* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
 -  Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496739 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte IV - 27.04.2006

Yaşamınızda aldığınız bilgilere ve öğretilere göre hareket etmenizi rica ediyoruz
 
  
Yüce Tanrısal Yöneticisi
27 Nisan 2006
 
44upravitel.jpgBugün size gelen BEN Yüce Tanrısal Yöneticisi’yim.
Efir oktavlardan haberler ve tavsiye vermek için gelen BEN’im. Ve bu haberler kış dönem mesajları sırasında ilettiğimiz bilgilerden çok daha sevinçli bir karaktere sahiptirler. Çünkü gezegenin durumu iyi yöne doğru değişiyor ve bu değişim mutlu ve ümit verici duygulara yol açıyor.
Daha birkaç ay önceye kadar Dünya’nın durumuyla ilgili endişemiz öyle büyüktü ki elçimiz aracılıyla zor durumla ilgili sizi uyarma fırsatını kaçıramazdık. Şimdi ise bu fırsattan yararlanarak Dünya’nın durumu epeyce düzeldiğini ve şimdilik çok az kişinin bilincinde gerçekleşen değişimler, gerçekten kozmik bir hızla yayıldığını ve yerkürenin çeşitli köşelerinde bulunan pek çok insana ulaştığını söylemeye geldim. Bilgilerimiz,i elçimiz, internet yardımıyla ve olabildiğince çok sayıda kişinin bu mesajlarla tanışma fırsatı verebilmek için pek çok şeyi feda etmiş sadık ve samimi yüreklerin sayesinde böyle bir hızla yayabilmeyi başarabildiğimiz için çok mutluyuz. Mesajlarımızı pek çok dile çevirmiş herkese teşekkür ederiz. Gerçekten işlerin böyle olmasından Gökler mutludur.
Tüm yeni tarih boyunca fiziksel dünyaya ilettiğimiz bir bilgi böyle bir hızla yayılmamıştır.
Ve bu bize yeni bir imkân açıyor ve size dünyamızdan taze bilgiler almanıza izin veriyor. Gerçekten İlahi lütuf sınırsızdır. Ve Göklerin bedende bulunan sadık hizmetkarlarla işbirliliği başladığı zaman, çok kısa bir sürede öyle büyük değişimlere ulaşıyoruz ki gerçekten bu başarılar bilinç ilerlemesi (atılımı) ve oktavlar arasında enerjitik ilerlemesi (atılımı) ile kıyaslanabilirler.
Bu yüzden bugün size çağrımıza cevap vermiş ve sadece kendi bilincini değil bilgimizi fiziksel oktavınızda olabildiğince geniş yayılmasına katkıda bulunmuş her birinize teşekkürümü ifade etmek için geliyorum.
Şimdi ise Dünya gezegenin mevcut durumu ile ilgili küçük bir tavsiye daha vermek isterim.
Önceki mesajlardan geçen senin sonunda enerjitik durumun ne kadar ağır olduğunu biliyorsunuz. Gerçekten, dengeyi korumak ve bir sonraki yıkıcı felakete izin vermemek büyük bir çaba gerektirdi. Şimdi gezegeni istikrarlı bir şekilde dengeliyoruz. Ancak rahatlamak ve zafer kutlamak için fırsat yoktur. Çünkü galibiyetlerimiz ve başarılarımız ne kadar büyük ve hızlı bir tempoyla gerçekleşiyorsa, değişim istemeyen ve yenilikleri hoş karşılamayanların tarafından o kadar büyük bir direnişe neden olmaktadır.
Bu yüzden rahatlamak için fırsat yoktur. Mesajlarımızı, bilgimizi ve enerjimizi yayma temposu ve hızı yavaşlamaması için önceden olduğu gibi tüm çabalarınızı ve yeteneklerinizi ortaya koymalısınız. Ağırlığı ve hacmi gittikçe artan bir kartopu hayal edebilirsiniz. Ama bunu gerçekleşmesi için bu kartopunu itmek ve yuvarlamak için sürekli çaba gösterilmelidir.
Bu yüzden sizden ricam durmayın ve yüreğinizin içinden gelen hissinize göre hareket edin. Yanan alevin sönmesine izin vermeyin. Mesajlarımızı özellikle size kuvvet veren ve fiziksel plandaki işinize güç verenleri tekrar ve tekrar okuyun.
Sizden dua okumanızı bile rica etmiyoruz, yaşamınızda aldığınız bilgilere ve öğretilere göre hareket etmenizi rica ediyoruz. Şimdi öncellikle somut çalışmalar öne çıkmakta. Mesajlarımızın içerdiği enerjinin, fiziksel planda somut çalışmalar için sizi resmen nasıl ittiğini hissedebilirsiniz. Bu yüzden çabalarınızı doğru olarak uygulamanız çok önemli olacaktır. Karşıt güçlerin sizi yararsız tartışma ve müzakerelere sokmalarına izin vermeyin. Boş konuşmaların ve dedikoduların zamanı bitmiştir. Fiziksel plandaki somut çalışmalarla elçimizin aracılıyla son bir yıl boyunca verdiğimiz dersleri ne kadar kavradığınızı Göklere göstermelisiniz.
Öğretimizin yayıldığı tempodan memnunuz, ancak önceden olduğu gibi fiziksel planda çok az somut çalışmalar yapılmaktadır.
Fiziksel planını dönüştürmek için sizden çalışmalar bekliyoruz. İlahi olmayan her şey ebediyen televizyon ekranlarınızı, mağaza raflarınızı, radyonuzu, interneti terk etmelidir.
Sizler ilahi olmayan tezahürlerle savaşamazsınız, ama bu ilahi olmayan tezahürleri Tanrısal örneklerle değiştirebilirsiniz. İlahi olmayan programları, filmleri seyretmeyi bıraktığınızda, hala dünyanıza özgü olan negatif tezahürlere katılmayarak bile faaliyette bulunuyorsunuz. Böylece sizler karma yaramıyor, doğru seçimlerinizle geçmiş karmayı dönüştürüyor, aynı zamanda doğru davranışlarınızla çevrenizdeki insanlara özellikle gençlere örnek oluyorsunuz.
Birilerin bir şeyleri doğru yapmadığı ile ilgilenmeyin. Nasıl doğru yapılması gerektiğini gösterin. Yargılamak her zaman kolaydır. Ama yargıladığınız zaman karma yaratıyor ve illüzyonları çoğaltıyorsunuz, enerjinizi İlahi yönetim prensiplere göre yönlendirdiğiniz zaman iyi karma yaratıyor ve illüzyonları küçültüyorsunuz.
Bu yüzden bugün ben her birinizin bedenlenmeden önce belirli sorumluluklar üstlendiğini hatırlamak için geldim. Amacınızı gerçekleştirmek için uygun şartlar oluşmuştur. Kendi içinize dönün, yüreğinizin içinize girin ve ruhunuz bedenlenmeden önce ne gibi sorumluluklar aldığını anlamaya çalışın.
Bu sorumluluklarınızı hatırlamalısınız.
Çocukların ve gençlerin eğitimi alanında çalışıyorsanız her şeyden önce sorumluluklarınıza, yetişen neslin anlayacağı seviyede bu evrende var olan Yasayla ve ahlaki İlahi Yasayla ile ilgili bilgiler vermek giriyor.
Eğer başarılı bir şekilde ticaretle uğraşıyorsanız, değersiz süslere ve zevklere harcamak yerine kazanılan parayı doğru kullanmak, paraları çocukları, gençleri ve onların anne babalarını eğiten merkezler, toplumunuza özgü negatif titreşim ve faktörlerin etkisinden uzak yeni yerleşim alanların inşaatı için harcama vakti belki de gelmiştir.
Bu yüzden yaratıcı bir İlahi faaliyete başlamak yalnızca size bağlıdır. Sizin yerinize sorumluluklarınızı kimse gerçekleştirmeyecektir. Bizler gereken tüm yardımı size sunmaya söz veriyoruz. Sadece bu yardımı isteyin ve bize mektup ve dualarla seslenmeye çekinmeyiniz.
Göklerle fiziksel planın işbirliliği yeni başlamıştır ve bu işbirliliğin ne kadar verimli olabileceğini çok yakında ikna olacaksınız.
Son olarak sorumluluklarınızı en etkin bir şekilde gerçekleştireceğinize olan İnancımın ve size olan güvenim gücünü iletmek isterim
 
Size olan Aşkımla ve başarınıza olan İnancımla BEN Büyük Tanrısal Yöneticisi’yim!
 
© Tatyana Mikuşina, 2006
 


Kurulum Tarihi : 05/12/2009 · 23:07
Son Güncelleme : 05/12/2009 · 23:10
Kategori : Dikte IV
Sayfa Oku 413 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye