* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498467 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte IV - .13.03.2006

Göklerin size verdiği yardımı kullanın ve bu yardımı ihmal etmeyin
 
Tanrı Şiva
13 Mart 2006
 
Elçim aracılıyla tekrar size gelen BEN Şiva’ym. Durumun anlaşılması ve kendiniz için hayatınızda takip etmeye seçtiğiniz referans noktalarını açığa kavuşturma imkânı verecek bir sonraki mesajı vermek için geldim.
Önceki dönem mesajları bitirdiğimizde bizler düşünüleni gerçekleştirmenin ve insanlığın ihtiyacı olan bilgiyi, bedende bulunan bir aracıyı kullanarak, verebildiğimizi için büyük bir rahatlama hissettik.
Fakat daha sonra bizler eylemlerimize karşılık hiç tahmin edilmeyen bir direnişle karşılaştık. Ve bu direniş, bedende bulunan pek çok insanın aklından geçmiş ve aralarında birçoğu kendilerini ışık taşıyıcısı olduğunu saymaktadır. Bu yüzden bize ne kadar çabaya mal olursa olsun mesajlarımızı vermeye devam edeceğimizi sizi bir kez daha temin etmek için geldim. Ve gelen kozmik fırsatların ve gerekliklerine uygun olarak, planlarımız ve dönemlerin doğrultusunda bunu yapmaya devam edeceğiz.
Bu yüzden Dünya gezegendeki durumun ne şekilde gelişirse gelişsin, bizler Yükselmişler Grubu, Dünya’daki insanlarla çalışacağımıza ve dünyalıların bilincini değiştirmek için denemelerimize devam edeceğimizin anlayışını bir kez daha vermek için bugün geldim.
Mesajlarımızda çok az bilginin olduğunu gözükür, fakat ilk çağırımıza, tüm tekliflerimize ve tavsiyelerimize cevap vermeye ve şu anda gerekli işleri yapmaya hazır insanların bulunmasından her seferinde hayret etmeye devam ediyoruz.
Bildiğiniz gibi insanlığın önünde duran ilk işlerden birisi, bilincin değişimidir. Ve bu yüzden dünyalıların bilincini değiştirmeye yarayan her şey iyidir. Tabi ki kastettiğimiz şey sizin oktavınızda tezahür etmeye çalıştığımız bilinç değişimi, yoksa gerçekleşmesi gerektiğini sandığınız bilinç değişimi değildir.
Bu yüzden bu mesajlardaki bilgilerin her şekilde yayılması, aynı zamanda insanlara bilgileri ulaştıran özel toplantılar, eğitici sınıflar, seminerler, Karma yasasına temellendirerek ve İlahi yasalarını baz alarak çocukları ve ebeveynlerin eğiten okullar kurulması iyi olacaktır. 
Gerçek olan ve Tanrı’dan olan bütün her şeyin büyümesi ve genişlemesi için sizin yardımınıza ihtiyacı vardır.
Bu yüzden çevrenizdeki şeyler gerektiği gibi görünmediğini hayret ederken size “O kadar daha iyi! Çabalarınızı, becerilerinizi ve yeteneklerinizi uygulayacağınız şeyler var!” söylüyoruz.
Etrafınıza bakın ve değişmesini gerektiğini düşündüğünüz şeyler arasında imkânlarınızı ve becerilerinizi temel alarak neyi değiştirebileceğinizi dikkatli bir şekilde analiz edin.
Ben bir kez daha size geçen sene 27 Kasım’da (1) verdiğim mesajı hatırlatmak isterim. Düşüncelerinizi doğru yöne yönelttiğinizde aklınızda beliren şekilleri İlahi Enerji ile doldurduğunuzda, size yardım etmeye ve şekillerinizi kendi enerjimle doldurmaya imkânım olacaktır.
Belirli bir zaman diliminde gezegene verilen İlahi bir imkân vardır. Ve bu imkân şimdi elçimiz aracılıyla veriliyor. Bazen elçimizi tanımanız dışında sizden bir şey istenmiyor. Ve Hiyerarşinin elçisini tanıdığınız anda sizler otomatikman Hiyerarşinin kademesinde (basamağında) yer alıyorsunuz. Ve tüm Hiyerarşi’nin çalışmalarınıza ve planlarınızı gerçekleştirmede yardım etme imkânı vardır.
Önemli bir nokta daha üstünde durmak isterim. Elçimiz, bizim titreşimlerimizi koruyan kişidir. Hayat durumları aracılıyla Hiyerarşiye bağlılığını taşıyarak ve Onun planlarını Dünya’da cisimleştirerek bedende bulunanlar sizler için elçimiz bedenlenmiş bir Öğretmen, bir Gurudur. Ve bu demek oluyor ki Gurumuzdan aldığınız talimatları sanki onları bizzat kendim vermişsim gibi takip etmeye mükellefsiniz.
Bununla birlikte sizden dış bir Guruya ne derece güvenebileceğinizi ve kendi Yüksek parçanızdan, yüreğinizden aldığınız talimatlara ne derece takip etmeniz gerektiğini anlamanız için tüm ayırt etme yeteneğiniz gerektirecektir.
Guru öğretisinin ek olarak deşifre edilmesi gerekir. Ve sanırım bu öğretimizi bu veya şu derecede size verebileceğiz. Çünkü kendini guru sananlar veya guru gibi davrananların tümü veya neredeyse hepsi, gerçek bir Guru’nun işaretini taşımıyorlar- kendini feda etme ve hizmet etme altarında kendini tümüyle sunma becerisi.
Bu yüzden insani bilinciniz, Guru pelerinin ve Guru-çelo ilişkililerin gerçek anlamını anlamanızı engel olsa da, yinede de içinizde bulunan her engel, Hiyerarşiye içten yönelişinizi ve bağlılığınız sayesinde silinip süpürülebilir ve silinmelidir de.
Her seferinde kendini sizin Gurunuz veya bizim elçimiz olduğunu iddia eden bir kişinin gerçek veya sahteliğini teyit veya tekzip etmek için lütfen yardım etmem için bana seslenin.
Sadece elinize fokusumu alın veya heykel şeklinde suretime gelin ve içtenlikle benden yardım dileyin.
İçtenliğinizi ve çabanızı gördüğümde, size mutlaka yardım edeceğim. Gelişimizin bu etabında ihtiyacınız olan ayırt etmeyi elde edeceksinizdir.
Bu yüzden göklerin size verdiği yardımı kullanın ve bu yardımı ihmal etmeyin.
 
BEN Şiva’yım, bugün sizinle vedalaşıyor, ama yeni buluşmalar umuyorum.
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
-------------------------------------


Kurulum Tarihi : 23/09/2008 · 22:22
Son Güncelleme : 23/09/2008 · 22:37
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 9901 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye