* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496742 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte IV - 20.04.2006

Yoğun dünyada ve daha ince dünyalarda sizi çevreleyen şeylere nasıl davranmanız gerektiğinizle ilgili tavsiyeler
 
El Morya
20 Nisan 2006
 
14moria.jpgElçim aracıyla size tekrar gelen BEN El Morya Han.
Ve önceden olduğu gibi sizinle konuşmaya hayatınız ve evrendeki yerinizle ilgili tavsiyeler vermeye geldim.
Bu dünyayı tanımak için gelen çocuklar gibi sizler de dünyayı, şimdilik fiziksel organlarınızın algılama sınırları dışında kalan dünyayı tanıma sürecine başlıyorsunuz.
Ama bu dünya vardır ve zamanla doğacağınız ve orada yaşayacağınız Yüksek bir Gerçekliktir.
Bedenlenmeden önce ruhunuz ince dünyada bulunurken, yoğun, fiziksel dünyaya geçiş yaptığınızda sizleri neler beklediği ile ilgili eğitim ve tavsiye aldınız. Şimdi, ince dünyaya geçiş yaptığınızda sizlerin ne beklediği ile ilgili tavsiye vermeye geliyorum.
Çünkü ince dünyaya geçişe olan hazırlığınız ne kadar daha çok ise dünyamıza uyum sağlamanız için ruhunuz o kadar daha az çaba göstermesi gerektirecektir. Bizler herkese konuşuyoruz ama mesajlardaki bilgiyi ve özellikle satırlar arasındaki bilgiyi herkes kavrayamaz. Yüksek oktavlardan gelen mesajlar ile daha alçak seviyeden, astral ve mental plandan aldığınız mesajlar arasındaki fark budur. Mesajların çok boyutluluğu ve çok katmanlığı… Bilinç seviyesi ne olursa olsun bilginin herkes tarafından anlaşılabilecek şekilde sunulmaktadır. Fakat genel ifadelerin arkasında saklı duran bir şey var ve o yalnızca satır aralarını görebilen ve sessizlikle, sessizliğin sesini dinleyenler tarafından anlaşılır.
Herkes için bilgi var fakat herkes her şeyi alamayabilir.
Pek çok şeyin dikkatinizden kaçtığını sizi endişelendirmesin. Yolunuzda, daha önce kavrayamadıklarınızı birden bire farkına varmaya başlayacağınız bir etap gelecektir. Bilgiler aklınıza gelecek ve bunları nereden bildiğinizi anlayamayacaksınız. Bilgi kaynağını hatırlamaya çalışacak ama hatırlayamayacaksınız. Ancak bir birkaç zaman sonra Yükselmiş Üstatların bu mesajlarını okuduğunuzu ve fark etmeden satır aralarındaki bilgileri aldığınızı hatırlayacaksınız.
Bu mesajları okurken belirli bir bilgi ve enerjitik kümesine bağlanıyor ve kendiliğinden ince dünyanın farklı katmanlarına çıkmayı ve doğrudan Yüksek oktavlardan bilgi alabiliyorsunuz. Sizler uyku sırasında eğitim alıyor ve yüksek efir seviyelerine spontane yükseldiğinizde eğitim alıyorsunuz.
Bu yüzden her şey ilk bakışta göründüğü gibi basit değil.
Fakat endişeleriniz konusunda sizi uyarmalıyım. Bir bilgiye ve bilgi kaynağına bağlanmanız sizin izniniz olmadan gerçekleşmez. Sizler bu mesajları kaynağına şüphe duyarak okuyabilir ve böylece kendiniz sizlerle bizler arasında aşılmaz bir enerjitik engel koyuyorsunuz.
Ve yalnızca mesajlarımızı okurken ruhunuz seviniyor ve coşuyorsa ve tüm varlığınızla ileriki bir eğitim, bilgi ve enerji algılamaya hazır olduğunu belirtiyorsanız, ancak o zaman Gökler önünüze fırsatları açıyor ve sizler bizim kütüphanelerimize, sınıflarımıza ve veri tabanlarımıza ulaşma iznini alıyorsunuz.
Bu tıpkı belirli bir bilgiye şifre almanız gibidir. Ve bu şifre size bizimle çalışmaya ve bilgimizi almaya hazır olduğunuzu ifade ettiğiniz zaman verilmektedir. Fakat diğer taraftan bizler bilinç seviyenizi değerlendiriyor ve sizler sindirebileceğiniz enerji ve bilgilere ulaşma izni elde ediyorsunuz.
Bizler aldığınız enerji miktarın sağlığınıza veya ince bedenlerinize herhangi bir zarara sebebiyet vermemesi için dikkatli bir biçimde takip ediyoruz.
Bu yüzden dünyalara zuhur etme ve dünyaların işbirliliği süreci dikkatli bir şekilde kontrol ediliyor. Bencil niyetlere sahip bir kişi birisine zarar vermek için kullanabileceği bir bilgiye ulaşamaz. Ve kriter daima sizin titreşimlerinizdir. Sizler, her biriniz yegane bir titreşim spektrumu taşıyorsunuz. Sizler İlahi Alevin yegane bir tezahürüsünüz. Ve başarılarınızın seviyesi Alevinize, titreşimlerinize silinemeyen izler bırakmaktadır. Bu yüzden sizleri her zaman alevinize, titreşimlerinize ve dolaysıyla bilinç seviyenize göre ayırt edebiliriz.
Sizler bizden direkt bir bilgi almadığınız için endişelenmemeniz gerekir. İnce plandan bilgi alış veriş süreci asırlarca geliştirilen bir süreçtir. Sizler gerektiği kadarını ve doğru an geldiği zaman alacaksınız.
Fakat sizler sürekli bekleme durumunda bulunmalısınızdır. Eğer çabalamaz ve hazır olduğunu göstermesiniz, enerjiler auranıza giremez ve kendinizi ince plandan gelen bilgidiye mahrum ediyorsunuz.
Bir taraftan bilgi almadığınız için endişelenmeniz gerekir, diğer taraftan ise size ulaşması gerektiği anda bilgiyi almanız için daime hazır olmalısınız.
Bu iki birbirine zıt gibi görünen özelliklerin birleşimi vazgeçilmez bir gerekliliktir.
Sizler bir şeye sahip olma bencil isteğinden kurtulduğunuzda bilgi alıyorsunuz. Kendi gerçek olmayan parçanızdan kurtulma aşamanıza göre ve dolaysıyla titreşimlerinizi bu bilginin size ulaşabilecek seviyeye yükselttiğinizde bilgi size gelmektedir.
Herkes için standart bir yol yoktur. Her birinizin fiziksel planda yegane bir İlahi tezahürlüğü vardır. Ve en önemli özellik Sevgiyle Yaratanın tasavvuruna nüfuz edebilmeniz ve sizi çevreleyen İlahi tezahürlerin çeşitliliğine şaşırmaya bırakmamanızdır (devam etmenizdir). İçinize ve problemlerinize kapanmanızı değil, İlahi tezahürlerin çeşitliliğini ve farklılığını seyretmeyi. İlahi mucizelerinizi görmeye ve tadını çıkarmaya. İşte bu yüzden küçük çocuklar gibi olmadığınız müddetçe İlahi Krallığa giremeyeceğinizi söylenmiştir.
Bugün size birbirinizle ve İlahi Gerçekliliğiyle ilişkilerinizi nasıl anlamanız ve yoğun dünyada ve daha ince dünyalarda sizi çevreleyen şeylere nasıl davranmanız gerektiğinizle ilgili tavsiye verdim.
Umarım aldığınız tavsiyeler gelişiminizi sağlayacak ve sizi zenginleştirecektir.
Şimdi ise önceki mesajlarda (1) verdiğim her ayın 23’deki takdir-i ilahiyi hatırlatma zamanı gelmiştir. Şimdi belirtmem gerekir ki bu takdir-i ilahiye pek çok grup ve bireyler ulaşabilmekte ve onlar tarafından uygulanmaktadır. Bu yüzden bu takdir-i ilahinin etkisi bu takdir-i ilahiye katılan yalnızca kişi sayısı ile çarpılmasını değil bu takdir-i ilahinin etkisi bu sene 23 Nisan 2006’dan başlayarak hiçbir 23 sayısını kaçırmayan herkes için 10 ile daha çarpılmasına karar alınmıştır.
Sizi tebrik ederim çünkü bu yeni İlahi lütfe, Yoldaki başarılarınız sayesinde ulaşılabilmiştir.
 
BEN El Morya Han ve ben içinizdeki Tanrı’nın Işığı önünde eğiliyorum.
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 
-------------------
El Morya’nın 07 Ocak 2006 ve 27 Haziran 2005 mesajları.
 


Kurulum Tarihi : 15/11/2008 · 17:16
Son Güncelleme : 18/11/2008 · 21:25
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 9694 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye