* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497203 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte IV - 18.04.2006

KENDİ GELECEĞİNİZE VE TÜM GEZEGENİN GELECEĞİ OLAN ANAHTAR, SİZİN BİLİNCİNİZDİR
 
Gautama Buda
18 Nisan 2006
 
 
Bugün size gelen BEN Gautama Buda’yım.
Eğitim ve bazı bilgiler vermeye gelen BENİM. Her zaman olduğu gibi elçimiz Tatyana’nın sunduğu kabı ve fırsatı kullanıyorum.
Daha birkaç zaman önceye kadar, bizler Öğretimizi tüm dünyaya bu kadar serbest şekilde verme imkânımız yoktu. Ve daha iki üç yıl önce hiç kimse Öğretinin Rusya topraklarında verilebileceğini tahmin bile edemezdi. Bakın, her şey nasıl değişti.
Bizler Öğretimizi veriyor ve bununla birlikte Rusya’da ve tüm Dünya’da durum değişiyor.
Önemsiz gibi görünen bir olayın tüm dünyayı etkileyebileceğini görme ve izleme imkânınız vardır. Belki tahmin etmiyor, hayatınızda karşılaştırma yapmıyor ve olup biten değişikleri, mesajları verebilme olayına bağlamıyorsunuzdur. Zaten sizden herhangi bir karşılaştırma yapmanızı da istemiyoruz. Sadece hayatınızda ve çevrenizdeki insanların hayatlarında gerçekleşen değişikleri izleyin.
Belirli bir zaman geçecek ve sizler bu değişiklerin arkasında Yükselmişler Grubun etkisini tanımaya öğreneceksiniz. Bizler açıkça hareket ediyor ve mesajlarımızda size hareketlerimizle ilgili açıklamadığımız hiçbir şey yoktur. Dünya gezegenine ve Dünya’da gerçekleşen değişimlere yaptığımız etkinin tüm mekanizması, verdiğimiz mesajlarda ve verdiğimiz Öğretide serbestçe açıklanmaktadır.
Her şey çok basit gerçekleşiyor. Sizler mesajları okuyor, elçimiz ve bize hizmet etmeye istemiş insanlar aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz seminerleri ziyaret ediyorsunuz. Sizler enerji, bilgi alıyor ve bilincinizi, düşüncelerinizi, titreşimlerinizi değiştiriyorsunuz.
Sizler sokakta, işte karşılaştığınız her insanı etkiliyorsunuz. Bu şekilde bir yılda milyonlarca insanı etkileyebildik. Bu yüzden şimdi emin olarak söyleyebiliriz ki değişim süreci öyle başarılı gidiyor ki Dünya gezegenin değişim süreci maksimum hızlanabileceğine dair karar alındı. Bunun anlamı yakın zamanda sizi afet ve doğa felaketlerin tehdit ettiğini demek değildir. Tam tersi eğer bilinç değişim süreci ileride de aynı şekilde başarılı ve böyle hızlı tempolarla giderse büyük afetler ve felaketlerden korunabilirsiniz.
Ancak bize karşı çıkan ve her şeyi yapmaya hazır güçler, değişim sürecini engellemek için aktif harekete girişirlerse, her şeyi gözden çıkartarak bu faaliyetlere pek çok insanı sürüklerlerse, size afet ve felaketlerin olmayacağını garantisini veremeyiz.
Bu yüzden dünyanızda herhangi bir eyleme başlamadan önce, niyetlerinizi çok dikkatlice tartın ve sizi çeşitli etkinliklere, ki buna dua çalışmalar da dahil olmak üzere, katılmanızı teklif eden insanlar, hangi niyetler tarafından hareket ettirildiklerini anlamaya çalışın. Duaların enerjisi, ustalıkla İlahi amaçların tam zıttı için de kullanılabilir.
Bilinç seviyeniz şimdi, duaların enerjilerinin saptırması ile ilgili Öğretiyi vermemize izin vermektedir. Tüm zamanlar boyunca duaların enerjisini Işığın Yüksek oktavlarına yönlendiren insanlar olduğu gibi, duaların enerjisini kendi bencil çıkarlarına ulaşmak için kullanan başka insanlar da vardı. Bu durumda onlar Tanrı’nın İradesine uygun olarak hareket etmiyorlardı. Bundan başka kendi faaliyetlerine dahil ettikleri insanlar da karma yaratmışlardır.
Dünyanızda tüm eylemler, tüm düşünceler ve duygular karma yaratır. Sizler hareket etmeden duramazsınız dolaysıyla karma yaratmadan duramazsınız. Ancak karma negatif ve pozitif olabilir.
Negatif karma Dünya’da kalış sürenizi uzatıyor ve sizler tekrar ve tekrar bedenlenmek zorunda kalıyorsunuz.
Pozitif veya iyi karma ise tam tersi Dünya gezegenindeki kalış sürenizi kısalmasına neden olmakta.
Her bir bireyin kaderini ve Dünya gezegenin işlerin durumunu, insanlığın geçmişte oluşturduğu ve şimdi, her an yarattığı pozitif ve negatif karmanın orantısı etkiliyor.
İşte bu yüzden bizler, Dünya gezegenin geleceği ve gezegende gerçekleşen değişim sürecinin her birinize bağlı olduğunu durmadan tekrarlıyoruz.
Size ne kadar zor gelirse gelsin, varlığınız fiziksel bedeninizin ölümü ile sona ermediğini sürekli hatırlamalısınız. O-o-o sizler fiziksel bedeninizden çok daha fazlasınız. Her biriniz Tanrı olma potansiyeli vardır. Tanrı olmayı gönüllü olarak vazgeçen ve kendini fiziksel bedenle özdeşlemek isteyenler hariç, zamanla siz hepiniz Tanrı olacaksınızdır. Bildiğiniz gibi sizi çevreleyen her şey kocaman bir illüzyondur. Ve sizin göreviniz büyük oranda bilincinizi bu illüzyonun üstüne yükseltmektir. İllüzyonun üstüne çıktığınızda ve fiziksel dünyanın bağımlılıklarından vazgeçtiğinizde, gelişiminizi Yüksek dünyalarda devam ediyorsunuz. Eğer sizler fiziksel dünya ile özdeşleşirseniz, kendinizi gönüllü olarak ölüme mahkum ediyorsunuz, çünkü zamanla fiziksel dünya yok olacak, Yüksek dünyalara ise geçemeyeceksiniz çünkü bilinciniz Yüksek dünyaları kabul edememektedir.
Bu yüzden kendi geleceğinize ve tüm gezegenin geleceğe olan anahtar sizin bilinciniz ve bilincinizi değiştirmeyi hazır olduğunuz seviyedir.
Gezegene verilen değerli fırsatın, bilinciniz tarafından kabul edilmesi gerekir. Sizler İlahi bir fırsatın var olduğunu kavramalı, bu fırsatı kabul etmek ve yaşamınızda gerçekleştirmek için çabalamalısınız. Ancak o zaman İlahi fırsat fiziksel dünyanızda tezahür olabilir.
Size fiziksel dünyayı nasıl etkilediğimiz ve değiştirdiğimizle ilgili tüm mekanizmayı anlattım. Bu ilk sırada uygulaması gereken en doğal değişim metodudur. Her türlü felaket insanlık bilincinin, Göklerin o anda insanlarda görmek istedikleri seviyeye tekabül etmediği için meydana geliyor. Bu yüzden bilincinizin değişimi ile ilgili sizden yoğun çalışma gerektirdiğinde, bizler her zaman sizi uyarıyoruz.
Şimdi insanlığın değişim temposu talep ettiğimiz şartları yerine getirdiğini tespit etmekten dolayı mutluyum.
Böyle devam edin! Gökler size minnettardırlar. Ve sizler Göklerden yeni lütuflar beklemeye haklısınızdır.
Bugünkü buluşmamdan dolayı mutluyum.
 
BEN Gautama Buda’yım. Om.


Kurulum Tarihi : 29/10/2008 · 22:47
Son Güncelleme : 24/07/2010 · 16:17
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 9666 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye