* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496453 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte VII - ....... 08.12.2007

Bugün sevecen ve ilgili bir anne gibi daima sizin yanınızda olduğumu hatırlatmak için geldim.

 
Meryem Ana
8 Aralık 2007
 
 
Bugün size Tatyana’nın aracılıyla gelen BEN Meryem Ana’yım.
Her yıl sunulan imkânı bir kez daha size hatırlatmak için geldim.
Her yıl 8 Aralık’ta yerel saatiyle 12-13 arasındaki zamanı, benimle iletişimde olmak için adayabileceğinizi hatırlatırım. Ben her türlü Sevgi ve şükran ifadenizi kabul edeceğim. Tüm Lütuf Saati boyunca sizinle birlikte olacağım.
Benimle iletişimde olabilir, beni görebilirsiniz.
Bu, sanki sizin yanındaymışım gibi olacaktır. Size verilen enerjiyi, dünyanın farklı yerlerde varlığımı aynı anda göstermek için kullanacağım. Çabanız ne kadar daha temiz ise yanınızdaki varlığım o kadar daha büyük olacaktır. Bu şekilde bizler her yıl fiziksel planın titreşimlerini yükseltebiliriz.
Karşılığında ise Allah sizinle veya yakınlarınızla ilgili isteklerinizi yerine getirmek için bana dilekte bulunabilirsiniz.  
Tüm isteklerinizi yerine getirilmesi için hatta size göre gerçekleşmesi imkânsız olanları bile dileyebilirsiniz. Ben tüm dileklerinizi kalbimin içinde kabul edeceğim ve Allah’a sizin dilekleriniz gerçekleşmesi için yalvaracağım.
İnancınız ve hangi dine bağlı olduğunuz benim için bir önemi yoktur, siz hepiniz benim çocuklarımsınız. Ben sizinle ilgilenmeyi üstleneceğim, tüm ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamaya çalışacağım.
Gerekli olan senede yalnızca bir saatinizi bana ayırmanızdır.
Bana adanmış şarkılar dinleyebilir veya söyleyebilirsiniz, Rozari veya bana adanmış dualar okuyabilirsiniz.
Bana yönlenmiş yüreklerinizin impulsu, sizi duyabilmemi sevk edecek ve dileklerinizi gerçekleştirmek için tüm çabamı ortaya koyacağım. Bazen verdiğiniz dua ve Sevgi enerjisi dileğinizin yerine getirmek için yeterli değildir.
Bu yüzden benim hakkında daha sık düşünür, Sevgi enerjinizi ve dualarınız enerjisini gönderirseniz size çok minnettar olurum.
Hayatınızda zor bir durum ortaya çıktığında, bana uzun zamandır seslenmediğinizin, ortaya çıkan durumu ayarlayamadığımı ve yönünü en kolay yola yönlendiremediğimin bir işareti olacaktır.
Allah sizi cezalandırmak istemediğini daima hatırlayın. O, Sevgi Yolunu takip etmenizi ister. Ve eğer sizler küçük çocuklar gibi kötü davranışlara izin verirseniz, içtenlikle tövbe etmenizi ve yaptığınız yanlışların çok fazla ağır bir cezaya sebep olmaması için bana dilekte bulunmayı unutmayın. Çünkü Yasa, yaptığınız tüm davranışlarınızın, onların enerjisi size geri dönmesini gerektirir. O zaman kendi hatalarınızı görebilir ve onların düzeltilmesi için önlemler alabilirsiniz.
Kaç defa hata yaptığınız önemli değildir, önemli olan doğruluğa doğru ve yapılan hataları düzeltmeye sürekli çabalamanızdır.
İnsani bilincinizle yaptıklarınız, Allah’ın gözünde iyi veya kötü olduğuna sizler karar veremezsiniz, bu yüzden yardım için sık sık Göklere seslenin. Günahlarınızın kefareti için dilekte bulun.
Bazen kişi, toplumun gözünde çok kötü bir davranış yapmakta, fakat Allah’ın gözünde bu davranış günah değildir çünkü birilerin kendi karmasının kefaretini ödeyebilmesi için bu kişi Allah tarafından kullanılmaktadır.
Bu nedenle yargılamamanız gerektiğinizi size söylenmektedir. Yargılamayın ki yargılanmayacaksınızdır.
Fakat oyuna fazla kapılmış, dalmış, Allah onların her şeyini affedeceğini sanarak çok fazla ahlaksız davranışa izin veren bireylere göz yumulmamalı.
Allah bağışlayıcı ve sabırlıdır, ama kişi davranışlarından ders almak istemiyorsa, bizzat kendi kendini çok ağır bir durumla karşı karşıya bırakır. Kişinin düştüğü durumların kabullenmesine göre, Allah o insanın samimiyetine ve pişmanlığına karar verir.
Sizin bakışa göre hayatınızda ağır ve haksız bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, durumların % 100’ünde, bu olayın oluşmasına, yanlış seçimleriniz ve kötü davranışlarınızla, siz kendiniz sebep olduğunuzu daima hatırlayın.
Hayatınızdaki her şey, geçmişte yaptığınız seçimlerinize ve davranışlarınıza göre belirlenmektedir.
Ama kaderiniz kaçınılmaz değildir, çünkü bazen tek bir doğru seçim ve davranış, geçmişte yaptığınız pek çok günahın ki buna en korkunç günahlar da dahildir, karmasını ödemektedir.
Bugün sevecen ve ilgili bir anne gibi daima sizin yanınızda olduğumu hatırlatmak için geldim.
Çocuklarım, ben hepinizi seviyorum ve sizinle ilgileniyorum.
Barış ve Sevgi içinde yaşayın.
 
BEN Meryem Ana’yım.
 
© Tatyana Mikuşina, 2007
 


Kurulum Tarihi : 23/05/2010 · 15:34
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 18:14
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 9211 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye