfü bizim tarafındadır. Ve bazılarınızın niçin hala oyalandığı ve her şeyde ağır davrandığına şaşırıyoruz?
Bizler yakın gelecekte gerçekleşmesi gereken görevleri ilan ettik. Fiziksel planda Üstatların işini gerçekleştirme niyetinde olan herkese örnek teşkil edecek fiziksel planda bir fokusa ihtiyacımız vardır!
Bizler tüm eski alışkanlıklarınızı bırakacağınızı ve eski bağımlıklarınızdan ayrılmanızı beklemeyeceğiz. Işığın savaşçılarının hiçbir bağımlılıkları yoktur ve olamaz da!
Ancak sizi uyarmak zorundayım, her şeyi bir kenara bırakıp, düşüncesizce çağrımıza koşarsanız, bir dakika durmalı ve kalbinize sormalısınız, kendi zorluklarından mı kaçıyorsunuz? Karmik borcunuzu bir kenara bırakıp, Kardeşliğin menfaatleri arkasına saklanmayı mı çalışıyorsunuz?
Bana ve Dünya insanlığı ile çalışma deneyimime inanın. Hiç biriniz Yüce Karma Yasasını kandıramaz. Ve karmanızı gerekli yüzdesini dengelemediğiniz müddetçe, Kardeşliğe hizmetinizi gerçekleştiremezsiniz. 
Çünkü bize doğru atacağınız her bir adım, karmik bagajından kurtulma gereksimiyle eşlik edecektir. Ve başlangıçta karmik problemlerinden çok çabuk kaçabilirsiniz, ama yönetimimiz altında hizmetinize başladığınızda, karmanız size öyle çabuk geri dönmeye başlayacak ki karmik durumlarla birbiri ardında yüz yüze kalacaksınız. Ve eğer size yük olan karmik bagajınız çok ağır ise kısa bir zaman sonra boynunuz bükük yaşadığınız yere geri dönecek ve bedenlenmenizin sonuna kadar size olup bitene şaşıracaksınız.
Bu yüzden acele etmek gerekiyor ama aynı zamanda hazır olma derecenizi de dikkatli bir şekilde analiz etmek de gerekiyor.
Bazen hareketin değerlendirilmesi ve düşünülmesi, hız ve acelecikten çok daha önemlidir.
Her zaman durumu değerlendirmek gerekir. Herkes için tek bir reçete yoktur. Herkesin kendine ait bir karmik durumu vardır ve bu yüzden herkesin kendi tavsiyeleri olacaktır. Bu yüzden yavaş acele edin. Bu, hayatınızda takip edeceğiniz doğru bir tavsiye olacaktır.
Bizim eski ve sadık öğrencilerimiz ne hakkında konuştuğumu çok iyi biliyor ve anlıyorlar. Bu yüzden bazen düşüncesizce atılmaktansa her şeyi dikkatli bir şekilde tartmalı, başka bir durumda ise her şeyi bırakmak ve ilk çağrıda koşmak gerekir, çünkü ikinci kez çağırmayabilirler.
Eğer yardım için bana seslenirseniz, seçimlerinizde sizi tavsiye vermek ile ilgili sorumluluk üstleniyorum. Ama yardım istediğinizde ve tavsiye sorduğunuzda, tavsiyemizi bir kulağınızdan girip bir kulağınızdan çıkmasına izin vermeyin. Sizinle yaprakların hışırtısına ve sakin rüzgârın üfleyişine benzeyen işaretlerle konuşacağım.
Bugün gerçekleştirmek için bedenlenmeye geldiğiniz hizmetin gerekliliğine sizi ayarlamak için geldim. Gelişimin amacına ulaştığım için mutluyum.
 
BEN El Morya’yı, görüşmek üzere
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2008


Kurulum Tarihi : 19/08/2008 · 21:42
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 18:05
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 10387 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye