* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
 -  Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497221 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Meryem Ana'nın Lütuf Saati - Meryem Ana'nın Lütuf Saati

 
Meryem Ana’nın Lütuf Saati 
 
 
 
 

Sevgili Arkadaşlar ,

Sevgili Meriyem Ana’nın her yıl 8 Aralık günü (öğlen 12:00’den 13:00’e kadar) verdiği “Lütuf Saati” dispenzasyonunu (takdir-i İlahi) hatırlatmak isteriz.  Bu dispenzasyonu arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza da söyleyebilirsiniz.

Hikayesi kısacası şöyledir.
“24 Kasım 1946 - 8 Aralık 1947 tarihleri arasında sevgili Meryem Ana  İtalya’da Rahibe Pierina Gilli’ye 11 kez görünmüş. Meriyem Ana kötü davranışlar için tövbe edilmesi ve günahlardan arınmasını dilemiş. Rusya’nın dönmesi için dua edilmesini dilemiş.
Meriyem Ana Hemşire Pierine’ye 8 Aralık öğlen vakti kiliseye gelmesini söylemiş. Meryem; “Bu benim Lütuf saatim olacak”. Rahibe bu Lütuf saatine nasıl hazırlanması gerektiğini sormuş. “Dua ederek ve tövbede bulunarak. Davud’un 50. mezmurunu 3 kere ellerini açarak oku. Lütuf saatinde pek çok ruhsal lütuflar sunulabilir. Allah’ın bu lütfü en katı kalpli günahkârları bile etkileyebilir” diye cevap vermiş.
Sevgili Meryem Ana insanlar Lütuf saatinde ona dua ederler ise dilekleri (imkânsız olanlar dahi) eğer Allah’ın isteğine de uygunsa kabul olunacağına söz vermiş.
8 Aralık sabahı insanlar kiliseye gelmeye başlamışlar öğlene doğru on bine yakın insan toplanmış, kiliseye sığamadıkları için çoğu sokakta duruyorlarmış. Onlar Rozari (Meryem Anaya adanan dualar) okuyorlarmış. Birden bire kilisenin kubbesinden elmas gibi parlayan beyaz bir ışık inmiş ve yere kadar inen bir merdiven belirmiş.
Merdiven kırmızı, beyaz ve sarı güllerle güzelce süslüymüş.
Sevgili Bakire beyazlar içinde ve ışık saçarak belirmiş. Gülümseyerek, sevecen ve sakin bir sesle konuşmaya başlamış. “BEN Lekesiz Anlayışım, Bütün Lütufların ve Sevgili Oğlum İsa’nın Annesiyim. Beni Gizli Gül (Rosa Mystica) olarak bilmenizi isterim.
Her 8 Aralık gün öğlen vaktini “Lütuf Saati” olarak geçirmenizi isterim. Bir saat boyunca dua edenlere pek çok ruhsal ve fiziksel lütuflar verilecektir.” Daha sonra zarifçe gül dökerek hızlıca merdivenden yükselmeye başlamış. Merdivenin ortasına geldiğinde tekrar konuşmaya başlamış “Böyle büyük bir İnanç tezahürü gördüğüm için çok mutluyum”.
Sevgili Meryem Ana’nın söz verdiği gibi pek çok hasta iyileşmiş ve pek çok mucize gerçekleşmiştir.”
 
Roza.jpg
 
Sanırım bu dispenzasyon, bu zor zamanda istisnasız herkes tarafından kullanılabilecek Meryem Ana’nın ve Yükselmiş Üstatların verdiği büyük bir Lütuftur.
 
2007 yılında Lütuf Saati sırasında, Meryem Ana aşağıdaki mesajı vermiştir. Bu mesajdan Meryem Ana, Lütuf Saati dispenzasyonunu devam ettirdiğini anlaşılmıştır.
 
Tatyana Mikuşina
 
 
 
Roza.jpg
  
Maria_rosy1.jpg
Bugün sevecen ve ilgili bir anne gibi daima sizin yanınızda olduğumu  hatırlatmak için geldim.
 
Meryem Ana
8 Aralık 2007
 
 
Bugün size Tatyana’nın aracılıyla gelen BEN Meryem Ana.
 
Her yıl sunulan imkânı bir kez daha size hatırlatmak için geldim.
 
Her yıl 8 Aralık’ta yerel saatiyle 12-13 arasındaki zamanı, benimle iletişimde olmak için adayabileceğinizi hatırlatırım. Ben her türlü Sevgi ve şükran ifadenizi kabul edeceğim. Tüm Lütuf Saati boyunca sizinle birlikte olacağım.
 
Benimle iletişimde olabilir, beni görebilirsiniz.
 
Bu, sanki sizin yanındaymışım gibi olacaktır. Size verilen enerjiyi, dünyanın farklı yerlerde varlığımı aynı anda göstermek için kullanacağım. Çabanız ne kadar daha temiz ise yanınızdaki varlığım o kadar daha büyük olacaktır. Bu şekilde bizler her yıl fiziksel planın titreşimlerini yükseltebiliriz.
 
Karşılığında ise Allah sizinle veya yakınlarınızla ilgili isteklerinizi yerine getirmek için bana dilekte bulunabilirsiniz.  
 
Tüm isteklerinizi yerine getirilmesi için hatta size göre gerçekleşmesi imkânsız olanları bile dileyebilirsiniz. Ben tüm dileklerinizi kalbimin içinde kabul edeceğim ve Allah’a sizin dilekleriniz gerçekleşmesi için yalvaracağım.
 
İnancınız ve hangi dine bağlı olduğunuz benim için bir önemi yoktur, siz hepiniz benim çocuklarımsınız. Ben sizinle ilgilenmeyi üstleneceğim, tüm ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamaya çalışacağım.
 
Gerekli olan senede yalnızca bir saatinizi bana ayırmanızdır.
 
Bana adanmış şarkılar dinleyebilir veya söyleyebilirsiniz, Rozari veya bana adanmış dualar okuyabilirsiniz.
 
Bana yönlenmiş yüreklerinizin impulsu, sizi duyabilmemi sevk edecek ve dileklerinizi gerçekleştirmek için tüm çabamı ortaya koyacağım. Bazen verdiğiniz dua ve Sevgi enerjisi dileğinizin yerine getirmek için yeterli değildir.
 
Bu yüzden benim hakkında daha sık düşünür, Sevgi enerjinizi ve dualarınız enerjisini gönderirseniz size çok minnettar olurum.
 
Hayatınızda zor bir durum ortaya çıktığında, bana uzun zamandır seslenmediğinizin, ortaya çıkan durumu ayarlayamadığımı ve yönünü en kolay yola yönlendiremediğimin bir işareti olacaktır.
 
Allah sizi cezalandırmak istemediğini daima hatırlayın. O, Sevgi Yolunu takip etmenizi ister. Ve eğer sizler küçük çocuklar gibi kötü davranışlara izin verirseniz, içtenlikle tövbe etmenizi ve yaptığınız yanlışların çok fazla ağır bir cezaya sebep olmaması için bana dilekte bulunmayı unutmayın. Çünkü Yasa, yaptığınız tüm davranışlarınızın, onların enerjisi size geri dönmesini gerektirir. O zaman kendi hatalarınızı görebilir ve onların düzeltilmesi için önlemler alabilirsiniz.
 
Kaç defa hata yaptığınız önemli değildir, önemli olan doğruluğa doğru ve yapılan hataları düzeltmeye sürekli çabalamanızdır.
 
İnsani bilincinizle yaptıklarınız, Allah’ın gözünde iyi veya kötü olduğuna sizler karar veremezsiniz, bu yüzden yardım için sık sık Göklere seslenin. Günahlarınızın kefareti için dilekte bulun.
 
Bazen kişi, toplumun gözünde çok kötü bir davranış yapmakta, fakat Allah’ın gözünde bu davranış günah değildir çünkü birilerin kendi karmasının kefaretini ödeyebilmesi için bu kişi Allah tarafından kullanılmaktadır.
 
Bu nedenle yargılamamanız gerektiğinizi size söylenmektedir. Yargılamayın ki yargılanmayacaksınızdır.
 
Fakat oyuna fazla kapılmış, dalmış, Allah onların her şeyini affedeceğini sanarak çok fazla ahlaksız davranışa izin veren bireylere göz yumulmamalı.
 
Allah bağışlayıcı ve sabırlıdır, ama kişi davranışlarından ders almak istemiyorsa, bizzat kendi kendini çok ağır bir durumla karşı karşıya bırakır. Kişinin düştüğü durumların kabullenmesine göre, Allah o insanın samimiyetine ve pişmanlığına karar verir.
 
Sizin bakışa göre hayatınızda ağır ve haksız bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, durumların % 100’ünde, bu olayın oluşmasına, yanlış seçimleriniz ve kötü davranışlarınızla, siz kendiniz sebep olduğunuzu daima hatırlayın.
 
Hayatınızdaki her şey, geçmişte yaptığınız seçimlerinize ve davranışlarınıza göre belirlenmektedir.
 
Ama kaderiniz kaçınılmaz değildir, çünkü bazen tek bir doğru seçim ve davranış, geçmişte yaptığınız pek çok günahın ki buna en korkunç günahlar da dahil, karmasını ödemektedir.
 
Bugün sevecen ve ilgili bir anne gibi daima sizin yanınızda olduğumu hatırlatmak için geldim.
 
Çocuklarım, ben hepinizi seviyorum ve sizinle ilgileniyorum.
 
Barış ve Sevgi içinde yaşayın.
 
BEN Meryem Ana
 
 
Roza.jpg
Meryem Ana’nın Lütuf Saati  8 Aralık günü öğlen 12:00’de başlayıp 13:00’e kadar sürmektedir. Bu saati bir grupla veya tek başınıza geçirebilir, dikkatinizi dağıtacak her şeyden uzak durulmalısınız. (çalan telefonlara veya kapı ziline cevap vermemeli, Tanrı ile olan birliğinize tümüyle konsantre olmasınız)
Lütuf Saati sırasında Rozari, Meryem Ana’ya adanmış dualar okuyabilir, O’na yazılmış şarkılar dinleyebilir veya söyleyebilirsiniz.


Kuran-ı Kerim “Meryem” süresi

Meryem Ana’nın Lütuf Rozarisi

Meryem Ana’nın 1. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 2. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 3. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 4. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 5. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 6. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 7. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 8. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 9. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 10. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 11. Küçük Rozarisi

Meryem Ana’nın 12. Küçük RozarisiRoza.jpg


Meryem Ana'nın tüm Mesajları

Rozarilerimin okunması yakın gelecekte hayatınızın en önemli görevi olmalı 26 Mart 2005

Rusya’nın, Dünya annesi olarak yeni doğuşu çok yakında gerçekleşecektir

13 Haziran 2005

Rusya'nın ruhsal misyonu hakkında

25 Haziran 2007

Bugün sevecen ve ilgili bir anne gibi daima sizin yanınızda olduğumu hatırlatmak için geldim. 8 Aralık 2007

Her gelişimde, Dünya'da kendimi gittikçe daha fazla emin hissediyorum

21 Aralık 2007

Sene sonunda tavsiyeler 27 Aralık 2007

Kalpten bir sohbet 4 Ocak 2009

Bilincinizi yukarıya yükseltmeye çağırıyorum 9 Temmuz 2009

Her yerde İnanç ve Tanrı’ya hürmet gösterilmesi gerekir 27 Aralık 2009

Rusya’yı bekleyen o mucizeyi hep birlikte yaratabiliriz

23 Haziran 2011

Karanlığın sonu geliyor ve ileride sizi yalnızca Aydınlık bekliyor!

25 Haziran 2012

Tanrı’nın hayatınıza girmesine izin verin 23 Haziran 2013

Hayatınıza Tanrı’yı geri getirmek için maksimum çaba göstermelisiniz

24 Aralık 2013

Sürekli Sevgi'de kalın ve etrafınızdaki her şeyi değişmeye başlayacaktır

23 Aralık 2014

 


 
 
 
 
 
 


Kurulum Tarihi : 07/12/2008 · 14:55
Son Güncelleme : 03/12/2018 · 20:23
Kategori : Meryem Ana'nın Lütuf Saati
Sayfa Oku 12522 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye