* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496535 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte X - ...... 09.07.2009

Bilincinizi yukarıya yükseltmeye çağırıyorum
 
Sevgili Meryem Ana
9 Temmuz 2009
 
materi_marii.jpgSize gelen BEN Meryem Anayım. Son buluşmamızdan sonra Rusya’da hala beklenilen Yeni Çağının gelişini uzaklaştıran olaylar gerçekleşti.
Bazı kişileri kurnazca kullanarak onlar aracılıyla hareket eden karşıt güçlerinin direnişiyle karşılaştık.
Ben her zaman varlığımı Rusya’da yakınlaştırmayı çabalarım. Ve olup bitenden dolayı canım sıkılmakta.
Her şeyin kötü olduğunu söylemiyorum. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Ama çabalarınızı yönlendirmelisiniz. Rusya’yı bekleyen kutsal zamanları yakınlaştırmak için bazı günlük çabalarda bulunmalısınız.
Mesajımı üzgün notalarla başladım. Ama sizler de her şeyin istenildiği gibi, ben ise “Düşünüldüğü gibi” eklerim, gitmediğini hissediyorsunuz.
Ancak kollarımızı kavuşturup beklemeyeceğiz.
Sizden çabalarınızı iki, üç misli artırmanıza rica etsem, çağırıma cevap vereceksiniz, değil mi?
Bazıları için bu dualarını arttırması, bazıları için ise fiziksel planda somut işler gerçekleştirmeyi üstlenmesi demektir.
Sizler çok şey yapabilirsiniz. Ve eğer verdiğimiz tavsiyelere ve günün telaşı arasından yüreğinizden yükselen sakin sese düzenli olarak kulak verirseniz, bizler pek çok şeyi kısa zamanda yapabiliriz. Şimdi nihai hamle için tüm gücü toplamak gerekir. İste şimdi beklenen değişimlerinin önce Rusya’da daha sonra tüm dünyada ne hızla olacağına karar veriliyor.
Size tüm detayları söylemeyeceğim, kim hangi adımları yapması gerektiğini belirtmek benim işim de değildir. Herkes kendi işini yapmalı. Hizmetimi ince planda gece gündüz ara vermeden taşıyorum.
Ben fiziksel plana mümkün olduğu kadar yakınım. Ve her gün bana gönderdiğiniz tüm dileklerinizi ve hatta serzenişlerinizi dinliyorum.
Bazen bana söylediğiniz pek hoş olmayan şeyleri de dinlemeye hazırım. Bir şeyin farkına varabilmek için bazen bunu kendiniz dinlemeniz gerekir. Ve bana söylediğinizde siz kendiniz de bunu dinliyorsunuz. İçinizde çok derinlerde pek çok bedenlenmenin problemleri yerleşmiştir.
Suretime yaklaşıyor ve içsel monologunuzu başlıyorsunuz. Sizler bütün sözlerinizi duyduğumu farkında değilsiniz. Ve İlahi fırsat izin verdiğinde yardım etmeleri için size hemen melekleri gönderiyorum. Yardım ince planda anında geliyor. Ve bu yardımın fiziksel planınıza yerleşmesi için belirli bir zaman geçmesi gerekiyor. Ama bazen yardımın gelmesine dek bekleyemiyor, bana serzenişlerinizi gönderiyor ve memnuniyetsizliğinizi belirtiyorsunuz. İlahi fırsatın akışı anında kesilmektedir. Ve bir sonraki sefer pişman olarak ve ağlayarak suretime geldiğinizde, size tekrar yardım ediyorum. Ama sonra her şey tekrarlanıyor. Ve beşinci veya yedinci defa aynı şeyi istediğinizde artık size yardım etmeye acele etmiyorum. Çünkü sizler her dileğinizle melekler grubuna yüklediğiniz tüm sorumluluğun farkına varmamışsınızdır.
İsteklerinizin ve hareketlerinizin konusunda tutarlı olunuz.
Bazen karmanız kaderinize karışmama izin vermemekte ama yardım etmem için bana her gün, pek çok defa, bir sene veya daha fazla süre boyunca dilekte buluyorsunuz. Ve gayretiniz ve çabalarınız görünmez engeli kırmakta ve yardım geniş bir nehir gibi varlığınıza ve hayatınıza akmaktadır.
İlahi merhamet sınırsızdır. İnce plandan yardım gelecektir. Bu yardımı kullanmayı öğrenin. İlahi fırsatlarını negatif çalkantılarınızla kesmeyin. Eğer zamanın büyük bir kısmını İlahi dünya ile uyumunuzu koruyabilseydiniz, size yardım etmemiz ne kadar daha kolay olurdu. Dünya gezegenin fiziksel planının değiştirme ilerleyişimizde çok daha başarılı olurduk.
Dengeden çıktığınız her seferde sizler birer küçük volkan gibisiniz. Etrafınızda her şey sarsılıyor ve elementaller sizden uzaklaşmaya çalışır, çünkü titreşimleriniz çevrenizde bulunmalarına izin vermemektedir.
Yüksek sesli bozuk ritimli bir müzik açtığınızda, elementaller ve meleksi varlıklar bu korkunç müziğin dinlendiği alanı panik içinde terk ederler. Denge o derece bozuluyor ki ince planda düzeni sağlamakla sorumlu hiçbir varlık birkaç gün boyunca bu müziğin dinlendiği alana girememektedir. Ve sizler her gün müziği açtığınız için şehirleriniz ve yerleşim alanlarınız birer çöl gibidir, ince planın tüm sakinleri bu çölleri terk etmiş ve size yardım edememektedirler.
Size büyük ölçüde elementaller krallığı, hava, ateş, su ve toprak elementlerin aracılıyla yardım ediyoruz. Davranışlarınızla size yardım etme imkândan bizi mahrum bırakıyorsunuz.
Bizim ahenkli bir ortama ihtiyacımız vardır. Ve dünyada hala huzur ve barış dolu bir ortamın bulunduğu yerlerde sadece orada bulanarak bile iyileşiyorsunuz. Elemental yaşamının binlerce varlığı size yardım edebilir ve iyileştirebilir.
Bu nedenle bir düşünün, doğanın tüm krallıkları arasında uyumun hüküm sürdüğü, insanların mutlu oldukları ve hayatın kendisinden sevinç duydukları zamana geri dönme vakti gelmemiş midir? O günlerde onlar elemental yaşamı görür ve bu tıpkı sizin kedileri, köpekleri ve kuşları görmeniz kadar doğalmış.
Bilincinizi yukarıya yükseltmeye çağırıyorum. Kafes içinde yaşadığınızı, kendi kendinizi bu kafesin içinde soktuğunuzu ve bu kafesi şehirlerinizin çölüne koyduğunuzu bilincinize ulaştırmaya çalışıyorum.
Tüm değerler sistemini, yaşamın tüm alanındaki ilişkilerin tekrar gözden geçirme vakti gelmiştir. İnsana yakışmayan şartlar içinde bulunduğunuzu bilincinize nasıl ulaştırabilir? Uygarlığınızın “nimetleriyle” daha cesurca ayrılmaya bakın ve sizler gerçek nimetler, ebedi değerler elde edeceksiniz.
Doğa boşluk kabul etmez ve her bir negatif özelliğinizin yerine İlahi özellik gelecektir, her beşeri bağımlılığınızın yerine İlahi huzur, ahenk, barış, sevinç ve mutluluk gelecektir. Hayatlarınızda eksik olan işte bunlardır.
Bugün şu anda ulaşmaya çabalamanız gereken tepeleri görmeniz için gözlerinizi alışagelen ufkundan daha yükseğe yönlendirmeye çalıştım.
 
BEN Meryem Ana’yım.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2009
 


Kurulum Tarihi : 22/05/2010 · 23:34
Son Güncelleme : 15/04/2013 · 14:35
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 9135 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye