* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496652 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte IV - 16.04.2006

Gerçeğe dönüş sürecinin, illüzyonların küçülme sürecinin maksimim hızlanacaktır
 
 
Sevgili Alfa
16 Nisan 2006
 
 
Tekrar size gelen BEN Alfa’yım. Son buluşmamızdan bu yana sizin dünyevi ölçülerinize göre yeterince zaman geçti. Fakat kendi Gerçekliğimden baktığımda benim için, birkaç saat geçmiştir.  Sanki günmüş gibi.
Dünya gezegen insanları, size tekrar geldim. Ve size son buluşmamızdan bu yana geçen zamanda gerçekleşen değişimleri söylemem gerekir. Size göre hiçbir şeyin değişmemiş gibidir. Fakat Dünya gezegeninde gerçekleşen değişimleri hisseden insanlar olduğundan eminim. Onlar azlar, ama onlar vardırlar. Ve bu memnuniyet vericidir. Bu bizi mutlu etmekte ve güven vermekte. Çünkü birisinin aracılıyla konuşma imkânı bulduğumuzda, yarın birçokları aracılıyla konuşabileceğimizin anlamına geliyor.  Ve birkaç kişinin değişimlerin hissetmesi ve dış bilinciyle gerçekleşen değişimleri algılaması bu sadece, yarın birçoklarının bu değişikleri hissedebileceğini anlamına gelmektedir.
Önceleri bizler çok az sayıda insana anlaşılır ve ulaşabilir olmaktayız. Bizler bilgilerimizi vermekteyiz. Bu tıpkı önceleri tek bir taşın aşağı hareket etmesiyle başlayan bir çığ gibidir. Zamanla bu sürece gittikçe daha fazla sayıda taşı katılmakta. Ve çığın öyle güç kazandığı bir an geliyor ki yolundaki her şeyi silip süpürebilir. Şimdi sizler çığın bu hareketinin başlangıcında bulunmaktasınızdır. Birkaç zaman daha geçecek bu çığı güç kazanacak ve yolunda eski olan, değişimlere direnen her şeyi silip süpürebilecektir.
Yeni değişimler artık insanların bilincine yerleşmiştir. Ve onlar muhakkak tüm Dünya gezegenine yayılacaktır.
Şimdi ben size daha önce ulaşılmaz, ama şimdi yeni bir bilinç seviyesine eriştiğinizden ulaşılabilir olan bir sırı söylemek için geldim. Gizli olan ama açık hale geleni söyleyeceğim. Birkaç zaman önce mesajlarımızda Dünya gezegenin kozmik evrimin yeni bir etabın geldiğini ilan ettiğinizi biliyorsunuz. Ve önceki mesajlardan biliyorsunuz ki bu etap dünyevi ölçülere göre pek çok yıl alması gerekir. Milyonlarca yıl.
Ve işte şimdi sizi sevindirmeye geldim. Çünkü geçiş döneminin planlandığından çok daha az bir zaman alacağına dair karar alındı. Ve bu geçiş dönemi öyle büyük bir tempoda kendini gösterecek ki, Dünya gezegeninde şimdi yaşayanlar, değişimleri gözlemleyebilecek ve onlara şaşıracaktır.
Gerçeğe dönüş sürecinin, illüzyonların küçülme sürecinin maksimim hızlanacağına dair karar alındı. Bu evrenin en yüksek ve gelişmiş evrimleri, Dünya gezegenin fiziksel planı da dahil olmak üzere, fiziksel planın titreşimlerinin yükselme sürecinde rol almaktadır. Şimdi bu bilgi sizin için anlamsız ve pratik bir uygulaması olmayan bir bilgi gibi gelmektedir.
Fakat bu bilgi size gerekli ve o verilmektedir.
Sizler büyüyor ve yüksek oktavlara ait gittikçe daha ince titreşimleri algılayabiliyorsunuz. Ve sizin için büyüme süreci kısaltılmıştır. Sizler daha fazla anlayabilecek ve daha fazla görebileceksiniz.
Bu yüzden bilincinizi engellemeyin, kendinize en büyük fanteziler kurmaya izin verin ve onlar muhakkak gerçekleşecektir. Çocuk olarak kalın, hayal edin ve fantezi kurun ve Dünya gezegeninde yaşayan yaşlılar gibi olmayı kendinize izin vermeyin.
Sizler kendi içinizde büyüyor, ama bilinciniz Yüksek Gerçekliğin algılamasına açık kalmaktadır. Ve ancak çocuk olduğunuzda, sizler yeni Gerçekliğe yetişkin oluyorsunuz.
Ne yazık ki yetişkin olma dediğiniz şeyin, İlahi Gerçekliğe yetişkin olmak anlamına gelmemektedir. Sizler fiziksel dünyanın engellerini kabul ettiğinizde ve onlar sizi yönetmeye başladıklarında yetişkin olmaktasınız.
İlahi Gerçekliğinde yetişkin olduğunuzda ise tam tersi yoğun dünyanızın sınırlarından kurtuluyorsunuz. Yoğun dünyanızda ise sizler bilincinizde çocuk kalmaya devam ediyorsunuz.
Bu yüzden dünyanızda çocuk olarak kalmanıza diler ve işbirlikçilerimiz, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz olabileceğinizin, İlahi dünyada yetişkin olma durumuna mümkün olan en hızlı bir biçimde ulaşmanızı dilerim.
Simdi ise size Aşkım bir kez daha ifade etmeme izin verin. Aşkım bu zor geçiş zamanında size ve gezegeninize yardım edeceğini umarım.
 
Size olan Aşkımla, BEN Alfa’yım
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 


Kurulum Tarihi : 21/10/2008 · 00:21
Son Güncelleme : 21/10/2008 · 00:21
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 9639 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye