* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496656 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte IV - 22.04.2006

Öğrencilik Yolu Öğretisi
 
Tanrı Şiva
22 Nisan 2006
 
Size tekrar gelen BEN Şiva’yım!
BEN geldim ve her zaman olduğu gibi size gereken, dış bilincinizin ve ince bedenlerinizin ihtiyacı olan bilgiyi vermeye geldim.
Önceki iletişimimizden beri pek çok önemli olay gerçekleşti. Ve çok kısa özetlersek bu olayların sonuçları Göklerin, Dünya’da var olan durumdan memnun oldukları şeklinde belirtilebilir. Ve eğer daha evvel, kış gündönümünde önceki dönem mesajları verirken, Dünya’daki var olan durumdan dolayı memnuniyetsizliliğimizi belirtirken, şimdi ise Dünya’da olup biten değişimlerden dolayı, Gökler memnuniyetini ve mutluluğunu belirttiğini tekrarlamaktan usanmıyoruz.
Durum değişiyor ve eğer henüz bu göze batmıyor ve insanlığın büyük bir çoğunluğu tarafından fark edilmiyorsa bile, ince enerjileri algılayabilenler değişikleri fark etmekte ve kendi bilincinde bu değişikleri takip etmektedir.
Geçen defa olduğu gibi öğrencilik Yoluyla ilgili fazla büyük olmayan bir Öğreti vermeye geldim. Ve bu Öğreti’ye zaruri ihtiyaç gittikçe aşikâr olmaktadır. Çünkü Dünya’daki insanlar çok fazla illüzyona kapıldığında, Hiyerarşiyle ve yüzyıllar boyu bedenlenmiş farklı Öğretmenler ve peygamberler aracılıyla verdiğimiz Öğretimizle bağı kaybolmaktadır.
Bu yüzden her defasında, koyu dünyada elde etimiz aracı vasıtasıyla bağımızı tekrar ve tekrar yeniden kurmak zorundayız. Şu anda elçimiz Tatyana’dan söz etmekteyiz. Gördüğünüz gibi bu aracıyı kullanmaya devam ediyoruz. Çalışmamızın devam etmenin koşulu ise uygun bir aracı elde etimizde, onu tam kapasiteyle kullanmayı çalışıyoruz. Kişinin fiziksel bedeni ve hatta onun içsel durumu hesaba katılmıyor. Fiziksel dünyada yerine getirilmesi ile ilgili bilgi aktarımı ve Yasa aktarımı söz konusu olduğunda bizi hiç bir şey durduramaz.
Ve bu aracıyı elde etimizde onu yalnızca mesajlarımızın aktarımı için değil, fiziksel planda ileri karakol, baz, temel, Işık fokusu yaratmak için de kullanmaya çalışacağız. Fiziksel planda Işık fokusunu yerleştirebileceğimize izin verecek bir şey elde ettiğimizde, bu bize elçinin bedenlerini kullanarak bilgimizi iletmeye ve birçoğunun titreşimlerinin yükselmesine etkileyeceğimize izin verecektir. Bu tıpkı, sakin bir gölün suyuna taş attığınızda oluşan süreç gibidir. Atılmış taşın dalgaları tüm göl boyunca yayılmaktadır. Ve yayılan dalgaların alanı içinde giren tüm eşyalar titreşmeye başlamaktadır.
Bu yüzden bilgilerin aktarılma süreci, bilgilerin mutlaka Söz ile aktarılmasına bağlı değildir. Öğretmenin aurasından öğrencinin aurasına bilgi aktarılmasını izin veren belili bir yasa vardır. Bunun için ise koşulsuz Sevgi ve işbirliği üstüne temellenmiş bir Guru-çelo ilişkisinin kurulmasıdır. Öğretmenin ve öğrencinin auraları birbirine temas ettiklerinde, bu tam ve koşulsuz Sevgi hissi esnasında Öğretmenlerin başarı momentumu kendi öğrencisine aktarımı gerçekleşmektedir.
Elçimizin potansiyelini tam kapasiteyle kullanabileceğimiz şartların yaratılmasına çabalıyoruz. Onun aracılıyla yalnızca Söz şeklinde bilginin aktarımı değil, araçları vasıtasıyla başka çelolarımıza da bilgi aktarmayı, böylece onların gelişimlerini hızlandırmayı çalışıyoruz.
İhtiyacımız olan tek şey, Dünya gezegenin herhangi bir yerinde insanların gelebilecekleri ve orada belirli bir süre kalabilecekleri çok rahat şartların yaratılmasıdır. Ona aşram veya topluluk veya eğitim merkezi diyebilirsiniz. Ama bu yerin esası - enerjilerimizi yerleştirebileceğimizi ve titreşimlerimizi iletebileceğimizi fiziksel planda fokus olma görevidir. Bizim tarafımızdan böyle bir yere tek şartımız, onun herhangi yerleşim alanlarından maksimum uzak olması ve yakınlarda yeterli titreşim seviyesine sahip olmayan insanların bulunduğu yerler olmaması ki bu insanlarda erken test durumuna yol açmamasın. Işık fokusumuzun alanına giren her insan titreşimlerin yükseldiğini hissetmektedir. Ve biliyorsunuz ki ilave Işık aldığınızda, bu Işık auranızdan güçlü bir şekilde her türlü kusur tezahürlerini atmaya başlıyor. Bu yüzden hazır olmayan, elçimizle Guru-çelo ilişkisine girmemiş bir kişi, çeşitli nahoş durumlar hissedecek ve yüksek gerilime sebep olacaktır.
Bu yüzden gelecekteki fokusumuzun yeri ne kadar daha tenha, sessiz ve rahat olursa, o kadar daha iyi sonuçlar elde edebiliriz. Aşramızı organize edilebilecek, benzer yerlerle ilgili bilgi sahibi olanlara sesleniyorum. Elçimize bunu iletmeyi veya bizzat bana bir başvuru mektubuyla dönmeniz sizi zorlamasın.
Bu çok önemli bir adımdır. Ve belirli bir derece de olsa yerimizi negatif etkilerden ve her türlü mülkiyet anlaşmazlıklardan koruyabilmek için ben elçimize aşramda olması gereken şartları illetim.
Bir kez daha tekrarlıyorum, fiziksel planda çalışmamızı uyguladığımız belirli bir Yasa vardır. Ve bu Yasa, Yoldaki ilerleme sürecini hızlandırmak için öğrencinin Öğretmenin aurasında bulunması gerektirmektedir.
Aranızda, elçimizle yaptığımız etkinliklerimize katılanlar, bu etkinliklerden sonra bilinç değişim sürenin ne kadar hızlandığını kendi üstünde hissedebilirler.
Bizler etkinliklerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Ve sanırım zamanla tüm isteyenler onlara katılabilirler.
Yakın zamanda Işık fokumusun yaratılması ve yerleştirilmesiyle ilgili Tatyana’ya ek bir sorumluluk verilecektir. Bu yüzden sizden ne şekilde olursa olsun, ona tüm gereken yardımı sunmanızı rica ediyorum. Bazen sadece düşüncenizle desteğinizi ifade etmek, hizmeti için Sevginizi ve şükranınızı göndermeniz bile yeterlidir. Ve yüreğinizin impulsu, elçimize otomatikman çekilen muazzam miktardaki negatif enerjiyi yetkisiz hale getirebilir, çünkü o dağın tepesinde durmakta ve tüm rüzgar ve kasırgalar öncellikle ona vurmaktadır.
Ben, bugünkü sohbetimizde ışık tutmaya planladığımı her şeyi söyledim. Size ve çalışmamıza olan yardımınıza güvenebileceğini umarım.
 
BEN Şiva’yım.
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 
 
 


Kurulum Tarihi : 15/12/2008 · 23:10
Son Güncelleme : 15/12/2008 · 23:10
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 9875 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye