* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497211 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 27.12.2009

Her yerde İnanç ve Tanrı’ya hürmet gösterilmesi gerekir
 
 
Meryem Ana
27 Aralık 2009
 
M_maria_14.jpgSevgililerim, size tekrar geldim!
BEN Meryem Ana’yım. Daha önce gelmek istedim ama olmadı. Sene sonunda şimdi benim çok işim var. Pek çok insan yardımıma muhtaç ve yardım etmem için bana seslenmektedir. Her zaman yardım etmeye hazırım ama gittikçe daha sık reddetmek zorunda kalıyorum. Bundan dolayı çok üzgünüm. İnanın bana eğer bu kişi için İlahi imkân hala açıksa her türlü, en ufak bir fırsatı bile kullanıyorum. Ama çoğunlukla kişinin içindeki ışığı sönmekte, çakraları boşluktaki deliklere dönüşmektedir. Kişi konuşasa, yürüyebilse bile o artık bir ölüdür. Bu çok korkunç bir manzaradır sevgililerim. Sadece fiziksel beden, et ve kemik mevcut, kişinin ruhu ise ölmektedir.
Sizler yalnızca fiziksel bedeninizle değil ruhlarınızla da ilgilenmelisiniz. Istırap ve acı dolu inlemeler Dünya’yı doldurmaktadırlar. Ruhlar acı çekmektedirler. Pek çok ruhun acı çektiğini biliyorum, ama bu acılarla beraber onlar arınmaktadır. Ruh canlı ise kişinin yaşayacağına dair hala bir ümit vardır.
Ruhlarınız yardıma muhtaçtırlar. Ve ruhlarınıza yalnızca ben değil, siz de kendinize yardım edebilirsiniz.
Ruhlarınız için en iyi ilaç yapılan tüm hata ve günahlar için içtenlikle pişman olmak ve bu hataların gelecekte tekrarlamamaya kesin istemektir. Dua, hatta sözsüz dua bile İlahi dünya ile uyumun elde edilmesi olarak, pek çok ruhsal yarayı iyileştirebilir.
Dua etmeyi, duygularını göstermekten çekinen pek çok insan biliyorum. Sevgililerim oğlum İsa, herkesin önünde göstererek dua etmemeyi öğretmiştir, ama kendisi zor anlarda Tanrı’ya yardım için seslenmiştir.
Siz de aynısını yapmalısınız. İlahi dünya ile uyumu yakalamak günde çok kısa bir süreliliğine olsa bile, ruhunuzun öyle ihtiyaç duyduğu ekmeği tatmasına izin vermekte. Ruhunuz İlahi lütufla beslenmekte ve sizler ruhlarınızla ilgilenmelisiniz. Çok fazla bir zaman ayırmanız gerekmiyor.
Bu seneki Lütuf Saati’nde insanların gösterdikleri İnanç tezahüründen hayret içinde kaldım. Yalnızca onlara yardım etmem için değil, istediğim gibi kullanmak için duaların enerjisini içtenlikle bana veren o kadar çok insan seslendi ki.
Size minnettarım, sevgililerim. Dua çabalarınız ve gayretiniz sayesinde ben pek çok ruha yardım edebildim. Pek çokları şifa buldu. 
Enerjilerini kardeşleriyle paylaşmayı istemiş dünyada bu kadar çok sayıda oğlanüstü can bulunduğu için mutluyum.
Her gün keşke böyle olsa sevgililerim! Günde bir saat içten bir dua için ayırmanızı, yüreğinizde benimle iletişime geçmeniz için size ne engel olmaktadır?
Dua etmeye utanan pek çok insan biliyorum, ama onlar evinde veya işyerinde veya arabalarında bana adınmış şarkılar açıyorlar ve melodinin sihirli dünyasına dalıyor, yüreklerinde benimle sessiz iletişime geçiyorlar. Pek çok kişi sürekli yanlarında benim suretimi taşır. Ve kuytu bir yerde fokusumu çıkarttığınızda ve onu öptüğünüzde bu anı bilebiliyorum. Ve anında yanınızda beliriyorum. 
Evet, sevgililerim, Tanrı bana yeryüzünün pek çok yerinde aynı anda bulunma imkânı bağışlamıştır. Ve insanlar beni hatırladıkları ve sevdikleri yerlerde orada daima özel korunaklı bir alan hakimdir. Ben bir alan koruyucusuyum. Ve Dünya’da bulunduğum bu yerlerde çok az kaza meydana gelir.
Yüreğimle sürekli uyumu koruyabilirseniz, sizler, yakınlarınız ve sizinle birlikte yaşayan tüm insanlar korunurlar.
Şimdi bir şey daha üstünde durmak isterim. Ve bu benim özel olarak himaye ettim Rusya ile ilgilidir. Size teselli edici bir şey söyleyemeyeceğim. Üzgünüm. Bu ülkenin büyük potansiyeli önceden olduğu gibi uyuklayan, uyandırılmamış durumdadır. Rus kahramanlar derin bir uykudalar. Ve pek çokları uyanmadan dünyadan göç etmektedirler. Misyonları çanların çalması gibi alanı karanlıktan ve çirkinlikten temizlemek olan insanlar, birbiri ardına fiziksel dünyayı terk etmektedirler.
Şimdi bedenlemede bulunan ve Dünya’nın iyiliği için hizmetini sessizce ve fark edilmeden sürdürenlere özel lütfümu sunmak istiyorum. Siz azsınız ama çevrenizdeki alan çamların çalması gibi temizleniyor, çünkü sizler temiz düşüncelerinizle, özverililiğiniz ve hizmetinizle çevrenizdeki alanı temizleyebilirsiniz.
Size benimle özel bir bağ kurma imkânı veriyorum. Ben her zaman sizin yanınızda bulunuyorum. Rusya’da yaşadığınız tüm yerleri biliyorum. Ve varlığımı daima yanınızda koruyacağım. Böylece alanı temizleme çabalarımızı çoğaltabileceğiz.
Bana, benim ve başkaların verdiği Öğretiye kuşkuyla davrananlara, özel bir açıklama yapmam gerekir. Ruhlarınızdaki şüphe - bağlılığa ve İnanca bırakmadığınız, hizmetkarlarıma saygınızı sunmadığınız müddetçe ülkenizde ne Üstatlar ne de siz kendiniz bir şey değiştirebilirsiniz. Bütün şehirlerde ve köylerde, her yerde İnanç ve Tanrı’ya hürmet gösterilmesi gerekir. Hiçbir değeri olmayan göstermelik bir inanç değil, gerçek İnanç, çünkü bir tek o İlahi fırsatı açabilir.
Bizim İnanç ve Yüksek Yasaya, İlahi Yasaya olan saygı tezahüre ihtiyacımız vardır.
Ve bu olduğunda bunu bileceksiniz, çünkü her şey çok çabuk, adeta gözleriniz önünde değişmeye başlayacaktır.
Şimdi ise az sayıdakilere, anlayıştan mahrum bir şekilde ve hatta çevresindekilerin alayları arasında hizmetini taşıyanlara yaslanabilirim. Gerçek İnanç tezahürüne ve azizlerine saygı duymayan milletin vay haline.
Bugün size pekte mutlu olmayan bir sohbet yaptım. Fakat İlahi bilinç seviyesini koruyabilecek birkaç aziz bulunduğu müddetçe, ümit insanlığı hiçbir zaman terk etmeyecektir.
 
BEN Meryem Anayım.
 
© Tatyana Mikuşina, 2009
 


Kurulum Tarihi : 22/05/2010 · 23:55
Son Güncelleme : 10/07/2013 · 09:28
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 9158 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye